Praktický lékař pro děti a dorost
Zárubova 497, Praha

Paní doktorka Povolná je nejen skvělá po odborné stránce, ale i po té lidské. Přestože jsme se před 8 lety přestěhovali, neváhám za paní doktorkou s dcerou dojíždět z druhého konce Prahy. Děkuji tímto paní doktorce za 11 let bezchybné péče.

Paní doktorku již znám 32 let, pomáhala mi s dvěma dětmi a teď mi pomáhá s vnoučaty.
Vždy byla velmi vstřícná, ohleduplná, vždy s rozvanou dokázala pomoci. Našemu synovi astmatikovi s alergologií pomohla radou s odnaučením kouření víc než všechny naše domluvy. Je to lékařka, která je i v dnešní těžké době, na svém místě. Proto ji doporučuji všem.

MUDr. Povolnou znám 33 let a vždy mi pomohla s dětmi i vnoučaty jak výkonem, tak i názorem-radou. Patří mezi tu skupinu lékařů, kteří jsou tzv. " Na svém místě"!

Kofolka : Co se týká vašeho komentáře ... Souhlasím s poslední větou.

Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná a spolehlivá.

K p. doktorce jsem chodila už jako dítě, byla jsem velmi nemocná a její úžasný přístup pomáhal mě i mojí mamince. Dnes k ní chodím stále i se s vými třemi dětmi. Nedávno jsme řešily závážný stav jednoho z mých dětí (7) let. Díky ní jsme se v nemocnici dostali do úžasných rukou p. doktorky, protože stav mého dítěte jí nebyl lhostejný. Je to člověk na svém místě. Je empatická, velice hodná a vstřícná.Neumím si představit, že bych u ní nebyla.
Po zkušenostech co mám bych se raději vyhnula druhé ordinaci, která sousedí dr. Povolnou.

Doktorka Povolná jě nejlepší..Vždy pomůže,poradí,vysvětlí znám tisíce horších doktorů.
Fakt je suprová a do budoucná jsem si jistá, že moje děti tam budou taky chodit.

K pani doktorce jsem chodila, jako dítě a nemohla jsem si stěžovat. Po narození mého velmi nedonošeného syna se ho s naprostou profesionalitou ujala. Je to vážně profesionál. Syn se k ní nikdy nebál chodit. Je opravdu doktorka na svém místě!!!!!!!!
Vlachová L.

Skvělá lékařka, skvělý člověk. Děkuji,děkuji,děkuji.

velice dobrá doktorka chodím už od dětství a sem velice spokojen