Alek Lačev, Ph.D., psycholog Praha

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

29 objednaných návštěv během 30 dní

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Online psychoterapie • 1 200 Kč

Psychologická konzultace ONLINE • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Platíte oproti faktuře zaslané po setkání.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Možnost terapie ZA CHŮZE v přírodě (Modřanská rokle) po domluvě. Napište mi prosím E-MAIL. Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na ř...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Online konzultace

Online konzultace

Office Park Nové Dvory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace Psychologická konzultace ONLINE

U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online.
Vřele doporučuji.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Eriko, moc si cením takového milého hodnocení, hodně to zavazuje. Jsem rád a těší mne, že Vám naše společné konzultace tolik užitečné a mám radost, když vidím, jak se věci daří a jak se i zdánlivě beznadějné mění v nadějné. Přeji Vám mnoho úspěchů i na další cestě k větší vnitřní síle. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Pan doktor mi pomohl s mými problémy, když už jsem nevěděla co s nimi. Snažil se mi porozumět, nabídl objektivnější pohled a pomohl mi najít vhodné řešení. Doporučil mi také několik cvičení, která mi ve výsledku pomohla. Má velice vřelé a profesionální jednání a setkání probíhala v příjemném prostředí.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Martino, mám radost, že Vám naše společná práce pomohla. Těší mne, že se vám daří dobře a moc si vážím vašeho hodnocení. Opatrujte se a ať se vám i nadále daří dobře! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace online psychoterapie

Pan Lačev byl velmi profesionalni, nestranny a se snahou pomoci. Moc dekujem za Vas cas a budeme se tesit na dalsi sezeni.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Moc děkuji za milé hodnocení, i já se budu těšit na další setkání a pevně věřím, že se nám pomůže s vaším tématem pohnout kupředu k radosti a spokojenosti všech. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace online psychoterapie

Celé sezení (v mém připadě online) bylo příjemné, pan doktor Lačev mi dokázal poskytnout vysvětlení problému, včetně jeho řešení. Nebral věc na “lehkou váhu” a snažil se plně porozumět problému. Působil na mě velice sympaticky a pozitivně. Po volání mi byli zaslány i nějaké materiály navíc. :)
Děkuji moc za váš přístup.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá L., moc mne těší, že se mi podařilo přijít společně s Vámi Vašemu problému na kloub a že pro Vás bylo naše sezení příjemné. Přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo dobře. Alek

Velice sympatický lékař, vše podrobně vysvětlil a nabídl několik řešení mých
problémů, dostala jsem i materiály v písemné podobě.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, M., moc si vážím vašich milých slov a těší mne. Budu rád, pokud Vám naše společná práce přinese úlevu a řešení a těším se, že na tom budeme společně dál pracovat. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, H., moc děkuji za vaše hodnocení. Vážím si toho, že jste se na mne s důvěrou a jsem rád, že Vám naše povídání otevřelo nové perspektivy. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Mockrát děkuji za první sezení.
Bude to dlouhá cesta, ale vy jako průvodce jste prvotřídní!! Těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Michale, já si dovolím vyslovit naději, že ta cesta nemusí být nakonec tak dlouhá, jak z počátku vypadá. Ať už však bude nakonec dlouhá jakkoliv, bude mi ctít být Vám na ní průvodcem. I já se těším na další potkávání. Srdečně, Alek Lačev

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory

Po první návštěvě bych nečekala takové zlepšení mých problémů.Alek mě naučil jak s mým problémem pracovat a co při něm dělat.Dlouho jsem váhala zda se objednat a jsem za to ráda,že jsem to udělala a opravdu kdo má ňáké problémy neváhejte a objednejte se Alek je moc milý člověk,který s problémem dokáže pomoct.A to opravdu rychle.Děkuji moc

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Moniko, moc děkuji za tak pozitivní hodnocení. Mám také velkou radost, jaký pokrok se Vám povedl a držím palce, aby to i dál bylo jen lepší. Díky! Alek

Díky vstřícnému a empatickému postoji pana doktora mi je po prvním sezení mnohem lépe. Rozhodně doporučuji, pokud někdo ještě váha s tím, zda má vyhledat pomoc. V dnešní době mám dojem, že psychologa potřebujeme všichni.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Jakube, velmi si vážím vašeho pozitivního hodnocení a jsem rád, že se nám tak rychle podařilo se posunout. Pevně věřím, že se nám bude dařit i v dalších setkáních a ze srdce se na ně těším. Alek

Alek mi otevřel oči ve věcech, které jsem nebyla schopna vidět a ukázal mi cestu, způsob a naději:-)

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Jitko, moc děkuji za milá slova, byť ještě větší radost mi přináší vidět vás klidnější a spokojenější na konci našeho setkání. Pevně věřím, že naše společné hledání cesty jak dál se bude dařit i nadále. Ať se Vám daří! Alek

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Publikace a články

Publikace (8)