Mgr.

Zuzana Masopustová verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Údolní 5, 60200 Brno, jihomoravský

• G

Paní doktorka mi mnohokrát pomohla zvládnout nelehká období ve vývoji našeho malého autíka. Nejenže mi spoustu jeho reakcí vysvětlila naprosto srozumitelně a mnohdy velmi vtipně, ale vždy jsme spolu našly velmi jednoduché řešení, jak z toho ven. Její cenné rady často využívám i u mladší dcery.
    Mohu ji doporučit jak rodičům dětí s poruchami chování či autismem, tak i těm, co mají jen u "náročnější" děti.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat… Více

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i… Více

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Zkušenosti a dovednosti

www.poradenstviprorodice.cz

Pracuji převážně s rodiči, protože jsem přesvědčená, že pokud dítěti pomůže k jeho zdárnějšímu vývoji právě jeho rodič, je to lepší než mnoho hodin dětské psychoterapie. Pro každé dítě jsou jeho rodiče těmi nejdůležitějšími osobami na světě.

Poradenství je určeno především rodičům dětí do 12 let, které se potýkají s některým z následujících problémů:
    - poruchy autistického spektra
    - hyperaktivita a poruchy pozornosti
    - opožděný vývoj řeči
    - problémy s adaptací na změny
    - rozvod/rozchod rodičů
    - úzkostnost
    - problémy v chování, agresivita

Nemoci

Služby

PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Údolní 5, 60200 Brno, jihomoravský

Výchovné poradenství
    Podpora rozvoje dítěte v oblasti řeči, sociálních dovedností a emocionálního vývoje

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

• B

Paní Masopustová mi svým naprosto profesionálním a současně velmi praktickým přístupem velmi pomohla zvládnout těžké vývojové období při výchově syna s ADHD syndromem. Kromě profesionality a zkušeností jsem si na ní velmi cenila jejího lidského přístupu a trefného humoru. Vřele ji doporučuji.

• P

Výborně mi poraďila jak přistupovat k synovy ,který má poruchu chování.Moc doporučuji při problémech s dětmi.