Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

50 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan profesor mě sice neoperoval, ale i tak není má zkušenost s ním pozitivní. Před časem jsem žádala pana profesora o vypracování znaleckého posudku ohledně nepovedené operace u někoho jiného, nicméně byla jsem odmítnuta. Následně mě kontaktoval s tím, že bude vypracovavat znalecký posudek týkající se mého pripadu na základě zadání české lékařské komory, a že k němu mám přijít na prohlídku. Souhlasila jsem pouze když mi přislíbil, že mi tento znalecký posudek bude následně poskytnut. Toto však nadodrzel a následně mi odmítl tento znalecký posudek týkající se mého případů poskytnout. Panem profesorem jsem tedy bohužel byla povedená. Pokud by mi toto na začátku sdělil, nikdy bych neplytvala svým časem a nenechala jej pořizovat snímky mých prsou.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes je to přesně 30 hodin od doby, kdy jsem podstoupil operaci gynekomastie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. V tuto chvíli necítím absolutně žádnou bolest a jsem na 100% spokojen jak s přístupem pana doktora Sukopa, tak s přístupem celého nemocničního personálu.

S
Ověřený profil
Umístění: Klinika Laser Plastic Jiný

Blepharoplasty horních víček před 12 lety. Dodnes naprostá spokojenost jak s výsledkem, tak s přístupem, profesionálním jednáním. Pana doktora můžu jedině doporučit! Lepšího odborníka na víčka byste v Praze těžko pohledali.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Pana profesora Mudr.A.Sukopa Ph.D.budu vždy a všude jen a jen chválit.
Je to zlatý člověk se zlatýma rukama, které dokážou člověka navrátit zpět do života.Pan profesor mi letos v létě prováděl složitou rekonstrukci břicha ve FN Královské Vinohrady. Po předchozí operaci na jiné klinice se mi vytvořila obrovská kýla, měl jsem srůsty střev atd. Pan profesor se mě ujal jako nikdo jiný, při jeho pracovní vytíženosti mi nabídl opravdu rychlý termín k operaci, která dopadla k mé naprosté spokojenosti. Takové břicho, jaké mi pan profesor vykouzlil, jsem neměl ani předtím :).Pana profesora určitě doporučuji, je to mistr svého oboru, vždy vsřícný a ochotný pomoci druhým. Ještě jednou mé VELKÉ DÍKY.L.Mráček Liberecký Kraj


Ověřený profil
Umístění: jiné místo Augmentace, modelace a rekonstrukce prsou

Co k tomuto skvělému doktorovi a člověku říci?...NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH ☝☝????????...měla jsem tu čest, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou (augmentace a rekonstrukce prsů) a jen díky němu a jeho bezkonkurenčního přístupu jsem zase spokojená sama se sebou a hlavně šťastná ....zapomenout také nesmím samozřejmě na všechen zdravotní personál na JIPu a odd. plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady....byli jste úžasní a moc jste mi pomohli...všichni ...ještě jednou VELKÉ DÍKY za váš přístup, pochopení a hlavně lidskost. Klára Horáková, Litoměřice


Ověřený profil

Chtěla bych se připojit k chválám na pana docenta Sukopa, který momentálně působí jako přednosta na plastické chirurgii Královské Vinohrady. I já jsem měla to štěstí a dostala jsem se do rukou tohoto skvělého plastického chirurga. Mé operace byly velice náročné a pro mě i dost bolestivé, ale vzhledem ke skvělé práci pana docenta Sukopa, jeho přístupu ke mě, jeho lidskosti a úžasnému zacházení byla má bolest poloviční. Velkou zásluhu na mém dobrém psychickém stavu měly i sestřičky na Jipu této kliniky. Opravdu velké DÍKY těmto ,,velkým lidem,,.
Ještě mě čeká jedna menší operace na této klinice a jsem pevně přesvědčená, že i tentokrát bude vše perfektni. Myslím, že dobrou kliniku dělají hlavně dobří lidé a já jsem šťastná, že se o mě tito lidé mohli v těžkých chvílích starat. Vážím si toho a přeji jim všem, ať je tento přístup neopouští.
Pokud budu mít příležitost, ráda kliniku plastické chirurgie doporučím ostatním a rozhodně nebudu šetřit chválou.
M.Jelenová


K
Ověřený profil

Pán doktor Súkop je jednoznačne len to naj z naj!
Bola som u neho síce zatial iba na konzultácii k plánovanej operácii pŕs, ale ako jediný z troch (vraj najkvalitnejších) plastických chirurgov v Čechách, u ktorých som bola, so mnou strávil čas, ktorý je reálne potrebný, pokiaľ zvažujete podobnú operáciu, kde mi kompletne vysvetlil všetky pre a proti, ktoré som veľmi ťažko "ťahala" z ostatných chirurgov. Rovnako aj prístup personálu a hlavne ľudská stránka - na nezaplatenie.
Ak sa rozhodnem pre operáciu, určite to bude práve tento doktor.

Ďakujem ešte raz


Ověřený profil

Jsem absolutne nadsena s vysledkem plasticke operace hornich vicek, provedene pane doktorem Sukopem.Vse probehlo bez jedineho zadrhelu, vcetne pooperacniho hojeni..Fantasticky vysledek...
Bez jedineho zavahani , se sverim do jeho rukou i priste.Predbezne uz jsem se objednala i na dalsi zakrok.
(Dolejsi vicka)A musim opravdu souhlast s nazory lidi tady, nejen ze je prvotridnim plastickym chirurgem, je i opravdu, milym a srdecnym clovekem.Diky moc pane doktore, Vase vdecna pacientka, Jitka Bohacova,
Melbourne, Australie.


Ověřený profil

Co říct, prostě jednička ve svém oboru. U pana doktora jsem byla již před osmi lety na první operaci a před dvaceti dny na úpravě druhého prsu. S vrozenou asimetrií prsu, která pro mě jako mladou dívku, která chtěla být dokonalá a krásná, byla dosti psychicky náročná. Nicméně díky zázraku jakým je Doc.MUDr. Andrej Sukop jsem se zvládla pohnout zase o kousek dál. Obrovským způsobem mi pomohl se pohnout o krok blíže k ,,dokonalosti,, a zároveň si uvědomit, že já jsem dokonalá ve své nedokonalosti. Na operaci jsem byla ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a od počátečního přijetí do posledního podání ruky při odchodu z nemocnice jsem byla obstarávána jak v bavlnce. Všichni 100% úžasní, profesionální a lidští. Určitě sme se neviděli naposledy, jinam nikdy :-) Pokud je možné něco takového říct, těším se na další setkání. :-)


K
Ověřený profil

Mudr. Sukop je TOP lékař, TOP odborník ,TOP specialista, je to člověk s nejen se zlatýma rukama, ale také s duší, odpovědností a neskutečně vynikajícím přístupem k pacientovi. Pana doktora jsem si našla na Googlu, jako nejlepšího chirurga a věřím, že mi ho seslalo "samo nebe" - před 12 dny jsem byla operována - z důvodu prodělané rakoviny prsu, pozitivitě BRCA1 jsem se rozhodla pro odstranění prsů.MUDr. Sukop provedl mastektomii s následnou rekonstrukcí a aero transplantací (bez implantátu, bez laloku z vlastního at) atd....jako jedinný na světě,který tuto metodu operace provádí. Pouze on a jeho tým na VInohradech a musím se pochlubit, že díky němu nejen, že jsem nepřišla o prsa, ale mám nová ,mladá 17 letá :-))- budu vděčna tomuto muži již navždy, že jsem opět ženou,která se ráda na sebe podívá do zrcadla !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti