Praktická lékařka
Jihomoravské náměstí 3, Brno

Paní doktorka je naprosto úžasná,nejsem zrovna typ ,který utíká k lékaři s rýmou,jdu když je mi fakt zle a vždycky vím,že se mi bude paní doktorka plně věnovat a vždycky vím, že mi opravdu chce pomoct.V této ordinaci není nikdo "jen další na řadě" ,jsem moc šťastná,že mám takovou lékařku,moc si jí vážím-jako odborníka i jako člověka-Díky za ni.

Paní doktorku i sestřičku mám moc ráda. Chodím k ní již spoustu let a není lepší doktorka, kterou bych znala. Mám jí moc ráda, protože je velmi empatická a často bez zbytečných slov pozná, že mám problém, ale nechci se v něm pitvat. Pochopí hned co potřebuji. To stejné se nedá říct od pí. Plaché, se kterou mám opravdu úžasné zkušenosti - ale v tom špatném slova smyslu. Ochota? žádná, navíc mluví tak potichu, že má člověk pocit, že je parazit, který tam nemá co dělat.
Eva Vlachová :-)

Paní doktorka je velmi milá, obětavá, pečlivá a vstřícná. Velmi ráda chodím za ní, protože vím, že velmi pečlivě zváží
všechny zdravotní problémy a určí diagnozu. Je velka odbornice a šikulka.
Má i moc šikovnou sestřičku na odběry a vše ostatní.

bezvadná

Paní doktorka je velmi lidská a vstřícná. Nikdy nikoho nevyhazuje, nebagatelizuje potíže. Vždy nechá udělat všechna vyšetření. Navíc se zajímá i o alternativní léčbu. Když onemocněla moje maminka, tak se aktivně zajímala o její stav v nemocnici. Když jsem měla já jakýkoliv problém - i když se jednalo o prkotinu - vždy to brala vážně. Jenom těch třicet korun jí člověk musí vnutit, protože ten princip nikdy nevzala za svůj:)

Reaguji na nespokojený odkaz paní přede mnou . Pokud vychovává děti , měla by být více trpělivá a měla by i vědět , že pod tvrdou skořábkou se najde vždy zdravé jádro . Zdravotníci jsou také jen lidé a může se stát , že jim může něco kupodivu scházet - " Světe div se ! " . Já jsem byla s paní doktorkou spokojena vždy , byla jsem vžy spokojena i se sestřičkou , taktéž i s její předchůdkyní . Byly a jsou naprosto úžasné . Možná je to paní o Vašem pohledu na svět , který je takový jaký se ho snažíme vidět , může být i jiný , nejenom ten náš , viďte ?

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti, je ochotná, milá, neodbyde vás rychlou diagnózou, ale snaží se promyslet všechny možnosti... Sestra opravdu působí jako skála, ale když jsem byla v čekárně s dvěma malými dcerkami, tak "roztála".

Velmi příjemné, vstřícné jednání. Odborník na svém místě. Zodpovědně dělá svou práci.

výborná

pani doktorka opravdu velmi nerada prebira pacietky,pokud zaskakuje za napr pani doktorku plachou. ta pravdepodobne dela stejnou sluzbu pro ni v dobe dovolenych.
chovala se velmi nabrousene kdo ji to zas otravuje ,od jine lekarky,ale hlavne jde o jeji zdravotni sestru. tak si predstavuji zdravotni sestru-bacharku. velmi tvrda,neprijemna s kyselym vyrazem. pokud mi mela udelat odber krve,ktery mi naridila mudr zabranska, ptala se me na co ho jako chci,jake se z krve bude delat vysetreni...atd. clovek by si myslel ze od toho je tu lekarka a jeji sestra.
no des. uz nikdy vic, v dobe dovolene mudr plache odchazim radeji na pohotovost nez k sestre bacharce.