Anežka Buršíková, neurolog Praha

Anežka Buršíková

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Antala Staška 1670/80, Praha
Poliklinika Budějovická

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Budějovická

K této doktorce jsem chodila od dvou let do dospělosti, nijak jsem tam se netěšila, spiš naopak. Důvěru v lékařské schopnosti nakonec podkopalo doporučení, že nesmím vzhledem ke svému zdravotnímu stavu porodit dítě přirozenou cestou. Aniž by měla jako dětská lékařka zkušenost s těhotnými, poslala mě na císařský řez, můj nejhorší zážitek. Bohužel zbytecně, u druhého dítěte jsem vyhledala jiné lékaře a porodila bez jakékoli komplikace. Stačilo by mě tehdy poslat za jiným specialistou a uznat, že na toto nemá zkušenosti.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme dostali doporučení od mé známé po negativní zkušenosti s jiným neurologem a musím říct naprostá spokojest. Paní doktorka je profesionální, vše pomalu vysvětlí, pořádně vyšetřila i našeho syna, poradila se vším, s čím má syn problém a věnovala se nám skoro 40 minut. Sestřička už je o něco horší, ale to člověk překousne, hlavní je doktorka, její přístup, její zkušenosti a vůbec jedná lidsky a mírně. Vřele doporučuji.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jezdím s dcerou již 9 let, je velmi profesionální, vždy vše vysvětlí. Velmi nám pomohla. Jsme s ní spokojené.


J
Ověřeny pacient

Naprosto neschopná lékařka která jen kritizuje vše co ji napadne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti