Adresa

Jihomoravské náměstí 3, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná,nejsem zrovna typ ,který utíká k lékaři s rýmou,jdu když je mi fakt zle a vždycky vím,že se mi bude paní doktorka plně věnovat a vždycky vím, že mi opravdu chce pomoct.V této ordinaci není nikdo "jen další na řadě" ,jsem moc šťastná,že mám takovou lékařku,moc si jí vážím-jako odborníka i jako člověka-Díky za ni.


Paní doktorku i sestřičku mám moc ráda. Chodím k ní již spoustu let a není lepší doktorka, kterou bych znala. Mám jí moc ráda, protože je velmi empatická a často bez zbytečných slov pozná, že mám problém, ale nechci se v něm pitvat. Pochopí hned co potřebuji. To stejné se nedá říct od pí. Plaché, se kterou mám opravdu úžasné zkušenosti - ale v tom špatném slova smyslu. Ochota? žádná, navíc mluví tak potichu, že má člověk pocit, že je parazit, který tam nemá co dělat.
Eva Vlachová :-)


Paní doktorka je velmi milá, obětavá, pečlivá a vstřícná. Velmi ráda chodím za ní, protože vím, že velmi pečlivě zváží
všechny zdravotní problémy a určí diagnozu. Je velka odbornice a šikulka.
Má i moc šikovnou sestřičku na odběry a vše ostatní.


bezvadná


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi lidská a vstřícná. Nikdy nikoho nevyhazuje, nebagatelizuje potíže. Vždy nechá udělat všechna vyšetření. Navíc se zajímá i o alternativní léčbu. Když onemocněla moje maminka, tak se aktivně zajímala o její stav v nemocnici. Když jsem měla já jakýkoliv problém - i když se jednalo o prkotinu - vždy to brala vážně. Jenom těch třicet korun jí člověk musí vnutit, protože ten princip nikdy nevzala za svůj:)


Reaguji na nespokojený odkaz paní přede mnou . Pokud vychovává děti , měla by být více trpělivá a měla by i vědět , že pod tvrdou skořábkou se najde vždy zdravé jádro . Zdravotníci jsou také jen lidé a může se stát , že jim může něco kupodivu scházet - " Světe div se ! " . Já jsem byla s paní doktorkou spokojena vždy , byla jsem vžy spokojena i se sestřičkou , taktéž i s její předchůdkyní . Byly a jsou naprosto úžasné . Možná je to paní o Vašem pohledu na svět , který je takový jaký se ho snažíme vidět , může být i jiný , nejenom ten náš , viďte ?


D

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti, je ochotná, milá, neodbyde vás rychlou diagnózou, ale snaží se promyslet všechny možnosti... Sestra opravdu působí jako skála, ale když jsem byla v čekárně s dvěma malými dcerkami, tak "roztála".


H

Velmi příjemné, vstřícné jednání. Odborník na svém místě. Zodpovědně dělá svou práci.


P

výborná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

pani doktorka opravdu velmi nerada prebira pacietky,pokud zaskakuje za napr pani doktorku plachou. ta pravdepodobne dela stejnou sluzbu pro ni v dobe dovolenych.
chovala se velmi nabrousene kdo ji to zas otravuje ,od jine lekarky,ale hlavne jde o jeji zdravotni sestru. tak si predstavuji zdravotni sestru-bacharku. velmi tvrda,neprijemna s kyselym vyrazem. pokud mi mela udelat odber krve,ktery mi naridila mudr zabranska, ptala se me na co ho jako chci,jake se z krve bude delat vysetreni...atd. clovek by si myslel ze od toho je tu lekarka a jeji sestra.
no des. uz nikdy vic, v dobe dovolene mudr plache odchazim radeji na pohotovost nez k sestre bacharce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti