Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Velice příjemná,ochotná a moc mi pomohla.Jak paní doktorka tak i sestřička mají jen milá slova.

Přešel jsem z důvodu jiné představy o léčbě od své původní diabetoložky k paní doktorce Andresové, přesněji řečeno, paní doktorka byla tak laskava a přijala mě do péče. Mrzí mne, že jsem to neudělal už dávno. Hluboce lidský přístup k pacientovi, žádné čekání a odborná péče o zdraví, která přinesla ve velmi krátké době pozitiní výsledky. Velice příjemné jednání s paní doktorkou i setrou. Úsměv, ochota, dialog a vysoká profesionalita.

Paní doktorka je velice příjemná,ochotná.

Dr. Andresová je nesmírně zodpovědná, pečlivá a vstřícná k pacientovi. Snaží se nejen o léčbu diabetu, ale komplexně zkoumá celkový zdravotní stav a pomáhá Vám.

Velmi příjemná a ochotná.Vždy vše detailně vysvětlí a poradí.Ať se jí i sestřičce daří, Holečková Marie

Skvělý diabetolog, s pochopením pro pacienta a individuálním přístupem. Se sestrou tvoří profesionální tým. Lze jen doporučit.

Máme s touto paní doktorkou i s její zdravotní sestrou velmi dobrou zkušenost. Je to sehraný tým. Věnuje se a fundovaně poradí.

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi ochotné poradit, pomoci a to i mimo svou odbornost! Mohu vřele doporučit! Mám jen dobré zkušenosti! OPRAVDU SKVĚLÁ LÉKAŘKA

O

Velmi dobrá a zkušená lékařka.

S paní dokgorkou mam výborné zkušenosti s léčbou mého diabetes. Je vstřícná k pacientům a je ochotná poradit na telefonu i mimo ordinační hodiny.