Psychiatrická ambulance
Osadní 37/715, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka Krausová je velice přátelská, empatycká a vtipná, dokáže si udělat legraci i sama ze sebe a tio člověka nejednou poteší. Její ordinace je moc přívětivě a originálně vyzdobená, takže si tam člověk nepřipadá vůbec jako u dokotra, ale skoro jako někde v čajovně. Doporučila jsem ji své známé. Děkuji!!!

Pani doktorka je dlouhodobe nepritomna a svym pacientum slibuje schuzky, ktere nakonec rusi. Je sice mile, ze napise prasky aniz by sve pacienty videla, ale moc profesionalni to neni.

Byla jsem u paní doktorky objednaná a když jsem byla na místě, tak jsem se ani nedovolala na telefony ani nedozvonila. A to jsem čekala skoro 2 měsíce než mě paní doktorka (respektive sestra) objednala. Takže jsem mezitím mohla zajít k jinému psychiatrovi, když mám potíže a ne čekat 2 měsíce a nic z toho. Dost mě to naštvalo, takže zkušenosti nemám dobré.

moje zachrankyne :) moc mila a prijemna a rozumna zena, hodne mne pomohla a nehrala si na zbytecnosti, jsem ji moc vdecna!

Byla jsem na tom psychicky tak špatně že jsem nedávno musela navštívit ambulanci v Psychiatrické léčebně v Bohnicích.Tam mi pomohli na 1 noc a doporučily docházet ambulantně k psychiatrovi.Všude mě mohli vzít nejdřive tak za 3 týdny.Jediná paní doktorka Krausová když slyšela mojí bezmocnost tak mě vzala ze dne na den.Už tím jí moc vřele děkuji za včasnou pomoc a věřím že vše dotáhneme do zdárného uzdravení.Moc Vám tímto děkuji.

Paní Krausová je fajn žena, která působí velmi pozitivně na své pacienty, je vidět, že jim naslouchá a snaží se skutečně pomoct, na druhou stranu na ní není téměř znát, kolik často složitých příběhů musí vstřebat. Osobně jsem se v její ordinaci dokázala poměrně uvolnit a nedělalo mi problém mluvit o svých potížích. Žádnou negativní zkušenost s paní doktorkou nemám a vždy na ni vzpomínám jako na milou osobu, která se pro svůj obor velmi hodí.

Paní doktorku znám poměrně dobře, sice nejsem jejím pacientem, ale mohu ji vřele doporučit, i mě kdysi velice psychicky podpořila. Je vstřícná, empatická, veselá, přátelská a umí naslouchat. Každému jistě navrátí radost a pocit štěstí.

Paní doktorka mi zachránila život!!!

Moc mi pomohla

Moc mi pomohla, a pokud vím, tak i mnoha dalším skokojeným pacientům.