Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Budějovická

K této doktorce jsem chodila od dvou let do dospělosti, nijak jsem tam se netěšila, spiš naopak. Důvěru v lékařské schopnosti nakonec podkopalo doporučení, že nesmím vzhledem ke svému zdravotnímu stavu porodit dítě přirozenou cestou. Aniž by měla jako dětská lékařka zkušenost s těhotnými, poslala mě na císařský řez, můj nejhorší zážitek. Bohužel zbytecně, u druhého dítěte jsem vyhledala jiné lékaře a porodila bez jakékoli komplikace. Stačilo by mě tehdy poslat za jiným specialistou a uznat, že na toto nemá zkušenosti.

K paní doktorce jsme dostali doporučení od mé známé po negativní zkušenosti s jiným neurologem a musím říct naprostá spokojest. Paní doktorka je profesionální, vše pomalu vysvětlí, pořádně vyšetřila i našeho syna, poradila se vším, s čím má syn problém a věnovala se nám skoro 40 minut. Sestřička už je o něco horší, ale to člověk překousne, hlavní je doktorka, její přístup, její zkušenosti a vůbec jedná lidsky a mírně. Vřele doporučuji.

K paní doktorce jezdím s dcerou již 9 let, je velmi profesionální, vždy vše vysvětlí. Velmi nám pomohla. Jsme s ní spokojené.

Naprosto neschopná lékařka která jen kritizuje vše co ji napadne.