Ambulatorium ORL
Čumpelíkova 2/1764, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ambulatorium ORL Jiný

Dostala jsem vynadano za to, že jsem nešla na RTG na jím doporučenou polikliniku, ale na tu, kterou mám v místě bydliště a mám tam i praktického lékaře, u kterého mám vystavenou PN. Byl velice arogantní a tvrdil mi něco, co ovšem nebyla pravda. Divil se, že mám od PL dvoje antibiotika, ale s CRP 104 mi jedny nezabraly. Dle pana doktora za to CRP určitě může revma. Zajímavé je, že po dobrání se CRP snížilo na 20. Na všechno odpověď plíseň. V krku mě řeže, ale prý je to po ATB normální a výtěr nemá smysl. Ještě jsem se nikdy nesetkala s takovým přístupem.

Umístění: Ambulatorium ORL Jiný

Za mě pan doktor naprosto super. Měla jsem k němu žádanku od mé doktorky a byla jsem u něj na vyčištění uší, hrozně jsem se bála protože to nemám ráda a je to pro mě stres, ale pan doktor mě uklidňoval, utěšoval a byl na mě moc hodný. Doporučuji.

Umístění: Ambulatorium ORL

Škoda, že jsem si hodnocení pana doktora nepřečetla před návštěvou. Zkusila bych jiné ORL, nebo bych alespoň nebyla tak překvapená jeho jednáním. Šla jsem k němu se žádankou od své praktické lékařky. Její léčbě jsem věřila, ale úspěšná nebyla. Proto mě poslala za specialistou. Doktor prošel zprávu a okamžitě mi "gratuloval" k léčbě mé doktorky a byl velmi arogantní. Komentoval mé kojení při užívání antibiotik a přitom mi předepsal silná antivirotika, což mi ani neřekl. Když jsem se chtěla zeptat na podrobnosti nemoci a léky, tak mě odbyl s tím, že je to složité a on to vysvětlovat nebude. Nedal mi ani zprávu. Pokud budu ještě někdy potřebovat na ORL, půjdu jinam.

Po hodině čekání v nevětrané čekárně, kde bylo vedro k padnutí jsem se dostala na řadu - byla to moje 4. návštěva a měla trvat asi 3 minuty. Zeptala jsem se pana doktora, proč se nemůžu objednat a spustila se tiráda blbých keců o akutních případech a nevděčných pacientech. Neposuzuji odbornost - u mně sice léčba nezabrala ale já jsem odešla jinam. Přestože všude visely diplomy, s lidmi se p. doktor jednat nenaučil. Určitě nedoporučuji. Sestra je velmi milá a profesionální, raději odešla z místnosti.

Nejlepší ORL lékař. Je to trochu "stará škola", což mi vyhovuje. Když děláte z komára velblouda (jdete k němu třeba s obyčejnou rýmičkou), může se zdát nepříjemný. Řeší totiž s důkladností a pečlivostí problémy. Nemá zapotřebí řešit nesmysly s lidmi, co nemají rozum.
Vždy se o mě a mou rodinu dobře postaral a nic nenechal náhodě.

Doktor, ktery nema rad deti ani jine pacienty.je arogantni.sestricka mila.dceri teklo z nosu a sli jsme k nemu spolu s dalsimi mymi detmi.moc mi nevysvetlil , co se s dcerou deje, co bude delat, to jsem se musela preptat sama pote, jen mi bylo receno, ze ji nezvladam (4 roky, kopala.do me a vedle byly jeho pristroje) tak rekl, ze dve deti nezvladam a ze mu to zaplatim az to rozbije, asi 100 000.cekali jsme hodinu, uz v telefonu znel otravene. celkove velmi nevhodne chovani a zazitek.

Až dodnes jsem si myslela, že je to dobrý doktor. Jeho arogantní chování jsem znala, takže jsem si myslela, že mě nemůže ničím překvapit. Omyl! To co jsem dnes zažila v jeho ordinaci předčilo všechna moje očekávání a to předesílám, že nejsem žádná cíťa! Když pominu to, že jsem s kojencem čekala v čekárně (malá místnost bez oken) hodinu a půl mezi chrchlajícími pacienty, překvapilo mě, že před námi přišla paní se psem (samozřejmě bez košíku, jak jinak) a byla vpuštěna i s čoklem do ordinace. Léčím se opakovaně na záněty nosohltanu, které se mi neustále vrací, mám malé děti a ty jsou často nemocné, dcera ze školky přinese každou virózu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dneska od pana doktora dozvěděla, že mě bolí v krku, protože jím rohlíky a housky (tedy obecně bílé pečivo). Na dotaz proč mě teda bolí i uši a mám rýmu mi nedokázal odpovědět, řekl, že mám v puse asi plíseň a on že řeší pouze bakteriální záněty a tohle má řešit kožní nebo stomatolog. Když jsem mu říkala, že jsem byla u své praktické lékařky a ta mi doporučila kontrolu na ORL jestli nemám zánět dutin (měla jsem k tomu ještě zánět spojivek a paní doktorka se obávala, jestli to nemá spojitost právě s tím zánětem dutin), tak mi řekl, že pokud se mi to nelíbí, můžu jít klidně na Bulovku. Takže k tomuto panu doktorovi již nikdy více!!!

Tento doktor je po odborné stránce skutečně jeden z nejlepších. Ano při běžném vyšetření jako je nachlazení apod. projevuje skutečně vysoké sebevědomí. Přijde-li ale člověk s vážným problémem - vidí-li, že je mu skutečně mizerně jdou všechny jeho pózy stranou a věnuje se plně vyřešení problému. Jeho medikace, jak mi bylo potvrzeno i z odborných zdrojů byla ve všech mně známých případech vynikající. Konec konců za doktorem si nechodím popovídat, ale ocekávám účiné řešení daného zdravotního problému. Za mne doporučuji.

Odborné dovednosti tohoto doktora jsou bohužel zastíněny jeho velmi arogantním chováním povýšeným přístupem k pacientovi, nedoporučuji.

Panu doktorovi Olejníčkovi naprosto důvěřuji. Dceři velmi pomohl. Měla opakované záněty obou uší, každé vyšetření u něj bylo pečlivé a profesionální, nic neodbýval a vše srozumitelně vysvětlil. Nakonec pan doktor dceři odoperoval nosní mandle a od té doby máme po problémech. Určitý odstup od pacienta mi v tomto případě vůbec nevadil, hlavní byl pocit, že se na něj můžeme spolehnout.

Petr Vajner