Dvořákova 13, Brno-střed, Brno
Poradenství, Psychoterapie

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním ...

• Fóbie

• Institut KBT Hradec Králové

• psychoterapie

Fotografie

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

S paní terapeutkou jsem velmi spokojená. Termínově se vždy snaží vyjít vstříc, prostředí je příjemné a konzultace jsou vždy velmi přátelsky vedené. Nemám problém se otevřít a říct cokoliv, což rozhodně není samozřejmost. Terapie mi pokaždé dodá klid, sebevědomí a odhodlání vzít svůj život do vlastních rukou. I když jsem stále tak trochu ztracená ve svém životě, je fajn mít někoho, kdo mě občas trochu nasměruje.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

Člověk na správném místě. Mé problémy jsme dokázaly vyřešit už po několika sezeních.
Empatický přístup, krátká objednávací doba, výborné rady.
Jednoznačně doporučuji.

O
Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

Paní Vackovou jednoznačně doporučuji, přišla jsem kvůli dráždivému tračníku a panickým atakám, po 2 měsících problémy s dráždivým tračníkem úplně ustaly a panické ataky se změnily v občasný nepříjemný pocit, se kterým lze pracovat a nijak výrazně mě již neomezuje. Paní Vacková mě naučila i zlepšit kvalitu prožívání, ještě před půl rokem bych nevěřila, že se mi může život takto změnit k lepšímu.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

Paní Vacková je velice empatická a přátelská. Pomáhá mi překonávat psychické překážky, jež mě pronásledují celý život a u kterých bych nikdy bych nevěřil, že je dokážu překonat. Díky paní Vackové jsem zase našel chuť do života a lásku k sobě samému, děkuji Vám!

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

S paní terapeutkou jsem moc spokojený. Pomohla mi mé úzkosti a vtíravé myšlenky snížit na úplné minimum, které už je pro mě snesitelné a dokážu s ním dále pracovat. Rozhodně ji vřele doporučuji.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

K paní terapeutce docházím pravidelně a na sezeních společně řešíme zvládání úzkostných a panických atak. Terapie spočívá v nacvičování problémových situací, takže je spojena s různými úkoly, které musí člověk v rámci terapie trénovat i mezi jednotlivými sezeními. Paní terapeutka je velice milá a přátelská, naslouchá, vždy poradí a hlavně mě motivuje k práci na sobě samé. Prostředí je příjemné a po pár sezeních mám pocit, že nechodím na terapii, ale na posezení s kamarádkou, které se mohu s čímkoliv svěřit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

U paní terapeutky nebyl problém s objednáním. Je velmi milá a empatická, s problémem mi dokázala pomoct během pár sezení. Můžu jen doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Paní Vacková mi svou terapií pomohla překonat překážky, jež se mi vždy zdály nepřekonatelné. Cítím se teď mnohem lépe a více si věřím v sociálních interakcích. Nikdy v minulosti bych si nedokázala představit takový pokrok jaký jsem udělala. A to jen díky paní psycholožce.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

S paní psycholožkou jsem řešila problém, který mi nebyl příjemný. Vše jsme společně zvladli vyřešit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Paní psycholožka je moc milá a pomohla mi vyřešit moje trápení s úzkostmi a panickými atakami. Na začátku jsem si myslela, že mi není pomoci a byla jsem velmi nešťastná. Postupně jsem se naučila, jak omezit negativní tok myšlenek a zaměřit se více na relaxaci a meditaci. S její pomocí se mi podařilo omezit úzkostné stavy na minimum a mít zase radost ze života. Také velmi oceňuji, že si na mě ihned udělala čas.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer.Potřeboval bych pomoci zvládat panickou poruchu.Mohu se na Vás obrátit?

Dobrý den, ano, prosím více na mém emailu.Děkuji.AP

Mgr. Alžběta Vacková

Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Mgr. Alžběta Vacková

• Fóbie