Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Zanet zvukovodu

Skoda, ze nejde dat hodnoceni bez hvezdicky, to by k pani Dr. sedelo. Uz nikdy vic, pokud mate na vyber, vyhnete se teto ordinaci!! Ve stredu me zacalo pobolivat ucho, ktere mi nasledne zalehlo, vzhledem k tomu, ze jsem s usima nikdy nemela problem, tak jsem nevedela o co jde, ale radsi k Dr. zaskocila. Dr mi rekla, ze mam velky zanet zvukovodu a dost nesetrne mi do ucha narvala prouzek gazy s atb masti, vratila jsem se zpet do prace. Postupem casu, uz ucho zacinalo bolet vic a vic, vecer uz jsem lezla bolesti po zdi a v noci vubec nespala. Ve 3 rano jsem uz nevydrzela, protoze mi prislo, ze ucho kazdou chvili exploduje, jak zanet tlacil na gazu a gazu si vytahla plus jsem si vzala ibalgin, podarilo se mi usnout a rano jsem hned naklusala znovu k doktorce, ktera me na tohle vubec!! neupozornila. Po dvou hod jsem se konecne dostala do ordinace s pulkou hlavy v ohni, dr se mi smala, co delam, vzdyt to prece vubec nemuze bolet, ze mam asi prah bolesti hodne nizko (nemam, spis naopak!), ucho mi uplne zbytecne popleskavala, nastroje rvala takovou silou, ze jsem se ji tam bolesti rozplakala, stale zbytecne poznamky, proc to tak prozivam. Az pote, co zjistila, ze na ucho vubec neslysim (sluchatka mi nekolikrat primackavala na rozbolavele ucho), jak bylo zalehle a po mych prosbach, at mi na to neco da, tak mi dala jeste atb v tabletach a zkusila ucho propichnout, zda nejde o zanet stredniho ucha a ze me to prej bude 4 dny trochu bolet, protoze zanet prece boli. Dalsi 4 dny byla hruza hruz, drzely me jen ibalginy, ktere nastesti zabiraly. V nedeli konecne zabralo atb v tabletach. V pondeli (dnes) jsem sla na kontrolu, s tim ze me vecer zacalo bolet i druhe ucho, na jakykoli dotaz jsem dostavala odpovedi, ze neni vedma nebo at si delam co chci, ze si prej vzdy vsichni delaji co chteji. Ja si jen preji, ze jsem tohle zazila snad poprve a naposled. Zanet zvukovodu nikomu nepreju! Doufam, ze se mi to poradne doleci dobranim atb. A k teto doktorce uz nikdy vic!!!!

Sice je to už nějaký pátek, ale neměla jsem žaludek se rozepisovat o mém zážitku. Takže ve zkratce. Protože byla obvodní na dovolené, šla jsem s opakující se angínou přímo na ORL, kam mi bylo doporučeno jít. Paní doktorka byla nepříjemná, hrubá a když jsem jí oznámila, že bych potřebovala antibiotika, tak mi řekla, že je jen tak nedává. Dobře - udělala mi výtěr a krev - vyšla mi spála. I přes to nenasadila antibiotika. Věřila jsem ji.... Takže jsem šla ležet. U pí doktorky jsem byla dvakrát, protože mi bylo čím dál hůř. Stále bez antibiotik. Došlo to tak daleko, že jsem dostala ukrutný zánět do kloubu u palce na noze. Nemohla jsem měsíc chodit! Takovou bolest bych vám nepřála zažít. Od obvodní mi po telefonu bylo doporučeno ihned začít brát antibiotika, která jsem měla doma. K ní jsem už nikdy nešla!!! A nikdy nepůjdu!!!!! Bylo mi řečeno, že mám být ráda, že se mi to nedostalo na srdce.

bohužel jsem měla to "štěstí" a natrefila jsem na tuto lékařku. Silně nedoporučuji! Její přístup je jasný: "Proč tu vlastně jste?" Pacienti za lékařem chodí z důvodu, že mají potřebu být ošetřeni, něco je trápí. Bohužel u této lékařky došlo zřejmě k syndromu vyhoření. Tudíž je arogantní, nepříjemná a silně dává pacientovi najevo, že ji obtěžuje.

Značka: "Nikdy více!"

Několikrát jsem u paní doktorky Peterkové byla sama nebo s dětmi. Většinou byla sice skoupá na slovo (nicmoc nevysvětlí), ale jinak ok.

Teď má dcera - 7 let zánět, tak chodíme víc. Mohu potvrdit, co tu padlo o zvláštním přístupu k pacientovi. Opakovaně vyslovuje na adresu mě a mé dcery soudy a odsudky, které by si profesionál mohl klidně ušetřit. Dcera má už týden horečky a bolesti, uši jí navic dnes píchla. Pak tam dcera seděla zhroucená v křesle a pí doktorka mi říká, že je dcera nějaká zpruzená, že tak byla i minule a jestli je taková pořád.... Netaktních a zbytečných poznámek bylo více, toto je jen příklad. Vedle je však ušní sanatorium, takže až mě doprudí úplně, tak lze jít tam.

Odborně neumím posoudit, výhrad však nemám.

Musím se přidat k Janě. Mám úplně stejnou zkušenost. Především s arogantním a hrubým zacházením. Paní doktorku evidentně obtěžuje kdokoliv, cokoliv a nejvíce vlastní povolání. V zájmu zachování zdraví se této ordinaci raději vyhněte!!!

Paní doktorku bych mohla jen doporučit, protože mi opravdu pomohla, za což jsem jí velice vděčná.

Já jsem byl u ní dneska s uchem, ale při její návštěvě se vyklubalo, že s ušima obě a musím říct, že mě vyslechla, prohlídla, poradila a brzy mám příjít na kontrolu, ani nebyla namyšlená, jak tady píšete, normální doktorka, takže nevim jaké Vy máte s ní zkušenosti, ale já velmi dobré.

K paní doktorce bych už nikdy nešla. Bohužel se musím přidat k negativnímu hodnocení. Dala mi jasně najevo, že ji obtěžuje, že jsem tam vůbec přišla, arogantní, nepříjemná, psychicky mi dala v nemoci pěkné kapky...nehledala příčinu, ani se na mě pomalu nepodívala a rovnou říkala, co vlastně chci, co tam dělám. Někdo takový by neměl dělat vůbec doktora. Doporučuji o dveře vedle - Sanatorium ušní!

Bohuzel mam podobne spatnou zkusenost, pani doktorka byla neprofesionalni, arogantni, neprijemna. Sotva se na me podivala, ale jasne mi dala najevo, ze ji obtezuje me vysetrit. Rozhodne bych k ni znovu nesla.

Pěkná *píp*.... Člověk jde k lékaři snad když mu něco je a ne když je úplně zdravý, ne? Natekly mi uzliny na krku, nemohu skoro polykat, je mi celkově špatně a ona mi řekne, že mi v podstatě nic není po tom, co mi rozžhavenym zrcátkem hrábne až na mandle? Samozřejmě dávivý reflex zafungoval a když jsem se rozkašlala, tak mi ještě řekne "Já Vaše bacily nechci, tak laskavě nekašlete"... Nechápu ji... Řekne, že mi nic není, ale přitom nechcemoje bacily...