Praktický lékař pro děti a dorost
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Velmi oceňuji milý přístup paní doktorky. Jde vidět, že jí na dětech velice záleží, vždy se snaží přijít problému na kloub a pomoci a navrhuje spoustu možných řešení, ptá se a nad situací přemýšlí. Na e-maily odpovídá i o víkendu a po večerech, dokonce nám vyšla vstříc a zajela do ordinace poslat e-recept i ve státní svátek. Vřele doporučujeme! Návštěva po porodu byla provedena doma, do pár hodin od zavolání.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepsi pediatr v Praze. Jsem rada, ze jsem takovou pani doktorku potkala, moje dcera ji miluje, vrele doporucuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší pediatrička, kterou jsem kdy poznala. Opravdu poctivá, ochotná, výborná diagnostička, neordinuje zbytečně ATB, je vždy na mailu nebo na telefonu. Moje děti ji mají rády.

K paní doktorce jsem přihlásila svou dceru na doporučení kamarádky, které se stará o dva syny, a jejího přítele, který k ní chodil jako dítě. A vše předčilo má očekávání. Nebojím se paní doktorce napsat email s jakýmkoli dotazem a zatím vždy odpověděla během hodiny (i v pátek večer). Tato paní svou prací žije a jsem neskutečně šťastná, že jsme měli to štěstí a dceru nám do péče vzala (ač nejsme spádoví). Ona je prostě TOP!!! Gabriela Marková

Nejlepší lékařka pro mého synka! Ten se do její ordinace doslova dobývá. Moc hodná, ale s konstruktivním přístupem. Žádné zbytečné léky ani očkování. Konzultace po emailu je naprosto úžasná. Nikdy není nepříjemná, vždy fundovaně odpoví a ještě se zajímá jak to vypadá. Mě odpověděla i ve 2 ráno.

Vynikající člověk i doktor, se vzácně vstřícným a laskavým přístupem. Zatímco v Motole na pohotovosti lékaři nerozpoznali u mé dvouleté dcery zánět středního ucha, paní dokotorka mne po pracovní době hodila vlastním autem ke specialistovi. Po narození druhé dcery jí nebylo zatěžko za námi jezdit domů na pravidelné kontroly a nikdy se nezapomněla zeptat na zdraví druhé dcery. Všem mohu jen doporučit a vyjadřuji lítost nad tím, že podobných doktorů není více.

Paní doktorka je skvělá ! Vždy milá, ochotná, zodpoví všechny dotazy, pokud je nějaký problém, lze se s ní domluvit i přes mail či SMS, vždy rychle zareaguje. Sestřička v její ordinaci je také moc milá a příjemná. Jsem moc ráda, že mají mé děti právě takovou paní doktorku i sestřičku.

C

Velmi vstřícná a milá doktorka, poradí, uklidní. Má přehled jak v tradičních způsobech léčby, tak v nových lécích a metodách. Rodiče do ničeho nenutí, dá mu možnost volby (očkování, způsob léčby, léky). Nejvíce oceňuji možnost komunikace po mailu, když chcete zkonzultovat cokoliv, kvůli čemu by třeba nebylo přímo nutné chodit do ordinace - odpoví vždy do několika hodin, někdy dokonce po pár dnech sama napíše a zeptá se, jak to zabralo.

vynikajici detska lekarka, s individualnim pristupem, empaticka, velmi dobry diagnostik, ktery je vstricny k prirozenym zpusobum leceni, nejen homeopatie..se sestrickou tvori vyborny tym...

Paní doktorka je naprosto úžasná. S dětmi to umí jak ona tak sestřička, nikdy nemáme pocit, že bychom otravovali a vždycky nám pomohla. Věci nehrotí, je otevřená domluvě a když rodič něco neví, vždy všechno ochotně vysvětlí. Kéž by byli všichni lékaři takoví!