Ordinace PL
Rupechtická 548/59, Liberec

Umístění: Ordinace PL Jiný

necitlivé a arogantní chování sestry, které skončilo mým vyhazovem z čekárny, kam jsem znovu byla připuštěna po 3/4hodině čekání v autě před ordinací, další 3/4hodina čekání, konzultace s paní doktorkou proběhla v podobném duchu s podtextem: "vy nebudete rozhodovat, koho já ošetřím", nakonec chybně ukončená (i přes telefonickou dohodu) neschopenka, odporná a smutná zkušenost

Umístění: Ordinace PL Jiný

Paní doktorka na maminku hystericky křičela, že není objednaná a po další prosbě ji předepsala mast. Maminku jsem odvezl na infekční do KNL, kde ji jinou paní doktorkou byla diagnostikována borelióza. Mamince najdu více pečlivou lékařku a paní doktorce Kofferové bych asi doporučil jeden ověřený lék na hysterii.

Umístění: Ordinace PL Jiný

Ordinace této doktorky je schována za hradbou neochoty a omezené komunikace. Na vstupních dveřích je výstavka papírů s tučnými nápisy a vykřičníky odrazující přímý vstup do čekárny. Doktorka i sestra křičí na pacienty a jak sama říká paní doktorka "Je to způsob mé komunikace". Komunikace je pouze přes e-mail, nebo záznamník. Jen vyjímečně vám zvednou telefon.

Umístění: Ordinace PL Jiný

Chtěla bych moc pochválit paní doktorku Kofferovou za její úžasný a lidský přístup ke mně i k dceři. Vždy se snaží přistupovat k léčbě šetrně, neordinují ihned léky a vždy je tento postup účinný. Vše pěkně vysvětlí, poradí a je velmi milá. Před jejími odbornými znalostmi také smekám. Kéž by takových lékařů bylo víc!

Umístění: Ordinace PL různé

Líbí se mi přístup obou, povaha i organizace. Při příchodu zápis do pc nemá obdoby včetně vypsání důvodu, takže vše odsýpá podle určitého systému, sestra vstříná, milá a doktorka bezkonkurenční...nevnucovala mi násilím atb , nechala na mě, recept mi dala a já to ustála i bez nich a žiju a nic mi není...přešlo to stejně jak viroza. Takže já 100% doporučuji obě jsou skvělé

Jak se říká: "Jaká matka, taká Katka." A v případě těchto dvou dam to opravdu platí. Skvělé lékařky, bezvadné ženské!

Zatím jsem u paní doktorky, resp. doktorek, byla třikrát, dvakrát u Mudr. Ouškové a jednou u Mudr. Kofferové. Líbí se mi jejich "neochota" cpát hned ke každé viróze antibiotika, když si tělo očividně zatím poradí samo, od Mudr. Ouškové jsem dostala i pár babských rad. Vyšetření je ale vždy důkladné, z preventivní prohlídky mám pocit, že nic není ponecháno náhodě. Za zmínku stojí i sestřička, ochotná, a nevtíravě komunikativní.

Výborný vztah k pacievtům, odborně na úrovni. Organizačně perfektně zvládnutá ordinace, radost s nimi se všemi spolupracovat - nic kolem zdraví nezanedbají, vše vysvětlí a ujasní-----. Moc chválím, umějí to s pacienty na 1. Radost se u nich léčit, vše jde bez problémů, nic není nemožné, neměnil bych.

Musím paní doktorku velmi pochválit. Je velmi vstřícná, komunikativní, pečlivá. Ráda reaguje na dotazy a věnuje pacientovi čas, který je třeba. Nepodceňuje prevenci. Ráda bych chtěla zmínit a pochválit i sestřičku, která by mohla být příkladem pro to, jak by měla správná sestřička fungovat. Je milá a hlavně má vše výborně zorganizované. Má přehled o pacientech, snad nikdy na nic nezapomene, takže se veškeré čekací doby zkracují na nutné minimum. Vyzvedávání receptů, lékařských zpráv apod. funguje perfektně, vše je vždy připraveno. Pacienti zapisují svůj příchod a důvod návštěvy do seznamu a sestřička vše pravidelně sleduje. Je to prostě sehraný tým - děkuji :)

Velmi příjemná a milá.