Alek Lačev, Ph.D., psycholog Praha

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

35 objednaných návštěv během 30 dní

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Online psychoterapie • 1 210 Kč

Psychologická konzultace ONLINE • 1 210 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Platíte oproti faktuře zaslané po setkání.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Možnost terapie ZA CHŮZE v přírodě (Modřanská rokle) po domluvě. Napište mi prosím E-MAIL. Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na ř...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Online konzultace

Online konzultace

Názory

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, H., moc děkuji za vaše hodnocení. Vážím si toho, že jste se na mne s důvěrou a jsem rád, že Vám naše povídání otevřelo nové perspektivy. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Mockrát děkuji za první sezení.
Bude to dlouhá cesta, ale vy jako průvodce jste prvotřídní!! Těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Michale, já si dovolím vyslovit naději, že ta cesta nemusí být nakonec tak dlouhá, jak z počátku vypadá. Ať už však bude nakonec dlouhá jakkoliv, bude mi ctít být Vám na ní průvodcem. I já se těším na další potkávání. Srdečně, Alek Lačev

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Office Park Nové Dvory

Po první návštěvě bych nečekala takové zlepšení mých problémů.Alek mě naučil jak s mým problémem pracovat a co při něm dělat.Dlouho jsem váhala zda se objednat a jsem za to ráda,že jsem to udělala a opravdu kdo má ňáké problémy neváhejte a objednejte se Alek je moc milý člověk,který s problémem dokáže pomoct.A to opravdu rychle.Děkuji moc

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Moniko, moc děkuji za tak pozitivní hodnocení. Mám také velkou radost, jaký pokrok se Vám povedl a držím palce, aby to i dál bylo jen lepší. Díky! Alek

Díky vstřícnému a empatickému postoji pana doktora mi je po prvním sezení mnohem lépe. Rozhodně doporučuji, pokud někdo ještě váha s tím, zda má vyhledat pomoc. V dnešní době mám dojem, že psychologa potřebujeme všichni.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Jakube, velmi si vážím vašeho pozitivního hodnocení a jsem rád, že se nám tak rychle podařilo se posunout. Pevně věřím, že se nám bude dařit i v dalších setkáních a ze srdce se na ně těším. Alek

Alek mi otevřel oči ve věcech, které jsem nebyla schopna vidět a ukázal mi cestu, způsob a naději:-)

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Jitko, moc děkuji za milá slova, byť ještě větší radost mi přináší vidět vás klidnější a spokojenější na konci našeho setkání. Pevně věřím, že naše společné hledání cesty jak dál se bude dařit i nadále. Ať se Vám daří! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Velmi kvalifikovaný, vysoce profesionální a přitom přátelský i empatický člověk, se kterým jsem mimo běžné "sezení" absolvoval i pro mě neznámou terapii za chůze. Před první schůzkou jsem byl plný napětí, ale to se velmi rychle proměnilo a na každou další schůzku jsem se těšil, neboť jsem sám na sobě pozoroval efektivitu jeho práce a přístupu k věci. Postupně mi pomohl najít cestu ven z mého táhlého problému a jenom díky němu jsem mohl vysadit dlouhodobě užívaná psychofarmaka. Aleku, mockrát děkuju za vše a těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Jendo, i já moc děkuji za pochvalu a těší mne úspěch, kterého se nám společně podařilo krůček po krůčku dosáhnout. Díky! Alek

Umístění: Online konzultace psychoterapie on-line

Pan Alek mi velice pomohl s mým problémem týkající se začlenění do pracovního kolektivu a stresu, který to doprovázel. Jelikož nejsem z Prahy a pan Alek mi byl doporučen, zvolil jsem cestu online terapie a byl jsem mile překvapen jak mi může "cizí" člověk pomoci a porozumět.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Niko, jsem moc rád, že i přes omezení daná vzdáleností a online formou Vám naše povídání pomohlo. Mnoho zdaru a sil! Alek

Umístění: Terapie za chůze psychoterapie za chůze (90-120 min, včetně DPH)

Alek mi velmi pomohl s řešením stresující situace v pracovním kolektivu. Představa klasického sezení mi nebyla příjemná, takže jsem si vybrala terapii za chůze a možná i díky tomu mi nedělalo potíže rozebírat svou situaci s cizím člověkem. Hlavní měrou k tomu však přispěl Alekův terapeutický přístup, který je na jednu stranu lidský, ale přitom neztrácí nadhled a dokáže velmi přesně pojmenovat problém. Musím říct, že jsem nečekala, že budu odcházet s konkrétními úkoly, ale právě tímto stylem práce jsem se konečně dokázala posunout. Děkuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Lauro, velmi si vážím vstřícného hodnocení a jsem rád, že společné povídání (a ano i úkoly) pomohly. Alek

C
Umístění: Terapie za chůze psychoterapie za chůze (90-120 min, včetně DPH)

Alek mi neskutečně sednul jako terapeut i jako člověk. Když jsem s terapií začínal, cítil jsem se dost bezradný, a tak mi moc pomohl jak jeho klid a vlídnost, tak pocit, že ví co a proč dělá. Od první chvíle mi vše srozumitelně vysvětloval a jasně mě vedl - zajímal se o to, co vlatně chci, dával mi konkrétní úkoly - cítil jsem, že to má pevně ve svých rukou, a že se o něj můžu opřít. To mi vlastně pomohlo asi nejvíc - po dlouhé době ta naděje, že opravdu můžu něco udělat, abych se z toho vyhrabal. No a terapie při procházce v přírodě byla milou třešničkou na dortu. Díky, Aleku!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Cyrile, děkuji za naše hluboké rozhovory v chůzi a budu na ně dlouho vzpomínat. Ať to šlape! :) Alek

Umístění: Online konzultace Jiný

Chtěla bych moc ocenit profesionalitu pana doktora. V průběhu několika online setkání mi pomohl ujasnit si, co vlastně řeším a vedl mne k tomu, abych krůček po krůčku dospěla k vlastnímu řešení. S ohledem na pandemii jsme komunikovali online, což pro mne bylo zpočátku obtížné, ale pan doktor si dokázal získat mou důvěru a postupně jsem byla z jeho laskavého přístupu nadšená. Chci tedy i takto moc poděkovat za pomoc a rychlost s níž se mi podařilo najít své místo v životě. Beáta

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Beáto, moc děkuji za vaše hodnocení a vážím si ho. Těší mne, že Vám naše setkání (byť přes Skype) pomohla a přeji, aby Vám vaše tempo a drive vydržely. Srdečně, Alek Lačev

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Účty sociálních médií

Publikace a články