Anna Jankovičová, psycholog Brno

Psycholog Více

35 objednaných návštěv během 30 dní

Vlhká 25, Brno-střed, Brno
Anna Jankovičová - psychologická podpora a poradenství

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologická konzultace ONLINE • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1) Po objednání konzultace proveďte prosím platbu na můj účet: **********/****. Můžu Vám na vyžádání poslat fakturu s platebními údaji emailem.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace. Cena sezení je *** Kč.

3) Konzultaci můžete zrušit nebo přeobjednat, prosím nejlépe 24 hodin předem. Napište mi SMS na číslo *** *** ***, nebo zrušte sezení v potvrzovací sms od známého lékaře.
V případě, že se na domluvené sezení nedostavíte bez informace, je toto sezení hrazeno v plné výši ceny sezení. Děkuji za pochopení.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Jiné aplikace pro videohovory:
Pro online konzultace používám Google meet.
V den konzultace Vám přijde na email pozvánka s url adresou, na které se můžete připojit.
Aplikace funguje dobře z počítače i na mobilu.

Aktuálně mám naplněnou kapacitu klientů. Pokud můžete na navázání spolupráce počkat, napište mi prosím email a ozvu se Vám, když se mi nějaká kapacita...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova univerzita (2011-2016)

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Ostatní služby

Online konzultace

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Anna Jankovičová - psychologická podpora a poradenství psychologické poradenství

Prostředí je příjemné a paní psycholožka je naslouchající a empatická. Odcházím pokaždé s lepší náladou a klidem v duši.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Již po první návštěvě jsem cítila, že jsem našla člověka na správném místě.
Úžasný, vstřícný a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobré vysvětlení. Snaha porozumět. Příjemné vystupování. Empatie, možnosti, jakým způsobem řešit problém.

Umístění: Online konzultace Psychologická konzultace ONLINE

Moje sedenie s pani Annou bolo velmi prijemne, urcite doporucujem. Pani Anna sa pytala trefne otazky co mi pomohlo o probleme rozpravat a rozmyslat. Velmi mi to pomohlo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Už po prvním sezení věřím, že mi dokáže pomoci, velmi empatická a naslouchavá, snaží se pomoci a porozumět celé situaci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka Fil'ová je anděl. Milá, vstřícná, vždy mi dokáže od problémů pomoci a odcházím s pozitivním myšlením a náladou. Našla jsem ji dle recenzí zde na znamylekar.cz a hned po první návštěvě jsme si sedly! Mohu tedy jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší na světě :-))Paní psycholožka je velmi ochotná, empatická a pomohla, kdy jsem to nejvíc potřebovala.Děkuji za všechno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem naprosto spokojená, velmi milá a empatická psycholožka, cítím se u ní bezpečně a že jí můžu říci opravdu vše.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice milá a vstřícná paní psycholožka, dcera byla viditelně spokojenější hned po první návštěvě:-)

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova univerzita (2011-2016)

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Stáže

• Spondea, z.ú., (Brno, 2016)
  • Persefona, z.s. (Brno, 2016)

Fotografie

Znalost jazyků