Dejvické psychoterapeutické centrum
Na Vlčovce 2573/2c, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Dejvické psychoterapeutické centrum Jiný

Paní doktorka Foitová je milá, empatická, trpělivá, ve své profesi určitě pečlivá a poctivá. Na nic si nehraje. Kdo toto umí i při svých trablech vycítit a ocenit, najde u ní silnou podporu a poskytovanou pomoc.

Umístění: Dejvické psychoterapeutické centrum Jiný

Pani doktorka je vyborna, velice mi pomaha. Chodim k ni pravidelne. Jiz jsem navstivila jine lekare a nikdo jiny nemel takto lidsky pristup.

Umístění: Dejvické psychoterapeutické centrum

Za me vyborna pani doktorka, je mi u ni velmi dobre. Pomohla mi dostat se z uzkosti - a za to jsem ji vazne vdecna.:)

Umístění: Dejvické psychoterapeutické centrum

Paní doktorka Foitová je dle mého mínění po dlouholeté léčbě u více lékařů nejhorší doktor, který mě léčil. Má velice nelidský až chladný přístup k pacientovi a drsné praktiky. Jako pacient jsem s ni nemohla navazat vztah, ktery je potreba k me diagnoze navazat po celou dobu lecby. Nedoporucuji.

Paní Foitova je jedna z nejlepších psychiatrů v České republice až tak Ji hodnotím.
Mám zkušenosti z dalšími lékaři a u ni je to poprvé v mem zivote,kdy me opravdu někdo léčí s porozuměním a profesianalitou lékaře..
Děkuji
D.

Nejlepší lékař, jakému jsem se kdy dostala do rukou. Po velmi nepříjemné zkušenosti s jiným psychiatrem na Praze 5 jsem dostala od známých tip na Dejvické centrum a tam se přihlásila k paní Dr. Foitové. Můj, v té době již neúnosný problém vyřešila, úspěšně zaléčila, přitom je velmi trpělivá, empatická, příjemná a profesionální. Máte u ní jistotu, že jí na vašem stavu opravdu záleží a je způsobilá jej vyřešit, čili opak standardního arogantního přístupu, což zejména na psychiatrii člověk fakt ocení. Samotné centrum je navíc moc hezké, útulné a v pěkném prostředí. Mohu rozhodně doporučit všem!