Ordinace dětského a dorost. lékaře
Průběžná 1830, Praha

K paní doktorce jsem chodila jako dítě před třiceti lety a kdybych nebydlela tak daleko, určitě bych ji navštěvovala i s těmi svými. Moje sestra to štěstí má. Když své dcery před dvěmi lety k paní doktorce přehlásila, zjistila, že mladší z dívek nemá všechna potřebná očkování a ještě ke všemu na jedno oko prakticky nevidí. Díky pečlivosti paní doktorky se zjistilo, že neteř měla vrozený šedý zákal a z toho následně tupozrakost. V osmi letech je už skoro pozdě začít s tím něco dělat. První jejich lékařka si totiž do karty při tříleté kontrole, kde se tato vada odhaluje, zapsala, že dítě nespolupracuje a bohužel jí to stačilo i pro další léta. Místo aby si při příležitostné návštěvě tyto testy dodělala. Paní doktorce jsme vděčni, že to odhalila a neteř, dnes již po operaci, vidí.

K pani doktorce jsem chodivala, ale uz nastesti nechodim. Byla jsem u ni jen hypochondr ktery si stezuje na kolena zbytecne. Dnes jsem po operaci z jednim kolenem a z druhym jdu ted v prosinci. Mam zacinajici artrozu, meknuti chrupavek a to mi je 18let... Kdyby me vysetrila a dala mi nake leky na podporovani kosti byla bych dnes spokojena.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě před cca 30 lety. Když se mi narodil syn a hledala jsem pro něj pediatra, velmi mě převapilo, že paní doktorka stále ordinuje a vypadá skoro stejně. S paní doktorkou jsem velmi spokojena, k synovi se chová úžasně a má přehled i o novinkách.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Chodila jsem k nim já, později i moje dvě děti. Nikdy jsem si nemohla na jejich práci stěžovat, mohu jenom chválit.

K téhle paní doktorce jsem chodila jako dítě:)))před cca 12lety a chodíval k ní i můj otec:-)Byla vždy skvélá,ani jsem netušila,že ještě ordinuje.

Paní doktorka už hodně přesluhuje.Před 35 lety jsem k ní chodila i já.Bohužel s mou dcerkou už je to jinak a prchla jsem k jiné lékařce.Nerozpoznala zánět průdušek od obyčejné rýmy!Už nikdy více!

Paní doktorka je velmi ochotná a pečlivá, kéž by tací byli i ostatní:) k dětem se chová jako vlastní starostlivá babička:)

v dětství stačilo zaškemrat a omluvenka byla na světě.... :-) cca 10 let zpět