Alek Lačev, Ph.D., psycholog Praha

Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 17 let
Bankovní převod

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Online psychoterapie • 1 400 Kč

Psychologická konzultace ONLINE • 1 400 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 17 let

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Za konzultaci platíte až po jejím skončením a to formou bankovního převodu na základě vystavené fakturu s QR kódem pro maximální jednoduchost.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Možnost terapie ZA CHŮZE v přírodě (Modřanská rokle) po domluvě. Napište mi prosím E-MAIL.

Pracuji primárně metodou krátké terapie orie...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Online konzultace

Online konzultace

Y
Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Jsem velmi ráda, že jsem si za terapeuta zvolila právě doktora Lačeva. Umí vytvořit bezpečnou a odlehčenou atmosféru, kde můžete mluvit o čem chcete, a dokáže Vám v myšlenkách najít jiné, doposud nepoznané, cestičky. Všechna sezení obsahovala humor, empatii, přijetí, ale občas i tvrdou pravdu, za kterou jsem nesmírně vděčná. Byla mi vždy věnována maximální pozornost, až jsem se sama divila, jak si nějakou informaci může pamatovat, když jsem ji okrajově zmínila jen jednou. I v těch nejmizernějších dnech jsem se na terapii těšila.
Je vidět, že pana Lačeva práce baví, a že se upřímně zajímá o své klienty. Rozhodně bych chtěla zmínit i následné shrnutí ze sezení v mailu. To mi bylo velice přínosné a člověk má hezky černé na bílém nejdůležitější postřehy ze sezení.
Zkrátka skvělý člověk-psychoterapeut.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Yvet, jsem vděčný za každého klienta, kterému můžu pomoci a těší mne vidět Vás, jak se posouváte a jak se Vám daří. Velmi si vážím Vašich milých slov a hřeje mne pomyšlení, že jsem Vám na Vaší cestě mohl pomoci. Opatrujte se! Alek

F
Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Jsem naprosto spokojený s panem Lačevem a jeho prací. Pomohl mi pochopit podstatu věci, jak se věc má a díky panu doktorovi se cítím lépe. Určitě mohu jenom doporučuji.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, F., těší mne, že Vám naše povídání pomohlo a že jste získal na svou situaci náhled a zejména, že se cítíte lépe. Pevně věřím, že to vydrží a bude se Vám dařit i v dalších životních výzvách. Držím palce! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Ďakujem pekne p.Alekovi za príjemné strávené ráno a vysvetlenie,poradenie čo som potrebovala počuť.!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Lucia. Moc si Vážím vašeho milého hodnocení. Mám velkou radost, že Vám byl náš rozhovor užitečný a že Vám pomohl se nasměrovat dál a pohlédnout opět do budoucna. Držte se a opatrujte se! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Za panem Lačevem jsem přišel s problémem, na který jsem sám nestačil. Absolvoval jsem sice zatím pouze 2 sezení, ale už jen to stačilo k tomu, abych měl svůj život více pod kontrolou a byl šťastnější. A nejen já.

Oceňuji a líbí se mi zejména ochota, vstřícnost a porozumění terapeuta. Terapie není strojená, má dobrou energii, můžete mluvit o čem chcete a jak chcete. Jako obrovské plus pak beru celkové zhodnocení terapie formou e-mailu s čímž jsem se ještě na terapii nesetkal. Je to opravdu velký kus práce navíc a je vidět, že je váš problém skutečně dopodrobna probrán.

Opravdu člověk na svém místě, který svou práci viditelně miluje a dělá ji srdcem.

Ať už je váš problém jakýkoliv, vždy vám ukáže možnosti vaší cesty a možnosti řešení. Jak s tím naložíte, už je jen na vás. :)

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milý Tomáši, velmi si vážím Vašich laskavých slov a těší mne, že Vám naše společná sezení byla ku prospěchu a zejména, že jste šťastnější. Máte pravdu, že mne moje práce nesmírně baví a dává mi velký smysl. A doufám, že jak Vám tak i všem dalším se podaří v našich setkáních najít zase ten jejich smysl a cestu. Mějte se dobře! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Nečekala jsem, že bude pro mne už první návštěva tak obohacující a podnětná. Moc děkuji a těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Děkuji za milá slova a těší mne, že Vám byla naše spolupráce prospěšná. Také se budu těšit na další setkávání. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Pan Lačev narozdíl od jiných "psychologů" jenom nepovídá, ale snaží se pomoci ( rady, knihy na čtení).

