Praktická lékařka
Mendlovo náměstí 17, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejhorší , kde sem kdy byla, čekání 3 hodiny,lidé taky neslušní . Sestra totální ignorování . Po telefonu jak můžete dojít kvůli podpisu který zabere 2 minuty a potom tam čekáte jak blbci 3 hodiny a ani si zaklepat nemůžete.
Hrůza,děs

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Velice špatná zkušenost, paní doktorka je špatný diagnostik, naprosto povrchní bez zájmu o pacienta.

Umístění: Praktická lékařka kontrola

Asi po 10ti dnech kdy jsem měl v těle nějaký zánět, cítil jsem se slabě, a bacil mi seděl na průduškách , jsem šel na kontrolu, později jsem se dozvěděl, že ten den volali paní doktorce z mé práce, a dotazovali se na můj zdravotní stav, na této kontrole mi paní doktorka řekla, že nemám objektivní příznaky a že jdu druhý den do práce, když jsem jí řekl, že se ještě necítím dobře, tak mi sdělila, že o tom se mnou nebude diskutovat, následně jsem další dva měsíce přecházel nedoléčené průdušky, a cítil se jak vymačkaný citron, lékařku jsem ke své spokojenosti okamžitě změnil. Petr Kutina

V Brně jsem přechodně, kvůli práci. Proto jsem svého praktického lékaře začala řešit, až když mě dostala akutní bolest zad a můj lékař byl 300 km od mého problému.
Paní doktorka Mihulová mě přijala ještě ten den, kdy jsem jí telefonovala, a provedla všechna nezbytná vyšetření i něco navíc.
Paní doktorka je velice milá a starostlivá.
Tímto chci poděkovat za skvělou péči.

U pani doktorky jsem byla několik let a na jeji odbornost si stěžovat nemuzu. Po celou dobu mi ale chybel lidsky pristup,o kterem se domnivam, ze k této profesi patri. ( Napr. strohe oznameni po potratu, ze to alespoň nebude mrzacek, oznameni ne prilis dobře diagnozy po telefonu s tim at se stavim az nekdy pujdu kolem, atd. ) Za celou dobu co jsem byla u ni jsem navíc nemela téměř zadnou preventivni prohlídku a také vysetreni před porodem zvolila pouze jako vypis z dokumentace. Jak uz jsem ale zminila vyse, kdyby pani doktorka zmenila pristup k pacientum, urcite by se ocitla na jinem konci bodove stupnice.

NEJHORŠÍ lékařka, díky její neschopnosti určit nemoc jsem skončila s akutním zánětem mozkových blan na JIPce v Bohunicích. Celý den, který jsem proležela v horečkách, křečích, silně jsem zvracela a měla zimnici jsem volala Dr. Mihulové s prosbou, aby mě navštívila. Slíbila, že přijede kolem 16 té hodiny a donese ANT! Dorazila až po 20.00, bez ANT. V tu dobu jsem již byla v dosti malátném stavu a na nohách jsem měla jasné známky petechií a zežloutlého bělma! Což je učebnicovým příkladem k poznání Meningokoka typu C! (vysoce infekčního onemocnění). Paní doktorka nejen, že nedosnesla slíbené ANT., ale ještě konstatovala, že to je jasná viróza a do zadnice mi píchla ibalgin!! Nezměřila mi ani teplou - tu usoudila, že mám podle propoceného oblečení!! Dr. odešla s tím, že kdyby mi bylo hůře ať se dostavím do ordinace!!!! - takže celkem zbytečná cesta! Ve 4:00 ráno kdy jsem nebyla už schopná chodit a přestávala jsem cítit t i ostatní části těla, jsem si zavolala sanitku ve které jsem upadla do bezvědomí. Následně jsem skončila na JIPce, 3 týdny na infekčním a půl roku na nemocenské. Primářka jasně řekla, že to bylo HRUBÉ ZANEDBÁNÍ PÉČE ze strany lékaře a pokud by byla na mém místě, nebránila se žalobě!!! Mám trvalé následky v podobě zhoršeného zraku (brýle), nervového zakončení na levé ruce a o nesnesitelných bolestech hlavy nemluvím! Hlavně že si paní DR. nikdy nezapomene říci o 30 korun!! Tuto DR UŽ NIKDY VÍCE!!!!

Velmi si vážím paní doktorky Mihulové za její přístup k pacientům.
Nikdy se mnš nestalo, že by cokoliv zanedbala nebo neměla snahu vyřešit problém.
Tímto musím poděkovat současně i jejím kolegům v ordinaci.

Zdeněk David
Václavská 3
603 00 Brno

Výborná lékařka, výborný člověk. Děkuji.

Je po všech stránkách super jednička.

Paní doktorka je moc milá a hodná.Má velkou trpělivost s pacijenty a občas nejsou moc vstřícní.