Poliklinika Budějovická, Praha 4
Antala Staška 1670/80, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

LÉKAŘKU ALENU KOUDELOVOU ZCELA JISTĚ NIKOMU NEDOPORUČUJI!
Naše zkušenost je shodná s názory již uvedenými, nesmírná arogance a netaktnost z dr. Koudelové jen sálají a to k ní chodí malé dětičky - náš syn konkrétně tříletý!!! Díky její laskavé péči, kdy ho oslovovala pouze TY - ne jménem a TY snad neumíš mluvit a TY koukej se na mě, nebo TY jsi to " BÉČKO" že? ( je z dvojčátek ) se rozplakal tak, jak už dlouho ne a to před tím bez jediného problému absolvoval půl hodinové EEG vyšetření u moc hodné a empatické sestřičky, které musí probíhat v naprostém tichu a klidu. A on to dal! S přihlédnutí k jeho věku je to excelentní výkon! Když jsem se snažila o rozmluvení syna, byla jsem hrubě odbyta, že snad TEĎ NEMLUVÍ SE MNOU, ALE S NÍM! Podala jsem mu jednu z hraček, co má dr. v ordinaci a bylo zase zle, prý kdo to jako potom bude uklízet a vůbec, ať s tím nedělá rachot. Prostě tam máte pocit, že pokud Vám upadne špendlík na zem, budete lynčováni! Když jsem chtěla něco dodat, tak abychom si opravdu rozuměly v postupu léčby, tak zvyšovala hlas a zcela nepokrytě dávala najevo svou nadřazenost a dělala ze mě i syna takřka nesvéprávné. Toto nepřípustné chování se ale opakuje pokaždé, jen se to ještě horší věkem, opravdu by už paní doktorka neměla ordinovat a jít na zasloužený důchodový odpočinek.
My každopádně už k dr. Koudelové nepůjdeme nikdy, odcházíme jinam, za lepší péčí!

najít dobrého dětského neurologa je problém, čekací doby jsou až 3 měsíce, tady nás objednali po měsíci,paní doktorka síce patří ke starší generaci, ale byla k mé vnučce ohleduplná, poradila, vysvětlila, na mé otázky odpovídala bez problému, i sestřička je fajn.Byla jsem spokojená. Matoušková

měl jsem trochu obavy po přečtení zdejších názorů, ale byly zbytečné; paní doktorka nás vzala po předchozím objednání na minutu přesně k sobě do ordinace a věnovala nám padesát minut svého času; na začátku byla spousta dle mého názoru zbytečného papírování a sepisování, ale to k tomu dnes asi patří; dítěti věnovala poměrně dost času a trpělivě nám vysvětlovala co a jak máme dělat, také nám odpověděla na cokoliv jsme se zeptali

U paní doktorky jsem byla poprvé se svým 3 letým synem na doporučení kamarádky. Pravdou je, že je paní doktorka trochu ráznější, ale myslím si, že je ve svém oboru odborník. Poslala syna na veškerá potřebná vyšetření, tak uvidíme jak to bude dál.

W

Tuhle paní doktorku naprosto NEDOPORUČUJI !!! Není schopná odpověd na jediný můj dotaz a stále si mele tu svojí dokola.Dcera měla před 2lety (dneska jí jsou 4roky) febrilní křeče,chodili jsme jinam na neurologii,ale pak,co naše paní dr. odešla neznámo kam, jsme se dostali automaticky do péče sem.Dneska jsem absolvovala s dcerou druhou a poslední návštěvu!!! Doktor co není schopen odpovědět na jediný dotaz a jen mi opakuje at dávám diazepam a to ve vysokých dávkách,ikdyž dcera bude jen mrzutá večer.I přesto že se snažím položit otázku tak aby jsme si rozuměli, tak paní dr na mě zvyšuje hlas a chová se arogantně.Dělá idiota jak ze mě i z mé dcery!!!To pro mě není lékař na pravém místě!!!Pokud se k paní dr. chystáte tak návštěvu opravdu zvažte a zkuste se podívat i po jiné neurologii.Já od paní doktorky odcházím jinam!!!!

Navštívili jsme p.doktorku s tehdy 2,5 měsíčním synem... horší jednání lékaře jsem do té doby nezažila...arogantní přístup a odměřené chování mě opravdu dostalo.Čekala jsem, díky věku p.doktorky, že jdu ke specialistovi ,který má zkušenosti a umí jednat s lidmy...omyl...paní doktorka neustále mluvila v dvojsmyslech a dělala z nás naprosté idioty,v situaci,kdy jdete s nemocným dítětem a nevíte co mu je...to opravdu bylo naprosto nemístné.... Takže jesli k této dámě nutně nemusíte, najděte si jiného neurologa...jana

Jsem s paní doktorkou spokojená,přístup je normální. To že má dítě občas hysterák není vinou lékaře.

Přišla jsem k paní doktorce s problémem, s kterým si sposta doktorů neuměla poradit, bylo vidět, že se snaží mi pomoci, ale vlastně mě jen posílala po nejrůznějších odděleních, kde mě zase posílali jinam. K paní doktorce již nedocházím, ale dostala jsem od ní spoustu i dobrých kontaktů - například na rehabilitační střediska. I přes její pokročilý věk a středověký přístup se vždycky snaží pacientovi vyjít vstříc.

Chodili jsme k paní doktorce s dcerou od 7.měsíce pouze kvůli vadnému držení těla, to že se prohýbala v zádech. Její diagnozu bych považovala za správnou i její starost a snahu pravidelné sledování taky body do plusu. Sestřička je super!

Nicméně přístup paní dr. k dětem i ke mě jako rodiči bych přirovnala k přístupu za dob komunismu. Velice nepříjemná, arogantní a despotická!! Dcera u ní vždy brečela a to se cizích lidí vůbec nebojí a brečí málo kdy.. pak jí dala před obličej zrcátko a říká jí "podívej se na sebe jak vypadáš!! jak se vztekáš" a pak se otočila na mě se slovy "to je takhle vzteklá po Vás?" apodobně.. Nesměla jsem k dceři přistoupit a uklidnit jí, takže z ní měla fakt histerák.. Jakoukoliv diskuzi o diagnoze či jejích doporučeních odmítá a mele si pořád svou, ve finále je schopna na Vás i zvýšit hlas.. Hrozný jednání!!

Rozhodně nedoporučuji!