Zuzana Veldová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog Více

Štefánikova 57, Praha
Ambulance foniatrie a audiologie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ambulance foniatrie a audiologie Jiný

Nesmírně vstřícný,profesionální přístup,špička ve svém oboru,pokud je potřeba,zašle na další specializované pracoviště,neuvěřitelně empatická a ochotná lékařka,velmi děkuji..

Umístění: Ambulance foniatrie a audiologie

K paní doktorce jsme vezli staršího rodinného příslušník kvůli uším. Bylo domluveno vyzkoušení naslouchátka. Ještě jsem se opakovaně informovala, jestli paní doktorka naslouchátko má, protože cesta (vyzvednutí, zavezení zpět -8 hodin cesty) byla pro nás časově a finanančně náročná a také si manžel musel vzít dovolenou aby mohl rodinného příslušníka vyzvednout v dalekém městě. Když jsme přijeli, paní doktorka nás nechala čekat 3,5 hodiny a pak nám oznámila, že naslouchátko zapomněla objednat a dala nám znovu termín za 2 měsíce. Všichni v čekárně nám potvrdili, že čekací doba je většinou 2-4 hodiny. Jednání bylo arogantní a urážlivé.

Paní doktorka je vynikající odborník. Mám jen dobré zkušenosti. Jako hlasový profesionál jsem několikrát potřebovala její pomoc a vždy se mi věnovala s tou nejlepší péčí. Nikdy mne neodbyla. Asi právě proto, že je vynikající, má tak dlouhé čekací doby v čekárně. To by mohlo někomu vadit, ale v dnešní uspěchané době není zas tak špatné si chvilku sednout a v čekárně si něco hezkého přečíst. Zá mne doporučuji.

Výborná lékařka, milá, komunikativní, vstřícná, má zájem o pacienta. Byla mi doporučena, když jsem měla problémy s hlasivkami, obtížně se mi mluvilo. Vyšetření ukázalo, že mám uzlík na hlasivce. Navštěvovala jsem nejdříve lékaře blíže mému bydlišti, ale nikde jsem se nesetkala se zájmem o můj problém, nikdo mi nedokázal pomoci, byla jsem brána jako kus, po 5 měsících byly mé problémy stále horší, nelepšily se, byly dny, kdy jsem sotva mluvila. Po půlroce docházení k paní doktorce mohu říci, že uzlík zmizel, vstřebal se, mohu mluvit jako dřív. Za to vděčím dokonalé a soustavné péči paní doktorky, patří jí za to můj dík. Všem ji vřele doporučuji.

Nejlepší.

Odborný přístup, velmi slušné a seriózní jednání.

Paní doktorka je profesionál. Své práci velmi dobře rozumí. Je lidsky přístupná, vše dokáže srozumitelně vysvětlit. I sestry jsou milé a ochotné. Škoda, že jsou tak dlouhé čekací lhůty, vždycky, i když jsem objednaná na určitou hodinu, musím čekat min. dvě hodiny... To je jediná výtka, co mám k paní doktorce. Jinak mohu jen doporučit, zejména ženám, které si rády povídají :)

Výborná lékařka s lidským přístupem, velmi pečlivá a přitom milá a ochotná pacientovi naslouchat. Rozhodně doporučuji!

Pani MUDr. Veldová je špičkový lékař a vynikající člověk.
Dá se říci, že ač otorinolaryngolog skutečně zachránila můj život.
Monohokráte děkuji paní doktorko.

Fink, Jihlava.

Nejlepší paní doktorka, kterou znám, v oboru foniatrie. Osobní přístup, zájem, v oboru profesionál, o práci přemýšlí a kombinuje, hledá příčiny, velmi se snaží pomoci