Alek Lačev, Ph.D., psycholog Praha

Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Psychoterapie on-line • 1 210 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Platbu provádíte bankovním převodem oproti vystavené faktuře (tedy až po konzultaci), na ní jsou též uvedeny všechny údaje potřebné k platbě (tj. číslo účtu a variabilní symbol).

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na řešení, která ve většině případů umožňuje dosáhnout výrazného pokroku v méně jak deseti setkání...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2008)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Durychova 101/66, Praha

Online konzultace

Durychova 101/66, Praha

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Velmi kvalifikovaný, vysoce profesionální a přitom přátelský i empatický člověk, se kterým jsem mimo běžné "sezení" absolvoval i pro mě neznámou terapii za chůze. Před první schůzkou jsem byl plný napětí, ale to se velmi rychle proměnilo a na každou další schůzku jsem se těšil, neboť jsem sám na sobě pozoroval efektivitu jeho práce a přístupu k věci. Postupně mi pomohl najít cestu ven z mého táhlého problému a jenom díky němu jsem mohl vysadit dlouhodobě užívaná psychofarmaka. Aleku, mockrát děkuju za vše a těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Jendo, i já moc děkuji za pochvalu a těší mne úspěch, kterého se nám společně podařilo krůček po krůčku dosáhnout. Díky! Alek

Umístění: Online konzultace psychoterapie on-line

Pan Alek mi velice pomohl s mým problémem týkající se začlenění do pracovního kolektivu a stresu, který to doprovázel. Jelikož nejsem z Prahy a pan Alek mi byl doporučen, zvolil jsem cestu online terapie a byl jsem mile překvapen jak mi může "cizí" člověk pomoci a porozumět.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Niko, jsem moc rád, že i přes omezení daná vzdáleností a online formou Vám naše povídání pomohlo. Mnoho zdaru a sil! Alek

Umístění: Terapie za chůze psychoterapie za chůze (90-120 min, včetně DPH)

Alek mi velmi pomohl s řešením stresující situace v pracovním kolektivu. Představa klasického sezení mi nebyla příjemná, takže jsem si vybrala terapii za chůze a možná i díky tomu mi nedělalo potíže rozebírat svou situaci s cizím člověkem. Hlavní měrou k tomu však přispěl Alekův terapeutický přístup, který je na jednu stranu lidský, ale přitom neztrácí nadhled a dokáže velmi přesně pojmenovat problém. Musím říct, že jsem nečekala, že budu odcházet s konkrétními úkoly, ale právě tímto stylem práce jsem se konečně dokázala posunout. Děkuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Lauro, velmi si vážím vstřícného hodnocení a jsem rád, že společné povídání (a ano i úkoly) pomohly. Alek

C
Umístění: Terapie za chůze psychoterapie za chůze (90-120 min, včetně DPH)

Alek mi neskutečně sednul jako terapeut i jako člověk. Když jsem s terapií začínal, cítil jsem se dost bezradný, a tak mi moc pomohl jak jeho klid a vlídnost, tak pocit, že ví co a proč dělá. Od první chvíle mi vše srozumitelně vysvětloval a jasně mě vedl - zajímal se o to, co vlatně chci, dával mi konkrétní úkoly - cítil jsem, že to má pevně ve svých rukou, a že se o něj můžu opřít. To mi vlastně pomohlo asi nejvíc - po dlouhé době ta naděje, že opravdu můžu něco udělat, abych se z toho vyhrabal. No a terapie při procházce v přírodě byla milou třešničkou na dortu. Díky, Aleku!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Cyrile, děkuji za naše hluboké rozhovory v chůzi a budu na ně dlouho vzpomínat. Ať to šlape! :) Alek

Umístění: Online konzultace Jiný

Chtěla bych moc ocenit profesionalitu pana doktora. V průběhu několika online setkání mi pomohl ujasnit si, co vlastně řeším a vedl mne k tomu, abych krůček po krůčku dospěla k vlastnímu řešení. S ohledem na pandemii jsme komunikovali online, což pro mne bylo zpočátku obtížné, ale pan doktor si dokázal získat mou důvěru a postupně jsem byla z jeho laskavého přístupu nadšená. Chci tedy i takto moc poděkovat za pomoc a rychlost s níž se mi podařilo najít své místo v životě. Beáta

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Beáto, moc děkuji za vaše hodnocení a vážím si ho. Těší mne, že Vám naše setkání (byť přes Skype) pomohla a přeji, aby Vám vaše tempo a drive vydržely. Srdečně, Alek Lačev

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2008)
Zobrazit více

• psychoterapie

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Účty sociálních médií

Publikace a články