Masarykova 31, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Trápila jsem se dlouho,než jsem začala hledat pomoc.Ale i když jsem navštívila několik odborníků,nic nepomohlo.Pak jsem si řekla,že ještě naposled.Kontaktovala jsem paní primářku,která se velmi rychle ozvala.Paní doktorka hned při první návštěvě byla milá,vstřícná,ale každým momentem profík.Chodím k ní přes tři roky a z každé návštěvy jsem si vzala něco,o čem jsem přemýšlela.Jsem už ve starším věku a přesto se paní doktorka snažila,aby mě co nejvíc pomohla.Teď po 3 letech jsem v situaci,kdy je mi skutečně dobře.A to jen díky paní doktorce,za co jí patří můj obdiv a veliké díky .Snažila se,aby to dobré ,převážilo to špatné.A to,co já jsem nezvládla za dlouhé roky,paní doktorka dokázala za krátkou dobu.

Paní doktorku nedoporučuji navštěvovat, pokud nejste absolutně submisivní a nechcete si nechat nadiktovat, co máte dělat. Chovala se necitlivě, neempaticky, nezohledňovala mé rozpoložení. Zvyšovala na mě hlas, když jsem se ptala, jak mi může pomoci. Paní doktorka se chovala nadřazeně, ona je primář a dává najevo tuto svou zjevnou převahu. Na stránkách nemá uvedenou cenu terapie, do telefonu mne upozornila, že cena bude ASI 1000 Kč/hodinu.V Brně seženete kvalitního psychologa/terapeuta za polovinu. Abych byla objektivní a jen nekritizovala, dokáže racionálně poradit.

Každý se někdy dostane do situace, kdy neví kudy kam.....i mě toto potkalo a tak jsem na doporučení kamarádky kontaktovala paní doktorku Spurnou. Když si vzpomenu na první návštěvu, která byla v červnu 2014, kdy jsem opravdu nevěděla co se svým životem, teď se tomu musím zasmát.....byla jsem na pokraji zhroucení, partnerské vztahy stály v té tobě za nic, žádná podpora přátel, v práci se toho valilo čím dál tím víc, otec umírá na rakovinu a moje mamka je 160 km daleko. Člověk v tu chvíli neví co sám dělat.
Hned však z první návštěvy u paní doktorky jsem odcházela s vědomím, že to zvládnu. Nastartovala mi život, naučila jsem se věřit sama sobě a jít si za tím, co doopravdy chci, vlastně jsem díky paní doktorce poznala, co opravdu chci a jakým směrem se chci nyní ubírat.
Za necelý rok, kdy jsem pozorně naslouchala ne jen paní doktorku a také mé vnitřní já, jsem teď šťastný člověk. Mám muže, o kterého stálo za to bojovat a máme krásný vztah, aktuálně měním zaměstnání a především místo bydliště, vracím se zpět za rodinou, která mi tak strašně chyběla.
A jak to je nyní s návštěvou u paní doktorky? V současné chvíli je mým rádcem na dálku, ale již brzy se opět potkáme na dalším sezení.
Touto cestou chci Vám paní doktorko poděkovat, sama bych to určitě nezvládla. Děkuji za to, jaká jste a jaký máte přístup k lidem a ke své práci. Těším se, až se opět potkáme. Veronika

Po zánětu mozkových blan jsem trpěla velkými psychickými obtížemi. Obvodní lékař mi doporučil, abych navštívila psychiatrickou ambulanci, do které docházím pravidelně již čtvrtým rokem. Mám diagnostikovanou „Generalizovanou úzkostnou poruchu v osobnostním terénu“.
Psychiatrickou ambulanci navštěvuji každý měsíc a paní doktorka mi velmi pomáhá. Vyslechne mé zdravotní problémy a předepíše medikaci. Přes veškerou péči se u mne každý rok vyskytl určitý spouštěč, který u mne vylolal vždy závažný zdravotní problém, ze kterého jsem se léčila 5 i více měsíců. Posledním závažným problémem byla porucha příjmu potravy. Skončila jsem tehdy v nemocnici na kapačkách, protože jsem během velmi krátké doby zhubla cca 11 kg. V nemocnici mi bylo doporučeno, abych kromě návštěv psychiatrické ambulance vyhledala i pomoc psychologa. Po delším hledání vhodného psychoterapeuta mi byla doporučena PhDr. Zuzana Spurná PhD (dále jen paní primářka).
První setkání s paní primářkou pro mne bylo dosti rozpačité, jelikož jsem nevěděla jak přesně svůj problém popsat. Ovšem první sezení ukázalo profesionalitu paní primářky Spurné, která svým empatickým přístupem ve mně vzbudila pocit velké důvěry a já jsem se pomalu, ale jistě začala se svými problémy paní primářce svěřovat. V současné době navštěvuji ordinaci paní primářky Spurné pravidelně každý týden. Vždy spolu probereme vše, co potřebuji. Paní primářka se mnou rozebere i sebemenší problém, který mne tíží a ukáže mi cestu, která je pro mne nejvhodnější.
Nyní i nadále navštěvuji psychiatrickou ambulanci, jelikož medikace je u mých obtíží stále nutná a zároveň každý týden docházím k paní primářce Spurné, protože ona jako psychoterapeut je pro mne lidskou oporou, bez které bych se nyní jistě neobešla. Lituji toho, že jsem hned nespojila psychiatrickou a psychoterapeutickou pomoc. Myslím si, že by se můj zdravotní stav zlepšoval mnohem dříve a mnohem rychleji. Za sebe tuto kombinaci doporučuji všem pacientům s podobnými obtížemi. Pokud někdo přece jen pochybuje o pomoci psychoterapeutů, doporučuji všem podívat se na BTV, kde má paní primářka Spurná televizní seriál o různých problémech, které pacienty tíží.
Paní primářko, velice Vám touto cestou děkuji za Vaši pomoc! Jste opravdu člověk na správném místě.

Jsem od loňského roku onkologický pacient, plácala jsem se tím půl roku, pak jsem náhodou viděla večer v televizi diskuzi s PhDr.Spurnou a už jsem věděla, že ta je moje volba. Objednala jsem a už chodím pravidelně. Vstřícná, milá, energie i optimismu má na rozdávání a já ji s radostí od ní přijímám. Moc mi pomohla, můžu jen doporučit!!!
Ivana Augustová

Několik let jsem měla velké deprese,byla jsem troska.Až p.doktorka Spurná mi velmi pomohla,vrátila mě zpět do života.Je velmi empatická,příjemná a moc si ji vážím.Můžu jen doporučit.

Můžu jen souhlasit z předchozími přízpěvky. Paní doktorka Spurná je opravdu vynikající má zkušeosti s klinickou psyhologii a je velmi epatická. Kdo byste na ni potřeboval kontakt najde jej: www.psycholog-spurna.cz.

Paní doktorku jsem si vybrala přes internet a po první schůzce si myslím, že to byla velmi dobrá volba.
Je milá, vstřícná, s vysokou mírou empatie a schopností poskytnout dobré rady a účinnou pomoc.

Vinikající specialistka na somatické potíže, které mi již skoro rok znepříjemňují život. Po doporučení od obvodní lékařky jsem začal navštěvovat ordinaci mgr.Spurné a je to asi jediný člověk, který mi může pomoct mou situaci zvládout. Zatím se jí to daří na jedničku.