Anna Javorská, neurolog Praha

MUDr. Anna Javorská

Uložit

Neurolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 37, Praha
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

Neabsolvovala jsem sice žádnou dlouhodobější léčbu, pouze jedno vyšetření, ale sestřička i paní doktorka byly velmi příjemné a lidské. Paní doktorka je velmi pohotová, všímavá, mluvila na rovinu, vše vysvětlila. Také jsou určitě výhodou krátké objednací termíny.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem byla poslána obvodní lékařkou a na doporučení od lékařky jsem tam šla.Už poprvé mne zarazilo když jsem tam volala a sestřička do telefonu nepříjemně štěkala a já měla pocit že i vyžádání termínu jí obtěžuje.Když jsem k paní doktorce přišla byla dost arogantní a nepříjemná.Už od dětství mě léčí na silné stavy migrény a předepisovali mi silné léky na utlumení(podle příslušných vyšetření CT,EEG prokázaná určitá porucha vyvolávací nesnesitelné bolesti).Paní doktorku toto nezajímalo,ovšem zajímalo jí s kým žiju.Poté co jsem uvedla že žiji momentálně s rodiči (neboť jsem se čerstvě přistěhovala do Prahy) se mi vysmála a ptala se mě co jsem to za dítě když bydlím u rodičů (mě bylo 18).Takže po dlouholeté léčbě s tlumícími léky mých migrénových stavů které jsem měla stvrzené černé na bílém mi paní doktorka poklepala pouze po hlavě a vyjádřila se "žijete s rodiči je vám 18 to si tyhle bolesti vyvoláváte sama zajděte si na masáž uleví se vám".Nyní jsem našla neuroložku která je oproti pí.Javorské naprosto profesionální a nasadila další léčbu.Závěrem tedy pí.Javorskou vůbec nedoporučuji.


Přišel jsem k paní doktorce na doporučení známé, která se zde úspěšně léčila. Po krátkém vyšetření následovalo i seznámení s charakterem mé práce. To mi zprvu přišlo zbytečné. Jednání bylo na první pohled velmi vstřícné a později mi došlo, že paní doktorka navázáním na oblasti mimo nemoc vlastně ode mne získala tolik podstatných informací, že mohla stanovit způsob léčby. Po uplynutí pár týdnů a kontrol u ní, se mi výrazně ulevilo. Změna režimu a stylu poněkud hektického života mi také prospělo. Jsem navýsost spokojen.


U této paní doktorky mám pocit, že jí vlastně obtěžuju, že tam vůbec jsem. Nezájem, působí znuděně, nic něřeší a radši přepošle dál nebo napíše silné léky proti bolesti. Kouká se na vás stylem jako co tam vůbec děláte, vždyť vám nic není. Asi bych k ní musela přijít už v hodně zbídačeném stavu, aby projevila nějakou snahu jako doktor, a ne "jen" se silnými migrénami, které mě budí i v noci.
Nehledě na její arogantní přístup, kdy si pak člověk připadá jako největší póvl.
Když porovnám s jinými neurology, co jsem zažila,nedoporučuji.


K paní doktorce jsem zašla na doporučení mého kolegy. S přístupem paní doktorky jsem byla naprosto spojena. I přestože se ukázalo, že pro vyřešení mého problému je potřeba spíše ortopeda, vše mi detailně vysvětlila a poradila možná další řešení. Takže s paní doktorkou mám pouze příjemnou zkušenost.


Procital jsem si ty hodnoceni dole a chvili vahal, jestli jit zrovna za pani Javorskou, ale byla nejbliz a moje lenost zvitezila. Pani doktorka nebyla ani extra vlidna, ani protivna nebo arogantni, proste si poslechla, co mi je, celkem jasne a pochopitelne mi rekla, co si mysli, ze mi je,predepsala leky a nejaky cviceni a hotovo. Vcera jsem byl na kontrole a vypadalo to podobne pragmaticky. Zada ani ramena uz me neboli, nevim, co vic od neurologa chtit.
Martin S.


Jsem velimi spokojen. Bólesti hlavy v poměrně krátké době odstraněny. Paní doktorka mi vysvětlila rehabilitaci.
Vše je nyní OK.


Byla jsem již u hodně doktorů, ale tady bylo všechno jak bich si to skoro představovala. Paní doktorka je již starší a je vidět, že ví co mi opravdu je. Vyštřila, poradila, sestřička ne tak hodná. Po čtrnácti dnech jsem šla na kontrolu a bolesti krční páteře opravdu povolili. Již je mi dobře. Děkuji paní doktorko.


Vynikající služby, paní doktorka i sestra jsou k pacientům nadmíru milé. Paní doktorka je vynikající v určení diagnozy. Dokázala vysvětlit průběh léčby, její dobu a problémy. Vše se splnilo k mé absolutní spokojenosti. Jsem zdráv a velice děkuji.


Ověřeny pacient

krátká objednací doba, vlídné zacházení


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti