Adresa

Privátní praktická lékařka
Palackého 137, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Privátní praktická lékařka Jiný

Nejhorší přístup, se kterým jsem se kdy u doktora setkala. Tuto doktorku už nikdy a to jsem to u ní vydržela několik let. Sestra se opakovaně chová neslušně a hrubě. Dovolat se do ordinace prakticky nedá a když přijdete jen tak, je nepříjemná, proč jste se neobjednali. Doktorka jen něco kliká do počítače a snad ani jednou se na mě nepodívala. A vrchol je, když Vám diagnózu a výsledky vyšetření sděluje sestra po telefonu. Po problémech s covidem mi řekla, že mi nic není, ať si koupím něco na podporu imunity a práskla mi telefonem. Na plicním mi potom našli neléčený zánět. Letos jsem měla opět podezření na covid a zavolala jsem z domu, aby mi vystavili žádanku na test. Bylo mi řečeno, ať si doma udělám antigen a pak se můžeme bavit. Když jsem odpověděla, že antigen doma nemám a že jestli mám jít do lékárny ohrozit další lidi, tak to už ji nezajímalo (komunikace pouze se sestrou). Hledám si jiného doktora!

R
Ověřený profil
Umístění: Privátní praktická lékařka

Zdravim, mam nutnou potrebu se s Vami podelit o naprosto negativni nazor na profesionalitu, pristup a jednani teto lekarky. Opakovane naprosto nedodrzuje sve ordinacni hodiny a clovek si tedy nemuze naplanovat predem jeji navstevu. O dovolenych neinformuje jinak nez carem papiru na dverich. V ordinaci se strida se synem, ktery sice je rovnez lekarem, ale clovek nevi, ke komu tedy vlastne chodi. Pri vysetreni ji obtezuje vubec vstat ze zidle od pocitace a podivat se na vas. Sestra mnohdy supluje ulohu lekarky a dozvite se vice, nebo vidite alespon nejaky zajem. Leky pise od stolu, nebo radej nepise vubec a vule tva te uzdravi, nez by provedla nejaka vysetreni. Naprosto nedoporucuji a sama hledam jinou obvodni lekarku. A to, ze k lekari moc nechodim, navsteva zde mne vzdy nadzvedne ze zidle. Katastrofa a lekarka by se mela stydet. Nekdo s takovou ignoranci a neprofesionalitou by rozhodne nemel pracovat s lidmi, protoze o praci pro lidi zde tedy rozhodne nemuze byt rec.

H
Ověřený profil

Opakovaně spokojenost s vyřešením zdravotních problémů, není co vytknout, spokojenost. Doporučuji, v nejbližší době se zde zaregistruje i zbytek rodiny.


D
Ověřený profil

Jsem maximálně spokojená, vstřícná doktorka i sestřička, rozhodně můžu doporučit. Na rozdíl od předchozí lékařky není problém s preventivními prohlídkami a v případě potřeby odeslat ke specialistovi...


M
Ověřený profil

Nejlepší praktická lékařka, se kterou jsem se setkal. Vytáhla mě z obrovských zdravotních problémů, na kterých si vylámala zuby celá řada odborníků.


H
Ověřený profil

Píši za staré rodiče, protože bych chtěla poděkovat za výbornou péči a včasné odhalení odhalení onkologické anamnézy u maminky. Ta už je po zaléčení na onkologii na žlutém kopci a vypadá to, že je vše v pořádku. Takže velké poděkování paní doktorce i zastupujícímu panu doktorovi, nejspíš synovi. Všem oba doporučuji, výborní odborníci na svém místě.


P
Ověřený profil

Výborná lékařka, velice vstřícná a vždycky dobře poradí a pomůže. Má velice dobře vybavenou ambulanci, v rámci předoperačního vyšetření jsem všechna vyšetření včetně EKG podstoupila zde a nemusela lítal po internistech jak v minulosti u jiné lékařky. Navíc má kvalitně vybavenou ordinaci a dokumentaci vedenou v počítači, takže zpráva pro závodního lékaře byla cca do minuty. Jsem mo spokojená,neměnila bych.


P
Ověřený profil

Jsem velice spokojený, nejsem často nemocný, ale pokud se tak stane, tak pokaždé vyřešeno k mé spokojenosti. Pravidelné prohlídky u mě ani manželky nejsou žádný problém, jsme moc spokojeni s poskytovanou péčí. Navíc je výbava ordinace na úrovni a čekání je max v řádu minut . Rozhodně spokojenost!!


E
Ověřený profil

Nedoporucuji! Pani doktorka je velice ledabyla, umi pouze vypsat neschopenku, ale normalniho vysetreni jsem se malokdy dockala. Pri kontrole po zapalu plic se na me od monitoru ani nepodivala, natoz aby si poslechla plice! Preventivni prohlidka se nekonala, naopak mi bylo tvrzeno, ze mi delali EKG, coz si ale opravdu nepamatuji. Pri zvysenem cholesterolu mi bylo pouze pres telefon vyrizeno sestrickou, ze mam omezit tuky, pritom ja opravdu tucnou stravu nejim. Stejne tak po tydnu akutnich horecek me chtela jen poslat domu, ze "se to musi vylezet". Takze tak. Lenosti opravdu nikdo nikoho nevylecil.


R
Ověřený profil

Paní doktorka je báječná, vždy mi ve všem pomohla, nenavštěvuji jí často... ale vím, že se mám na koho obrátit, když to budu potřebovat! :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,v únoru jsem měla anginu. A teď v dubnu mám zase anginu. Chtěla jsem se zeptat,jestli to je normano do měsíce dostat znovu. Dostala jsem silnější antibiotika,ale již 4.den mě lehce boli v krku a mám kasel,kde vykaslavam Hleny.
Budu rada když mi jakoliv poradíte děkuji.

Možná by bylo dobře odebrat zánětlivé parametry-FW,CRP,ASLOí

MUDr. Alena Homolková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak dlouho jsou v krvi IgM u listeriózy? Ve 13 tt mi bylo zjištěno z krve, že mám pozitivní IgG složku, IgM negativní. Mám strach, zda jsem mohla listeriózu prodělat na začátku těhotenství. Výsledky: Listeria monocyt1/2a IF IgG pozitivní, Listeria monocyt 4b IF IgG negativní, Listeria monocyt 1/2a IF IgM negativní, Listeria monocyt 4b IF IgM negativní.
Předem děkuji za odpověď
S pozdravem

Dobrý den, IgM protilátky jsou u pac. v průběhu aktivního onemocnění. IgG protilátky svědčí o prodělaném onemocnění.
Pokud bylo vyšetření provedeno ve 13 letech, IgG protilátky svědčí o onemocnění v dřívější době. T.č. by se nemělo jednat o onemocněn listeriosou

MUDr. Alena Homolková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.