Mgr.

Kontaktní informace

• PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Údolní 5, 60200 Brno, jihomoravský

• G

Paní doktorka mi mnohokrát pomohla zvládnout nelehká období ve vývoji našeho malého autíka. Nejenže mi spoustu jeho reakcí vysvětlila naprosto srozumitelně a mnohdy velmi vtipně, ale vždy jsme spolu našly velmi jednoduché řešení, jak z toho ven. Její cenné rady často využívám i u mladší dcery.
    Mohu ji doporučit jak rodičům dětí s poruchami chování či autismem, tak i těm, co mají jen u "náročnější" děti.

• Zkušenosti a dovednosti

• www.poradenstviprorodice.cz

Pracuji převážně s rodiči, protože jsem přesvědčená, že pokud dítěti pomůže k jeho zdárnějšímu vývoji právě jeho rodič, je to lepší než mnoho hodin dětské psychoterapie. Pro každé dítě jsou jeho rodiče těmi nejdůležitějšími osobami na světě.

Poradenství je určeno především rodičům dětí do 12 let, které se potýkají s některým z následujících problémů:
      - poruchy autistického spektra
      - hyperaktivita a poruchy pozornosti
      - opožděný vývoj řeči
      - problémy s adaptací na změny
      - rozvod/rozchod rodičů
      - úzkostnost
      - problémy v chování, agresivita

Nemoci

Služby

PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Údolní 5, 60200 Brno, jihomoravský

Výchovné poradenství
    Podpora rozvoje dítěte v oblasti řeči, sociálních dovedností a emocionálního vývoje

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

• B

Paní Masopustová mi svým naprosto profesionálním a současně velmi praktickým přístupem velmi pomohla zvládnout těžké vývojové období při výchově syna s ADHD syndromem. Kromě profesionality a zkušeností jsem si na ní velmi cenila jejího lidského přístupu a trefného humoru. Vřele ji doporučuji.

• P

Výborně mi poraďila jak přistupovat k synovy ,který má poruchu chování.Moc doporučuji při problémech s dětmi.