Durychova 101/66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Možnost terapie ZA CHŮZE v přírodě (Modřanská rokle) po domluvě. Napište mi prosím E-MAIL. Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na ř...

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Nečekala jsem, že bude pro mne už první návštěva tak obohacující a podnětná. Moc děkuji a těším se na další setkání.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Děkuji za milá slova a těší mne, že Vám byla naše spolupráce prospěšná. Také se budu těšit na další setkávání. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Pan Lačev narozdíl od jiných "psychologů" jenom nepovídá, ale snaží se pomoci ( rady, knihy na čtení).

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Romi, moc si Vážím vašeho pozitivního hodnocení, ale zejména bych si velmi přál, abych Vám přinesl úlevu od Vašeho trápení a možnost žít plnější a šťastnější život. Držte se! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory online psychoterapie

Pan doktor Lačev mi moc pomohl v situaci, kdy jsem si myslel, že je všechno v háji. Ukázal mi cestu jak s problémy bojovat a já jsem si díky tomu dokázal uvědomit, že všechny mé problémy mají řešení. Našel jsem si novou práci, ze které už mi není psychicky zle, začal jsem se věnovat věcem, které mám rád a hlavně, neutápím se ve své vlastní hlavě. Občas je to těžké, ale teď nedávno se mi narodil syn a mám tolik radosti ze života, že už mi mé předchozí problémy připadají k smíchu. Moc děkuji za všechno, pokud budu v budoucnu potřebovat, alespoň vím na koho se obrátit. Absolvoval jsem sice jen dvě návštěvy, ale i to mi stačilo, abych změnil svůj přístup k životu.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Pavle, mám radost, že se Vaše situace zlepšila, že Vás život baví a že jste pro sebe našel radost ze života a nový přístup, jak se k němu postavit. A děkuji i za milé hodnocení. Mějte se dobře! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Docházím na psychoterapii už mnoho let a vyzkoušela jsem vícero terapeutů, ale až teď, u pana doktora Lačeva, mám pocit, že nejen naslouchá, ale také skutečně pomáhá. Dokázal mi skutečně porozumět a nabídnout cestu, jak o svých obtížích přemýšlet jinak a to mi pomohlo se odrazit k novému nádechu a snad i šťastnějšímu nebo alespoň klidnějšímu životu. Moc si vážím jeho péče a přístupu. Je vidět, že člověk jen není další položka v kolonce pro pojišťovnu ani další rutinérsky odbytá terapie, se kterými jsem se bohužel též setkala. Pan doktor má upřímnou snahu pochopit a pomoci, dovede nasměrovat a nabídnout různé perspektivy a možnosti, co dál. Moc mne také baví experimenty, které mi pomohly opravdu otevřít oči.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Anno, velmi si vážím Vašich laskavých slov a těší mne, že spolu můžeme hledat způsob, jak učinit Váš život šťastnější a klidnější. Přeji Vám mnoho zdaru s experimentováním v tom, co pomáhá a hledání nových cest, jak by Vám mohlo být ještě lépe. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Návštěva u lékaře Lačeva mi moc pomohla a odcházela jsem s lepšími pocity, že nic není ztraceno. Pan Lačev se klientovi snaží pomoci a pečlivě naslouchá, je hodně empatický. Je to moc sympatický člověk a po dlouhé době jsem byla opět s terapeutickými službami spokojená. Zatím jen jedna návštěva ale moc ráda se vrátím a doporučím svému okolí. Recenze obvykle nepíšu ale u pana Lačeva jsem cítila empatii a snahu pomoci, která mě moc zaujala. Děkuji pane doktore.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá Karolíno, velmi si vážím vašeho hodnocení a mám radost, že Vám už naše první společné sezení pomohlo. Velmi doufám, že i naše další setkávání bude podobně prospěšné a držím palce. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Pan psycholog nám pomohl přestat se tolik soustředit na problémy, které máme a víc pracovat na tom dobrém ve vztahu a na vzájemné lásce. Ze začátku to pro nás nebylo příliš intuitivní ani snadné, ale při pohledu zpět musíme ocenit, že nám to opravdu pomohlo. Každodenní hádky zmizely a chováme se se k sobě mnohem víc hezky a jako "nejlepší přátelé". Takže vlastně zmizely i ty problémy se kterými jsme původně přišli. Díky! Lucka a Michal

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Lucko a Michale. Moc si vážím Vašeho hodnocení. Jsem rád, že Vám naše setkávání pomohlo a že se Vám daří. Přeji Vám, aby Vám to vydrželo i nadále. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

Skvělý přístup, otevřel mi (snad) oči,snaha opravdu pomoci, profík každým coulem ;) - moc děkuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Danieli, i já si moc vážím vašeho hodnocení, bylo mi potěšením s Vámi hovořit a doufám, že Vám naše povídání bude ku pomoci. Držím palce, ať se Vám daří! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Dne 30.3.2022, jsem poprvé navštívil pana doktora. Už při prvním setkání, to byl uklidňující pocit.
Sezení probíhalo v aha efektu.
Pan doktor je na správném místě a ví co dělá.
Určitě budu zde pokračovat. A vím, že musím na sobě dlouho pracovat. Děkuji.
PS. Děkuji za bílého medvěda.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Petře, mám radost, že pro Vás byla naše společná konzultace uklidňující a také, že vám přinesla nové poznání. Přeji Vám, aby vašich "bílých medvědů", bylo do budoucna co nejméně a dařilo se Vám. Srdečně, Alek Lačev

Umístění: Office Park Nové Dvory psychologické poradenství

p. Alek je sympatický inteligentní člověk, který mě u sebe hezky uvítal, nabídnul na výběr různé druhy čaje a nechal mě se rozmluvit. Přišel jsem k němu s tím, že zjednodušenně se obecně cítím špatně a nedokažu si užívat život, jak bych chtěl. Pomohl mně se dostat hlubš a blíž k základům svých pocitů a dal mně na vybranou, jak postupovat a co praktikovat, abych mohl vytvořit lepší přítomnou chvíli. Žadné zázraky nenabízí, i když závisí na úhlu pohledu :). V žadnou chvíli jsem neměl pocit, že bych byl u doktora, zároveň jsem neměl pocit, že by naše konverzace byla jednostranná.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, M. moc si vážím vašeho hodnocení a jsem rád, že Vám u mně bylo příjemně. Těší mne, že se vám podařilo se dostat věcem víc pod povrch a na kloub a že se Vám daří lépe "teď a tady". Mějte se moc hezky! Alek

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný a lidský přístup. Perfektní komunikace. Dokonle zpracované výstupy pro klienta, za které jsem velmi rád.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Miloši, moc si vážím vašeho hodnocení a jsem rád, že pro Vás byla naše společná práce i výstupy užitečné. Mějte se dobře. Alek

• Emocionální problémy (deprese, úzkosti, osamělost apod.)
  • Problémy ve vztazích (partnerských, rodinných, pracovních)
  • Problémy s motivací (prokrastinace, dosahování cílů)

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Publikace a články

Publikace (8)