Centrum onkologické prevece, Vinohradská nemocnice
Šrobárova 1150/50, Praha

Umístění: Centrum onkologické prevece, Vinohradská nemocnice Jiný

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojena, vše vysvětlila i zodpověděla dotazy, operaci čípku i péči poté jsem měla přímo od ní. Neskutečný odborník.

Umístění: jiné místo diagnostika viru HPV

Rozhodla jsem se napsat paní dr. recenzi, neb mi tolik negativních komentářů přijde jako velmi přísné.

Chodím k paní dr. do Ambicare na Spořilově, takže je možné, že v nemocnici na Vinohradech může být vlivem stresu a nespočtu pacientek třeba i nepříjemná. Já mám ale asi samé dobré zkušenosti. Přišla jsem za paní dr. s HSIL nálezy od praktické gynekoložky. Paní Havránková mě do ničeho nenutila, s operací jsme čekaly a při nelepšení jsem šla do Vinohrad na konizaci. Na těch Vinohradech už na mě, pravda, měla méně času a byla trochu nepříjemná. Ale i tak mi zařídila, aby mě operoval někdo, koho zná, uklidňovala, vše tisíckrát vysvětlila apod.

Myslím, že má tato dr. bohaté zkušenosti, takže i drobné nepříjemnosti v jejím chování se dají překousnout...

Nejlepší doktorka!!! Pomohla mi při rakovině děložního čípku, který ostatní doktoři "neviděli" a následně k bezproblémovému donošení syna. Na paní doktorku nedám dopustit. Je pravda, že paní doktorka nemá ráda simulanty a vyžaduje nějaký čas, než si na pacienta "zvykne". První návštěvy u ní byly pro mě také dost zvláštní, ale potom se to změnilo a teď na ní nedám dopustit.

Tak tohle už nikdy více! Na tuto paní doktorku mám v plánu podat stížnost, protože to, že mi vnutila názor, že vzhledem k tomu, že se léčím s depresivní poruchou, jsem hypochondr a bolest si vymýšlím, je nehorázné! Nezměřila mi ani tlak, ona i sestra byly nesmírně arogantní a jelikož bolesti neustávaly (zajímavé je, že do zprávy napsala, že jsem přišla i odešla bez bolestí, kdyby tomu tak bylo, proč bych asi chodila na pohotovost a platila zbytečných 90 korun?), raději jsem jela na vyšetření do Motola, kde mě dva týdny před vyhledáním pohotovosti operovali a tam začal kolotoč vyšetření. Paní doktorka neviděla nic z toho, co mi objevili v Motole, kde mi zjistili i vysokou tachikardii a tlak (toto prostě považuji za základ při lékařské prohlídce) a leukocity v krvi a přišli i na původ bolesti. Moje maminka umřela ve svých 27 letech díky zanedbání lékařky, divím se, že tato paní doktorka ještě nic takového nezpůsobila. Královské Vinohrady už nikdy!

U paní doktorky jsem byla poprvé a naposledy. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Neuvěřitelně nepříjemná a arogantní paní, která mi vyčetla že si kvůli mě nemůže sníst ani oběd. Jsem ráda za každou radu, kterou mi doktor poskytne, ale aby mě někdo udělal v mém věku přednášku jak malému děcku o mym životě je opravdu moc.

byla jsem u paní doktorky na konizaci, ale nepřipadala jsem si zle, jak to tady někteří popisují.
Paní doktorka je velmi vytížená, ale dokáže si na člověka udělat chvilku. Má osobitý styl jednání, ale zato hodně zkušeností.
Před zákrokem na operačním sálku mi dokonce vyprávěla pohádku, než začala působit anestézie.
Takže hodotím kladně.

Dobrý den,včera jsem byla poprvé u paní doktorky a naposled. Je velice nepříjemná, arogantní s takovým jednáním jsem se velice dlouho nesetkala. Ještě teď mám tu její nepříjemnost v sobě a je mi s toho až smutno jak se lékař může chovat k pacientovi aniž by měl důvod. Nedoporučuji!!!

K paní doktorce chodím asi druhým rokem. Arogantně se ke mně nikdy nechovala, takže mně tyto názory celkem překvapují. Na druhou stranu, každý z nás od doktora očekává nějaké chování a každý doktor očekává nějaké chování od pacienta. Když si to nesedne, tak těžko říct, kdo za to může..
Jednou týdně je doktorka na Spořilově, kam chodím já a tam nehrozí houkající sanitky, rodící ženy ani přeplněná čekárna. Takže v tomto směru celkem v pohodě.
Co se týká odbornosti, zatím asi nedokážu posoudit, ale dost mě překvapilo, když mi ze záznamů od předchozího lékaře sdělila, že jsem byla jednou pozitivní na HPV viry před pár lety, ale já o tom vůbec nevěděla!

Ahojky, nedávno jsem byla na konizaci čípku u Mudr Havránkové a ještě předtím jsem si přečetla tady negativní hodnocení, tak jsem do nemocnice šla s obavami. Paní doktorka velmi milá a usměvavá, celý tým se ke mně choval hezky, sestřičky byly vtipné a taky milé, takže mohu jen doporučit.

X

Co se týče profesní stránky, tak je asi opravdu odborník na svém místě. Horší je to s jejím přístupem k pacientkám. Vejdu do ordinace, ani se na mě neotočí od stolu, aby mne pozdravila. Ani náznak po úsměvu či sympatie. Člověk by se měl, obzvláště u gynekologické prohlídky, cítit pohodlně a uvolněně. To se při vyšetření u této doktorky nedá říci! Pokud člověk nechápe její poznámky či závěry, co má následně udělat, začne s vámi jednat jak s úplným blbcem. Naopak sestřička je velmi milá. Paradoxně to většinou bývá naopak.