Schwarzovo náměstí 890, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní zubařka i sestřička je velmi milá. Jsou velmi ochotné a vstřícné, ošetřuje jemně a vždy vše předem vše vysvětlí, což značně redukuje strach. Mohu jen doporučit! =)

Výborná a velice příjemná lékařka.

Od té doby, co jsem u paní doktorky Papouškový, nemám bobky, jako u její kolegyně vedle. Moc milá paní i sestřička!!! Přístup i léčba naprosto profesionální! Díky!

Nejlepší zubařka v Pardubicích. Moc jich neznám, ale MUDr. Papoušková mi absolutně vyhovuje, i když mě zklamala, že mi poprvé v životě vrtala zub.. :-D Ale to není její vina. Sestřička je též velice milá a od té doby, co mají i novou ordinaci se tam cítím ještě lépe. Vřele doporučuji všem, co nejsou se svým stomatologem spokojeni.

Souhlasím s předešlými komentáři. Než jsem přešla k její neschopné kolegyni, byly moje zuby naprosto v pořádku. Životní chyba, že jsem odešla. Je to i skvělý člověk!

Zatím nejlepší stomatolog,ke kterému jsem kdy chodila.Spolu se sestrou jsou velice hodné ,šikovné,umí dobře poradit a ještě lépe ošetřit,uzdravit,pomoci,tím pádem i zvednout sebevědomí.Jsem velmi ráda,že jsem se právě k ní dostala i má rodina.Děkuji velmi za její péči o nás.

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti, je milá, příjemná a usměvavá. Chodí k ní celá naše rodina a vřele doporučuji všem ostatním, kteří se "zubaře" bojí tak jako já.

pokud vám nevadí zaplatit si za péči u lékaře tak doporučuji

doporucuji vsem,1 v Pardubicich!!

Souhlasím, chodím k ní nejenom já,ale celá moje rodina a všichni jsem velmi spokojeni s jejím přístupem,milým vystupováním a vždy všechny zákroky předem vysvětlí,takže člověk má o něco menší strach :-). Doporučuji!