Praktický lékař Šluknov

• Praktický lékař

„Rumburčané.Před několia lety mě na rekreaci postihla silná bolest šíjového svalu.Zcela náhodně jsem vyhledala dr.Fluska.Podotýkám,že už měl po prac.době.Važte si takového doktora.Nejlepší lékař,s jakým jsem se vůbec setkala.Poslal mě na vyšetření do nemocnice a dal mi sanitu do Jiřetína.Dodnes na pana dr.s úctou a vděčností vzpomínám.Hýčkejte si ho.Jana,Dvůr Kr.n.L. Více

Lesní 2970, Varnsdorf Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

• Praktický lékař

„Je to odborník na správném místě ,přeji mu hodně úspěchů v profesní práci a taktéž zdravotnímu personálu který zajišťuje pro něj servis . Více

Poštovní 1254, Varnsdorf Mapa

MEDICA CHRASTAVA,s.r.o.-PLD závodní p

1 názor

„Plně profesionální a lidský přístup lékaře. Ochotné a příjemné sestřičky. Bezproblémové parkování. Doporučuji.

nám. Míru 344, Šluknov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„pan Mudr.Janák je lékař k nezaplacení,o rodiče se mi postaral do posledního dech,nehleděl na svátek,pátek vždy když bylo potřeba vždy přijel a pomohl.Mám s tímto lékařem jen ty nejlepší zkušenosti a dnes si trhám vlasy z hlavy že jsem naletěla že tento vynikající lékař končí a já se zaregistrovala u jiného lékaře,kterého neznám a zatím se jeví velmi negativně.Kéž by byla možnost k panu doktoru Janákovi se vrátit,hned bych byla zpět.Za těch třcet let co jsem byla u p.Janáka ani jedna námitka.Díky za vše Radka K. Více

Žitavská 3000, Varnsdorf Mapa

Brandýská 1529, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Skvělá doktorka s nadstandardním individuálním přístupem a takovým stupněm profesionality, jaký se jen tak nevidí. Vyslechne, jak už to někdo řekl - udělá raději více vyšetření zbytečně, než aby něco zanedbala, dokáže člověka uklidnit, dodat mu elán. Velká spokojenost! Více

• Praktický lékař, Internista

„Paní Doktorka Lacinová,je velmi dobrá ,bohužel jsem ji nestihla poděkovat,díky ní jsem zde,v loni jsem po její návštěvě ky mě dovezly moje děti ,jsem už ani nevnímala co mi říká,pak jsem upadla do komatu ,kde jsem byla 19dní,v nemocnici DĚČÍN,jsem zde zpátky moc jí touto cestou děkuji,moc jsi ji jako lékařky vážím a mrzí mě že již není v Jiříkovské ordinaci,takových lékařu s pochopením ,je málo ,mockrát VÁM Děkuji s pozdravem Irena Fuentes Valdes. Více

Dvořákova 907/10, Jiříkov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pi doktorka i pi sestřička jsou super, sestřička moc mila, pacienta přivita i uklidní, pi doktorka pečlivá ..a všechny neduhy vyléčí. Více

Masarykova 3/992, Krásná Lípa Mapa

• Praktický lékař

„Za mě velmi dobrý doktor, úplně zbožňuji ty jeho narážky a připomínky.. Má ostřejší projev ale kdo to chápe tak se dobře zasměje i když třeba do smíchu úplně není.. Vždy, když jsem potřeboval tak pomohl, diagnostiku zvládá na 100% myslím si.. A že má občas špatnou náladu, ani se nedivím, myslím si že má starostí taky plnou hlavu.. Ale to hlavní pro mě je že se tam člověk zasměje a ještě pomůže a poradí.. Je opravdu dobrej.. Více

Březinova 730, Jiříkov Mapa

• Praktický lékař

„Jsem u něj 29 let a jsem úplňě spokojen ja s lékařem tak sestrou. Dobrý odborník lidský a přátelský přístup.

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Naprostý souhlas. Měla jsem s panem doktorem velmi dobrou zkušenost. Psal se sice rok 1995, ale pamatuji si to stále. Pan doktor sloužil na pohotovosti, byly vánoční svátky, ale stavil se pokaždé, když měl výjezd, aby zkontroloval můj zdravotní stav, ač jsem ho nevolala. ???????? Více

• Praktický lékař

„Mudr Kořínek je výborný lékař a špičkový diagnostik,navíc má pro pacienty pochopení a snaží se pomoci

Náměstí Dobrovského 495/22, Rumburk Mapa

• „Nejlepší doktorka,mí mámě zachránila život. Petr

Vilémovská 500, Velký Šenov Mapa

• Praktický lékař

„každý je jen člověk.každý je jiný a proto neplatí co je dobré pro jednoho je i pro druhé.každý doktor dělá co umí a jak nejlépe to umí.ano muze se stat ze se mu neco nepovede,nebo ze nekdy udela chybu.i lékaři jsou jen lidi. přesto se nám ale snaží pomoci.taky by se na nás mohli vykašlat.a uz jen toho bychom si meli vazit. Co se týká doktorky Strakové,tak podle mě je to moc fajn paní.Vždy ochotně vyslechne co mě trápí a snaží se mi pomoci.Snaží se vše dělat pečlivě.naslouchá a soucítí s druhými.Prostě je to moc fajn lékářka Více

Náměstí Míru 344, Šluknov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pani doktorka je velmi mila a sve praci rozumi. Vrele doporucuji....

Ord. PL pro dospělé + interna

• Praktický lékař

„Ochotný-seriozní lékař,který při každé návštěvě ve mě budil pocit důvěry a porozumění.Všem tohoto zkušeného lékaře vřele doporučuji včetně jeho ošetřující sestry v té samé ordinaci ve Šluknově na náměstí. Více

Náměstí Míru 344, Šluknov Mapa

• Praktický lékař

„Myslím, že pan doktor Corn si tu kritiku nezaslouží. Nechodím k němu sice často, ale pomohl mi vždy, když mě něco trápilo. On i sestřička jsou příjemní a můžeme být rádi, že je v Mikulášovicích máme a že nemusíme chodit k veterináři. Více

č.d. 40, Mikulášovice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Straka je ferovej a čestnej chlap,jsem u něj od ledna a moc mně pomohl.Doktor který je ochotny přijit do ordinace o minimálně hodinu dřív kvůli vám aby mohl v klidu sepsat odvolani proti skracení invalidniho důchodu,tak to je u mně frovový člověk.Když jsem to požadoval od doktora Kořinka tak na mně akorat řval,kvůli jeho lenosti my skratili důchod a jedine co udělal bylo že mně poslal k psychiatrovy.Takže před panem doktorem Strakov smekam a vřele doporučují.Zdravý Francois. Více

Jiráskova 3/1043, Rumburk Mapa

• Praktický lékař

„nikdy jsem neměla s panem doktorem žádné špatné skušnosti...je to doktor jako kdždý jiný...a každý má své chyby nemyslíteco se líbí mě nebo někomu... nemusí se líbit druhému...a tak je to na světě se vším, nemůžu říct dobrý nebo špatný!!!! ale jde o charakter člověka... u mě pan doktor je jednička :-) Více

Náměstí Míru 149, Šluknov Mapa