Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o. Jiný

Pan doktor Žaludek se mi od první chvíle, kdy jsem jej poznala, jevil jako velký profesionál a člověk, který je pro svůj obor velmi zapálený. Pana doktora mohu jen doporučit a to z těchto důvodů - zná velice dobře svůj obor a snaží se v něm a v dalších oborech jemu přidružených stále vzdělávat, má několikaletou praxi v psychiatrické léčebně, je vstřícný, trpělivý, naslouchá a umí vést pacienta k tématu a udržet jej u něj, když už indikuje léky, tak k nim vysvětlí vše z laického i odborného pohledu, předepisování léků vždy velmi pečlivě zvažuje. Mohu jej porovnat s jinými odborníky v oboru, se kterými mám zkušenost, ale až pan doktor Žaludek mi dokázal svým přístupem pomoci, má velkou schopnost empatie, vlídný přístup, psychosomatický pohled na člověka a kultivovaný projev.

Pana lékaře jsem měla možnost mít za lékaře v ještě v PN Bohnice, otřesné jednání, nedostatek empatie, povýšenost k psychiatrovi opravdu nepatří. Nedoporučuji.

Umístění: Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o. Generalizovaná úzkostná porucha

Úžasný lékař. Pan doktor je psychiatr s terapeutickým výcvikem. Není to tedy “jen” lékař. Osobní kontakt je velmi citlivý a zaměřený na pacienta. Pan doktor o pacienta projevuje zájem a navrhuje různá řešení a postupy - pouze nemedikuje. Na úvodní rozmluvu si bere 100 minut, na což můžete u jiných lékařů zapomenout. Jako lékař má velmi osobní a citlivý přístup. Jako psychoterapeut klade správné otázky, nikam vás netlačí, je podporující a všímavý. Závěr je: velmi dobrý psychiatr a psychoterapeut v jedné osobě. Lidsky i profesně má úroveň a je radost k němu chodit. Rozhodně pomůže.