MOJE AMBULANCE a.s. Ambulance Brno
Londýnské náměstí 6 Brno Business Park, budova C, Brno

Nadprůměrné hodnocení, s tak dobrou praktickou lékařkou jsem se ještě nesetkala. Nemáte u ní pocit, že ji obtěžujete, vyslechne Vás a dobře poradí.

Paní Doktorka je moc příjemná, citlivá a vzbuzuje důvěru. Když mě posílala na další vyšetření, vždy mi dávala tipy, který lékař je v dané odbornosti v Brně nejlepší

Pani doktorka je velmi prijemna a dobra doktorka,myslim,že 5 hviezdiciek je malo,zasluzila by si 10 :-)

Nemohla jsem si přát lepší paní doktorku! Zaregistrovala jsem se v Mojí ambulanci, když jsem měla zhruba týden před operací a potřebovala jsem předoperační vyšetření. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná, ochotná a při prohlídce i velmi pečlivá. A i přesto, že to bylo narychlo, nebyl zde žádný problém a paní doktorka mi udělala potřebná vyšetření a odběry. Pak jsem u ní byla ještě jednou, když jsem byla nemocná a opět jsem byla nadšená z jejího přístupu k pacientům. Jak už tady mnoho lidí psalo, člověk nemá pocit, že by ji obtěžoval, vždy ochotně poradí. Podle mě je to úžasná profesionálka a jsem s ní nadmíru spokojená. Plus oceňuji možnost objednání se v Mojí ambulanci, takže člověku odpadá zdlouhavé čekání. Takhle si představuji špičkové zdravotnictví na úrovni..

Paní doktorka Hudečková je opravdu neskutečně moc milá, ochotná, pečlivá, všechno vysvětlí, má zkušenosti a profesionální přístup k pacientovi. Taková praktická lékařka jako je ona je v oboru velmi málo. Jak už zde bylo popsáno, je možno se s ní bavit o všem a bez ostychu, zeptat se na to, co vás zajímá, vždy ochotně odpoví, poradí. Tohle je přístup na špičkové úrovni. Děkuji za takou skvělou paní doktorku!
Největší problém je na recepci při objednávání na vyšetření. Ochota některých zdravotních sester je na nízkém profesionálním přístupu k pacientům, které tímto jednáním za přičiňuje, že dopadá černý mrak na MOJI AMBULANCI.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, je milá, vstřícná, pečlivá, prohlídky probíhají důkladně. Zatím nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla.

Ochotná a opravdu se problému věnuje pečlivě, hledá způsoby jak pomoct. Dokáže se podívat na problém i z jiného pohledu než pohledu doktora. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala. Moji ambulanci celkově hodnotím kladně, v případě že má moje paní doktorka plno a potřebuji ošetřit akutně (angína, zánět apod.) vždy to sestře řeknu do telefonu a ta mě objedná ještě ten den k některému jinému lékaři. Otevírací doba ideální pro pracující.

Co se týká mojí lékařky paní Hudečkové tak všechna čest a úcta k jejímu přístupu. Nechci hanit předešlého obvodního lékaře - ale toho vůbec nezajímalo doporučit vyšetření pro moji věkovou kategorii.
Zde je to úplně o něčem jiném. Navíc jsem byl velmi mile překvapen, když mě přišly sms výsledky vyšetření od paní doktorky. S tím jsem se opravdu ještě nesetkal.
Všichni v Mojí Ambulanci velice příjemní a milí.

Pani doktorku Hudeckovou hodnotim na jednicku. Velmi mila a clovek nema pocit, ze ji obtezuje. Jak jiz nekdo zminil, neni lekar jako lekar. Jsem velice spokojena a jde videt, ze pani doktorka pracuje pro pacienty a to je myslim nejdulezitejsi. Dekuji!!

Velmi pecliva, mila a vstricna pani doktorka!