Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Podpora rozvoje dítěte v oblasti řeči, sociálních dovedností a emocionálního vývoje

Poradenství pro rodiče

Výchovné poradenství

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

www.poradenstviprorodice.cz Pracuji převážně s rodiči, protože jsem přesvědčená, že pokud dítěti pomůže k jeho zdárnějšímu vývoji právě jeho rodič,...

• Autismus
  • Adhd
  • Vývojové vady

Poradenství pro rodiče

Výchovné poradenství

G

Paní doktorka mi mnohokrát pomohla zvládnout nelehká období ve vývoji našeho malého autíka. Nejenže mi spoustu jeho reakcí vysvětlila naprosto srozumitelně a mnohdy velmi vtipně, ale vždy jsme spolu našly velmi jednoduché řešení, jak z toho ven. Její cenné rady často využívám i u mladší dcery.
Mohu ji doporučit jak rodičům dětí s poruchami chování či autismem, tak i těm, co mají jen u "náročnější" děti.

Paní Masopustová mi svým naprosto profesionálním a současně velmi praktickým přístupem velmi pomohla zvládnout těžké vývojové období při výchově syna s ADHD syndromem. Kromě profesionality a zkušeností jsem si na ní velmi cenila jejího lidského přístupu a trefného humoru. Vřele ji doporučuji.

Výborně mi poraďila jak přistupovat k synovy ,který má poruchu chování.Moc doporučuji při problémech s dětmi.

• Autismus
  • Adhd