Adresa

Vocelova 5/603, Praha
CGOP, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: CGOP, s.r.o. Gynekologie

Pani doktorka je velmi pečlivá, objevila mi cystu, kterou po dobu 20ti let můj předchozí gynekolog nenalezl, ani nedoporučil ultrazvuk. Paní doktorka je velmi milá a ochotná a zajímá se o danný problém. Vše umí vysvětlit a snaží se najít ten nejlepší a nejvíce šetrný způsob léčby


Paní doktorku mohu jedině doporučit. Kdysi (r.1995) včas při pravidelné kontrole odhalila začátek karcinomu děložního čípku a okamžitě mě odeslala na specializované pracoviště k operaci. Při problémech v těhotenství (genetické poškození plodu zakončené indukovaným potratem) její péče byla velmi pozorná, až by se dalo říci mateřská.


Ověřeny pacient

Mé zkušnosti s Dr. Bekovou jsou žel špatne.Po běžněm ohmataní rukou,"lečila" moji bolest v oblasti vaječníku Biseptolem (chemoterapeutikum!). Po roce, při každoročne pravidelné prohlídce, a měm zopakovanem stěžovaní na stejnou bolest, odpověděla že jde zase o menši zanět (tentokrat bez lečby). Můj novy gynekolog mně vyšetřil ultrazvukem, a našel jen rozšiřene cevy (podobně jako u křečovych žil u nohou). Po dodržovaní jeho doporučení (nebyl zapotřebu aní jeden prašek), jsem už 3 roky bez bolestí. U doktorky jsem měla pocit že se nevěnuje pacientkam, ale je spíš odbavuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Paní doktorka je opravdu pečlivá a příjemná. Kdysi jsem se u ní ještě na Vinohradech narodila a od mých 17-ti let jsem u ní velmi spokojená i jako pacientka (14let). Při problémech s otěhotněním mi neváhala dát velmi brzy doporučení ke kolegům, kteří se na tuto problematiku specializují. Snad jen vysvětlování zdravotních nálezů by mohlo být trochu spontánnější, aby se člověk nemusel na každou věc vyptávat a třikrát zdůraznit, že má doktorské státnice z chemie a biochemie a pochopí i podrobnější informaci než "píchnem Vám injekci". Co se ale odbornosti týká, můžu jen doporučit!


E

Paní doktorka je milá a starostivá. Je to odborník na sbém místě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti