Zlata Částková, praktický lékař Brno

MUDr. Zlata Částková

Uložit

Praktický lékař Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ponávka 6, Brno
Úrazová nemocnice v Brně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Také nedoporučuji tuto paní doktorku. Její přístup k pacientovi na pohotovosti v ÚN Brno byl velmi špatný. Diagnózu určovala od stolu a jejím vrcholným dílem bylo to, že se podívala do krku. Diagnózu určila špatně a navíc u velmi závažného onemocnění, jakým je zánět mozkových blan. Dle paní doktorky šlo o "pouhý" zánět dutin, na který napsala kapky do nosu a léky na zklidnění sliznice a to i přesto, že příznaky jasně ukazovaly i na onemocnení meningtidou. Nejhorší na tom je, že u meningitidy rozhodují hodiny a kdyby vážená paní doktorka udělala alespoň nějaké další vyšetření, nemusel by potom pacient zkončit na JIPce v Bohunické nemocnici s nejistou prognózou. Paní doktorka by se nad sebou měla minimálně zamyslet a přistupovat k pacientům jako k lidem a ne ke kusu masa. Pokud bude nutné jít na pohotovost a v ÚN bude viset jméno této doktorky, tak si zajedu raději na pohotovost jinam.


Pane Honzo84 – Jane - ~,
Pokud Vám něco nesedělo při návštěvě této lékařky stačí, když to v rámci spravedlnosti napíšete pouze jednou a né hned 3 x a pokaždé pod jiným názvem. Prozradila Vás totiž stejná IP adresa. Tento server je založen na skutečných zkušenostech nás pacientů, a proto Vás prosím o nezkreslování skutečností.


Dobrý den, s níže uvedeným hodnocením se rozhodně neztotožňuji. Paní doktorku jsem zažil ve dvou případech. Jako doktorku v Hospici v Rajhradě a jako doktorku v úrazové nemocnici Brno. V obou případech byla vždy velice vstřícná a její přístup považuji za vysoce nadstandardní. Lékařů, kteří mimo profesionálního přístupu mají i trochu lidskosti, by mělo být daleko více.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti