Alek Lačev, Ph.D., psycholog Praha

47 objednaných návštěv během 30 dní

Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Možnost terapie ZA CHŮZE v přírodě (Modřanská rokle) po domluvě. Napište mi prosím E-MAIL. Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na ř...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Pan psycholog nám pomohl přestat se tolik soustředit na problémy, které máme a víc pracovat na tom dobrém ve vztahu a na vzájemné lásce. Ze začátku to pro nás nebylo příliš intuitivní ani snadné, ale při pohledu zpět musíme ocenit, že nám to opravdu pomohlo. Každodenní hádky zmizely a chováme se se k sobě mnohem víc hezky a jako "nejlepší přátelé". Takže vlastně zmizely i ty problémy se kterými jsme původně přišli. Díky! Lucka a Michal

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Lucko a Michale. Moc si vážím Vašeho hodnocení. Jsem rád, že Vám naše setkávání pomohlo a že se Vám daří. Přeji Vám, aby Vám to vydrželo i nadále. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Skvělý přístup, otevřel mi (snad) oči,snaha opravdu pomoci, profík každým coulem ;) - moc děkuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Danieli, i já si moc vážím vašeho hodnocení, bylo mi potěšením s Vámi hovořit a doufám, že Vám naše povídání bude ku pomoci. Držím palce, ať se Vám daří! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Dne 30.3.2022, jsem poprvé navštívil pana doktora. Už při prvním setkání, to byl uklidňující pocit.
Sezení probíhalo v aha efektu.
Pan doktor je na správném místě a ví co dělá.
Určitě budu zde pokračovat. A vím, že musím na sobě dlouho pracovat. Děkuji.
PS. Děkuji za bílého medvěda.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Petře, mám radost, že pro Vás byla naše společná konzultace uklidňující a také, že vám přinesla nové poznání. Přeji Vám, aby vašich "bílých medvědů", bylo do budoucna co nejméně a dařilo se Vám. Srdečně, Alek Lačev

p. Alek je sympatický inteligentní člověk, který mě u sebe hezky uvítal, nabídnul na výběr různé druhy čaje a nechal mě se rozmluvit. Přišel jsem k němu s tím, že zjednodušenně se obecně cítím špatně a nedokažu si užívat život, jak bych chtěl. Pomohl mně se dostat hlubš a blíž k základům svých pocitů a dal mně na vybranou, jak postupovat a co praktikovat, abych mohl vytvořit lepší přítomnou chvíli. Žadné zázraky nenabízí, i když závisí na úhlu pohledu :). V žadnou chvíli jsem neměl pocit, že bych byl u doktora, zároveň jsem neměl pocit, že by naše konverzace byla jednostranná.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, M. moc si vážím vašeho hodnocení a jsem rád, že Vám u mně bylo příjemně. Těší mne, že se vám podařilo se dostat věcem víc pod povrch a na kloub a že se Vám daří lépe "teď a tady". Mějte se moc hezky! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný a lidský přístup. Perfektní komunikace. Dokonle zpracované výstupy pro klienta, za které jsem velmi rád.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Miloši, moc si vážím vašeho hodnocení a jsem rád, že pro Vás byla naše společná práce i výstupy užitečné. Mějte se dobře. Alek

Návštěva u doktora Lačeva pro mě byla opravdovou záchranou. Po neúspěšných snahách svěřit se s trápením svým blízkým, kteří (byť bez zlé vůle) můj problém zlehčovali nebo mě odráželi nesmyslnými radami, jsem tady našla skutečně otevřené ucho a až nečekaně velikou dávku pochopení. Moc děkuji i za nenásilně podaná doporučení, jak se mohu do budoucna snažit vypořádat s těžkými chvílemi.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Majko, těší mne, že pro Vás bylo naše setkání užitečné a přeji vám, aby se Vám s těžkými chvílemi dařilo vyrovnávat co nejlépe, ale zejména, aby těch těžkých chvil bylo co nejméně. Opatrujte se! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace

Jiz nase druhe sezeni a jsme spokojeni. Pan psycholog se nam spravne polozenymi otazkani snazi pomoci vyresit partnerske neshody.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Moc si vážím vašeho pozitivního hodnocení a těší mne vaše spokojenost. Doufám, že se Vám podaří postupně najít partnerský soulad, trvalou spokojenost a životní štěstí. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace

U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online.
Vřele doporučuji.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Eriko, moc si cením takového milého hodnocení, hodně to zavazuje. Jsem rád a těší mne, že Vám naše společné konzultace tolik užitečné a mám radost, když vidím, jak se věci daří a jak se i zdánlivě beznadějné mění v nadějné. Přeji Vám mnoho úspěchů i na další cestě k větší vnitřní síle. Alek

Pan doktor mi pomohl s mými problémy, když už jsem nevěděla co s nimi. Snažil se mi porozumět, nabídl objektivnější pohled a pomohl mi najít vhodné řešení. Doporučil mi také několik cvičení, která mi ve výsledku pomohla. Má velice vřelé a profesionální jednání a setkání probíhala v příjemném prostředí.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Martino, mám radost, že Vám naše společná práce pomohla. Těší mne, že se vám daří dobře a moc si vážím vašeho hodnocení. Opatrujte se a ať se vám i nadále daří dobře! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace

Celé sezení (v mém připadě online) bylo příjemné, pan doktor Lačev mi dokázal poskytnout vysvětlení problému, včetně jeho řešení. Nebral věc na “lehkou váhu” a snažil se plně porozumět problému. Působil na mě velice sympaticky a pozitivně. Po volání mi byli zaslány i nějaké materiály navíc. :)
Děkuji moc za váš přístup.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá L., moc mne těší, že se mi podařilo přijít společně s Vámi Vašemu problému na kloub a že pro Vás bylo naše sezení příjemné. Přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo dobře. Alek

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Publikace a články

Publikace (8)