Praktický lékař pro děti a dorost
Archeologická 2256, Praha

Paní doktorka je báječná. Mám k ní naprostou důvěru. Chodíme k ní již sedm let a ani jednou jsem neměla pocit, že by se nám maximálně nevěnovala. Její postupy jsou střízlivé, nepřehnané a profesionální.

K paní doktorce chodím už pár let a osobně můžu říct, že absolutně nejsem spokojena. Ta neochota předepsat mi něco jiného než prevetan akut a neustálé náznaky toho, že mě chce mít rychle "z krku", jsou opravdu nepříjemné. Není to tak dávno, co jsem za ní přišla s onemocněním krku, neptala se mě na nic toho týkajícího (teploty, bolesti - dokonce ani na bolesti v krku se neptala) a poslala mě domů s preventanem. Celá prohlídka trvala 5 minut. Ale nezapomněla si vzít poplatek 30 korun. O hodinu později, u jiného doktora, jsem dostala antibiotika na angínu. Od té doby jsem změnila doktora. Neberu paní doktorce její prfesionalitu ani mnoho prostudovaných let, ale ke mně se její profesionální a důkladná péče opravdu nedostala. A nebyl to ojedinělý případ.

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi již 14 let, je rozhodně odborník na úrovní, stále se vzdělávající a propagující nové metody a možnosti, byť za příplatek. Je pečlivá a vždy ochotná vše vysvětlit. Jediná nevýhoda je dlouhé čekání a nezvládnutý systém objednávání, což pravděpodobně také způsobuje ne příliš sympatická sestra, která se do dětské ordinace podle mého nehodí :-(

K paní doktorce jsem chodila 19let,skoro za 2 roky není schopná poslat kartu mému novému lékaři i přes několik urgencí jak od nového pana doktora, tak ode mě, do ruky mi jí podle její " skvělé" sestřičky dát nemohou.Což jak jsem nedávno zjistila je blbost.Razítko do idexu do školy 50 Kč, když jsem chtěla účtenku najednou jsem nic neplatila.Peníze by si vzala snad za všechno.Sestřička nepříjemná, některé rady byly opravdu z doby kdy ona studovala na sestřičku - což je hodně hodně dávno. A opravdu mě rozsekalo, když mi sestřička řekla, že očkování proti rakovině děložního čípku je zbytečné.Sice to řekla před 3 roky, ale i tak to o něčem svědčí.Za měsíc a půl budu mít miminko a i když je ona nejblíž tak k ní rozhodně s dítětem chodit nebudu.
Alice

velmi ochotna

Znám paní doktorku cca 10 let, mám tři děti, které ji navštěvují. Je příjemná, trpělivá (i přes nával v čekárně každého důkladně a vyšetří, přitom pracuje efektivně a rychle). Oceňuji CRP, při tomto vyšetření zjistí zda nasadit antibiotika či nikoli. Často nám moc pomohla,pokud bylo třeba, včas nás poslala ke specialistovi. Je fakt skvělá.

paní doktorka je super, chodím za ní s 11ti měsíčním synem a jsme nadmíru spokejeni. Lucie a Matyášek

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi již od jejich narození, tedy již 14 let. Vždy jsem s jejím odborným přístupem, chováním a rozhodnutími byla velmi spokojená. Mnohokrát dobře poradila a doporučila odborné lékaře, na řešení dalších zdravotních problémů. Oceňuji také, že v ordinaci provádí vyšetření CRP, takže antibiotika nenasazuje jen tak naslepo, ale jen v odůvodněných případech. Má také velmi sympatickou sestřičku, se kterou výborně vycházím. Již před deseti lety jsme se přestěhovali mimo Prahu, ale za paní doktorkou stále dojíždíme a nevyměnili bychom ji za žádnou jinou.

U paní doktorky jsem moc spokojená. Velmi dobrá profesní úroveň - umírněná a milá a v zásadních věcech rozhodná a přesvědčivá. Vždy si udělá čas a vše vysvětlí. Dělá i vyšetření na reaktivní protein přímo v ordinaci, díky čemuž zbytečně nepředepisuje antibiotika. Moc ráda bych našla podobného lékaře i pro sebe a manžela. Dcera má štěstí :o))

Paní doktorka je profeionál, na kterého se vždy můžu spolehnout i se sebemenším problém, dokáže vždy perfektně a s úsměvem pomoci! Jsme nesmírně spokojeni se synem za takového odborníka, kéž kdyby jich bylo více...