Dvořákova 13, Brno-střed, Brno

Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie • 1 400 Kč

Krizová intervence • 1 400 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 500 Kč

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty s úzkostnými por...

Léčené nemoci

1 400 Kč

1 400 Kč

1 500 Kč

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Přístup paní psycholožky mi naprosto skvěle vyhovuje, podporující k systematické práci sám na sobě. Je profesionál, zároveň velmi lidská a příjemná.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Vážím si společných diskuzí, které postupně odkrývají další a další témata, ke kterým dostanu odborný komentář a podporu

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Sezení s paní Vackovou mi opravdu velmi pomohla. Za necelý rok, co k ní docházím, se mi život v mnoha oblastech výrazně posunul k lepšímu. Paní Vacková má profesionální, empatický a lidský přístup, kdy se dokáže na problém podívat s nadhledem a klientovi nabídnout nástroje, pomocí kterých může pracovat na svých problémech i mimo sezení v každodenním životě. Terapii mohu rozhodně doporučit.

Mgr. Alžběta Vacková

Děkuji moc za milá slova, jsem ráda, že terapie vede k pokroku. Av

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

K paní Vackové jsem začala docházet skrze úzkostné stavy způsobující velmi nepříjemné tělesné projevy. Již po prvních pár sezeních se začal můj stav velice zlepšovat. Paní psycholožka mi velmi jasně a srozumitelně vysvětlila v čem tkví jádro problému a na čem bude potřeba zapracovat. Poskytla mi velké množství informací a způsobů jak si v těžších chvílích ulevit, začít přemýšlet jinak a přesvědčit "mozek", že žádné nebezpečí nehrozí. Opět se mohu pomalu vracet k aktivitám, které jsem měla ráda a úzkost mi je znemožňovala dělat. Dokonce jsem i dost nových příjemných a relaxačních aktivit do svého života přidala. Na paní Vackové dále velmi oceňuji profesionalitu a zároveň lidskost a laskavost. To vše aniž by vás jakkoliv soudila.

Mgr. Alžběta Vacková

Děkuji, jsem velmi ráda, že Vám terapie pomohla navrátit se ke kvalitnějšímu životu. Krásné dny. AV

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

K paní Vackové jsem docházel přes rok kvůli potížím s úzkostmi. Ty se nám pomocí psychoterapie podařilo signifikantně snížit. Paní Vacková byla vždy velmi profesionální a empatická. Pokud máte nějaké potíže, tak návštěva rozhodně stojí za zkoušku.

Mgr. Alžběta Vacková

Děkuji moc za hezká slova, přeji jen to dobré. AV

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

K pani Vackovej chodím cca 8 mesiacov. Začala som k nej chodiť kvôli nezvládatelným úzkostiam, ktoré viedli k tomu že som sa už na nič nevedela tešiť. Vďaka jej radám a nácvikom sa úzkosti zminimalizovali a znova sa vraciam k normálnemu fungovaniu v živote. Naučila som sa mať k sebe lepší a zdravší prístup. Terapia prebieha na príjemnom mieste a pani Vacková má priatelský a neodsudzujúci prístup.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

Paní terapeutka má laskavý lidský trepělivý přístup, moc mi pomohla s vytvořením účinných návyků, které mi výrazně pomáhají v cestě ke zdravému sebevědomí. Na terapii k paní Vackové docházím asi 8 měsíců a už teď na sobě vidím obrovský pokrok. S volbou terapeutky jsem velmi spokojená.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

K paní Vackové chodím skoro rok kvůli úzkostem a problémům s nízkým sebevědomím. Po spolupráci s paní Vackovou jsem zaznamenala zlepšení ohledně negativniho myšlení. Negativní myšlenky se mi daří lépe stopnout a racionalizovat. Vidím také zlepšení v tom, že se učím mluvit hezky sama k sobě. Velký přínos take vidím v nácviku různých situací. Mám před sebou ještě dlouho cestu, ale terapie mi nesmírně pomáhá.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

K paní psychoterapeutce jsem chodila více než rok a musím říct, že mě dovedla k určitým rozhodnutí, za něž jsem ji nesmírně vděčná. Dala mi spoustu rad, po nichž se cítím o mnohem lépe, než na začátku, kdy jsem přišla k ní o pomoc.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie Jiný

K paní Vackové již chodím půl roku a jsem spokojen, moje problémy se výrazně zlepšily od doby, co jsem zde začal chodit. Chtěl bych vyzdvihnout také prostředí, osobně se cítím v ordinaci velmi příjemně a pohodlně.
Rozhodně doporučuji.

Negativa jsou: pracovní hodiny jsou od 9h-13h, ne každému může vyhovovat a také bych ocenil platbu kartou, která zde není možná

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer.Potřeboval bych pomoci zvládat panickou poruchu.Mohu se na Vás obrátit?

Dobrý den, ano, prosím více na mém emailu.Děkuji.AP

Mgr. Alžběta Vacková

Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Léčené nemoci

• Fóbie