Na Dlouhém lánu 11/563, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší pediatrička, kterou jsem kdy poznala. Opravdu poctivá, ochotná, výborná diagnostička, neordinuje zbytečně ATB, je vždy na mailu nebo na telefonu. Moje děti ji mají rády.

K paní doktorce jsem přihlásila svou dceru na doporučení kamarádky, které se stará o dva syny, a jejího přítele, který k ní chodil jako dítě. A vše předčilo má očekávání. Nebojím se paní doktorce napsat email s jakýmkoli dotazem a zatím vždy odpověděla během hodiny (i v pátek večer). Tato paní svou prací žije a jsem neskutečně šťastná, že jsme měli to štěstí a dceru nám do péče vzala (ač nejsme spádoví). Ona je prostě TOP!!! Gabriela Marková

Nejlepší lékařka pro mého synka! Ten se do její ordinace doslova dobývá. Moc hodná, ale s konstruktivním přístupem. Žádné zbytečné léky ani očkování. Konzultace po emailu je naprosto úžasná. Nikdy není nepříjemná, vždy fundovaně odpoví a ještě se zajímá jak to vypadá. Mě odpověděla i ve 2 ráno.

Vynikající člověk i doktor, se vzácně vstřícným a laskavým přístupem. Zatímco v Motole na pohotovosti lékaři nerozpoznali u mé dvouleté dcery zánět středního ucha, paní dokotorka mne po pracovní době hodila vlastním autem ke specialistovi. Po narození druhé dcery jí nebylo zatěžko za námi jezdit domů na pravidelné kontroly a nikdy se nezapomněla zeptat na zdraví druhé dcery. Všem mohu jen doporučit a vyjadřuji lítost nad tím, že podobných doktorů není více.

Paní doktorka je skvělá ! Vždy milá, ochotná, zodpoví všechny dotazy, pokud je nějaký problém, lze se s ní domluvit i přes mail či SMS, vždy rychle zareaguje. Sestřička v její ordinaci je také moc milá a příjemná. Jsem moc ráda, že mají mé děti právě takovou paní doktorku i sestřičku.

C

Velmi vstřícná a milá doktorka, poradí, uklidní. Má přehled jak v tradičních způsobech léčby, tak v nových lécích a metodách. Rodiče do ničeho nenutí, dá mu možnost volby (očkování, způsob léčby, léky). Nejvíce oceňuji možnost komunikace po mailu, když chcete zkonzultovat cokoliv, kvůli čemu by třeba nebylo přímo nutné chodit do ordinace - odpoví vždy do několika hodin, někdy dokonce po pár dnech sama napíše a zeptá se, jak to zabralo.

vynikajici detska lekarka, s individualnim pristupem, empaticka, velmi dobry diagnostik, ktery je vstricny k prirozenym zpusobum leceni, nejen homeopatie..se sestrickou tvori vyborny tym...

Paní doktorka je naprosto úžasná. S dětmi to umí jak ona tak sestřička, nikdy nemáme pocit, že bychom otravovali a vždycky nám pomohla. Věci nehrotí, je otevřená domluvě a když rodič něco neví, vždy všechno ochotně vysvětlí. Kéž by byli všichni lékaři takoví!

Paní doktorka je profesionální odborník s lidským milým přístupem.Je velmi dobrá diagnostička,která si všímá všech maličkostí.Vážím si ji nejen jako odborníka,ale i jako příjemného,sympatického člověka.

Jsem moc ráda, že jsme si (šťastnou náhodou) vybrali paní doktorku Čadkovou za lékařku pro své děti. Syn se narodila předčasně a po návratu z porodnice paní doktorka chodila k nám domů několikrát týdně ho vážit a sledovat jak prospívá. Také nám půjčila váhu domů a všemožně nám vycházela vstříc. Nenutila nás nikdy do žádných očkování a také ochotně upravila očkovací schéma podle toho, jak jí přišel malý na očkování zralý. Když jsem měla problémy s kojením, podporovala mě, abych kojila, ale na druhou stranu nedělala ani žádnou vědu z toho, že bych dokrmovala umělým mlékem. Je vstřícná alternativní medicíně, ale také se nezdráhá nasadit antibiotika, když je to potřeba. Zkrátka velmi otevřená lékařka, která pečlivě sleduje, když se jí něco nezdá, ale nezasahuje zbytečně brzo. Na jedné straně dokáže nejistou maminku uklidnit a dodat jí jistotu, na druhou stranu nedělá z člověka blbce a je ochotna si poslechnout jeho názor a udělat věci podle něj. Je to opravdu velmi vzácná paní doktorka a všichni, kdo se jí dostali do rukou si můžou gratulovat. Jediný "problém", který máme je, že poté, co jsme se odstěhovali a našli si novou lékařku, syn se u ní dožadoval bonbónů a hraček, jak na to byl zvyklý od paní doktorky Čadkové :)