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Romi, moc si Vážím vašeho pozitivního hodnocení, ale zejména bych si velmi přál, abych Vám přinesl úlevu od Vašeho trápení a možnost žít plnější a šťastnější život. Držte se! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory

Pan doktor Lačev mi moc pomohl v situaci, kdy jsem si myslel, že je všechno v háji. Ukázal mi cestu jak s problémy bojovat a já jsem si díky tomu dokázal uvědomit, že všechny mé problémy mají řešení. Našel jsem si novou práci, ze které už mi není psychicky zle, začal jsem se věnovat věcem, které mám rád a hlavně, neutápím se ve své vlastní hlavě. Občas je to těžké, ale teď nedávno se mi narodil syn a mám tolik radosti ze života, že už mi mé předchozí problémy připadají k smíchu. Moc děkuji za všechno, pokud budu v budoucnu potřebovat, alespoň vím na koho se obrátit. Absolvoval jsem sice jen dvě návštěvy, ale i to mi stačilo, abych změnil svůj přístup k životu.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Pavle, mám radost, že se Vaše situace zlepšila, že Vás život baví a že jste pro sebe našel radost ze života a nový přístup, jak se k němu postavit. A děkuji i za milé hodnocení. Mějte se dobře! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Docházím na psychoterapii už mnoho let a vyzkoušela jsem vícero terapeutů, ale až teď, u pana doktora Lačeva, mám pocit, že nejen naslouchá, ale také skutečně pomáhá. Dokázal mi skutečně porozumět a nabídnout cestu, jak o svých obtížích přemýšlet jinak a to mi pomohlo se odrazit k novému nádechu a snad i šťastnějšímu nebo alespoň klidnějšímu životu. Moc si vážím jeho péče a přístupu. Je vidět, že člověk jen není další položka v kolonce pro pojišťovnu ani další rutinérsky odbytá terapie, se kterými jsem se bohužel též setkala. Pan doktor má upřímnou snahu pochopit a pomoci, dovede nasměrovat a nabídnout různé perspektivy a možnosti, co dál. Moc mne také baví experimenty, které mi pomohly opravdu otevřít oči.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Anno, velmi si vážím Vašich laskavých slov a těší mne, že spolu můžeme hledat způsob, jak učinit Váš život šťastnější a klidnější. Přeji Vám mnoho zdaru s experimentováním v tom, co pomáhá a hledání nových cest, jak by Vám mohlo být ještě lépe. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Návštěva u lékaře Lačeva mi moc pomohla a odcházela jsem s lepšími pocity, že nic není ztraceno. Pan Lačev se klientovi snaží pomoci a pečlivě naslouchá, je hodně empatický. Je to moc sympatický člověk a po dlouhé době jsem byla opět s terapeutickými službami spokojená. Zatím jen jedna návštěva ale moc ráda se vrátím a doporučím svému okolí. Recenze obvykle nepíšu ale u pana Lačeva jsem cítila empatii a snahu pomoci, která mě moc zaujala. Děkuji pane doktore.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Karolíno, velmi si vážím vašeho hodnocení a mám radost, že Vám už naše první společné sezení pomohlo. Velmi doufám, že i naše další setkávání bude podobně prospěšné a držím palce. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Pan psycholog nám pomohl přestat se tolik soustředit na problémy, které máme a víc pracovat na tom dobrém ve vztahu a na vzájemné lásce. Ze začátku to pro nás nebylo příliš intuitivní ani snadné, ale při pohledu zpět musíme ocenit, že nám to opravdu pomohlo. Každodenní hádky zmizely a chováme se se k sobě mnohem víc hezky a jako "nejlepší přátelé". Takže vlastně zmizely i ty problémy se kterými jsme původně přišli. Díky! Lucka a Michal

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Lucko a Michale. Moc si vážím Vašeho hodnocení. Jsem rád, že Vám naše setkávání pomohlo a že se Vám daří. Přeji Vám, aby Vám to vydrželo i nadále. Alek

Pracuji primárně metodou krátké terapie orie...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Publikace a články

Publikace (8)