Alice Papoušková, zubař Pardubice

MUDr. Alice Papoušková

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Schwarzovo náměstí 890, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Paní zubařka i sestřička je velmi milá. Jsou velmi ochotné a vstřícné, ošetřuje jemně a vždy vše předem vše vysvětlí, což značně redukuje strach. Mohu jen doporučit! =)


Výborná a velice příjemná lékařka.


J
Ověřeny pacient

Od té doby, co jsem u paní doktorky Papouškový, nemám bobky, jako u její kolegyně vedle. Moc milá paní i sestřička!!! Přístup i léčba naprosto profesionální! Díky!


K

Nejlepší zubařka v Pardubicích. Moc jich neznám, ale MUDr. Papoušková mi absolutně vyhovuje, i když mě zklamala, že mi poprvé v životě vrtala zub.. :-D Ale to není její vina. Sestřička je též velice milá a od té doby, co mají i novou ordinaci se tam cítím ještě lépe. Vřele doporučuji všem, co nejsou se svým stomatologem spokojeni.


Souhlasím s předešlými komentáři. Než jsem přešla k její neschopné kolegyni, byly moje zuby naprosto v pořádku. Životní chyba, že jsem odešla. Je to i skvělý člověk!


J

Zatím nejlepší stomatolog,ke kterému jsem kdy chodila.Spolu se sestrou jsou velice hodné ,šikovné,umí dobře poradit a ještě lépe ošetřit,uzdravit,pomoci,tím pádem i zvednout sebevědomí.Jsem velmi ráda,že jsem se právě k ní dostala i má rodina.Děkuji velmi za její péči o nás.


H

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti, je milá, příjemná a usměvavá. Chodí k ní celá naše rodina a vřele doporučuji všem ostatním, kteří se "zubaře" bojí tak jako já.


K

pokud vám nevadí zaplatit si za péči u lékaře tak doporučuji


V

doporucuji vsem,1 v Pardubicich!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Souhlasím, chodím k ní nejenom já,ale celá moje rodina a všichni jsem velmi spokojeni s jejím přístupem,milým vystupováním a vždy všechny zákroky předem vysvětlí,takže člověk má o něco menší strach :-). Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti