Praktický lékař pro děti a dorost
Lucemburská 11, Praha

Musím také napsat svůj názor.. Bohužel nejsem vůbec s paní doktorkou spokojena, je jakžtakž příjemná jen do té doby, dokud se na něco nezeptáte...pak je to průšvih...okamžitě dá najevo, jak zbytečnou otázku jste ji položili a jí tím jen zdržujete. Ani se neobtěžuje svou neochotu nějak skrývat. S přístupem k dětem je to také velice chabé.. To že ze slušnosti nebo spíše z povinnosti s dítětem prohodí 1 větu na konci vyšetření, tomu se tedy nedá říkat, že to s dětmi umí. Ba naopak... ani jedno moje dítě k této paní doktorce nechodí rádo, většinou je to s pláčem. I ony z ní vycítí tu negaci, která z ní sálá. Chodím s dětmi k např. zubaři a tam je to úplně o něčem jiném... I když malému vrtá zub, zvládli jsme to bez pláče a strachu. Ale to je právě o tom přístupu a o tom dokázat si udělat přiměřený čas na pacienta, tím spíš, když se jedná o dítě. Paní doktorka Střídová je neustále vystresovaná, že má v čekárně pacienty a tím pádem je strašně nepříjemná, když se na něco zeptáte. Obdivuji každou sestřičku, která u ní pracovala nebo pracuje, že to s ní vydrží. Každá návštěva u ní mne něčím vytočí, je neprofesionální a netaktní, hledám pro děti jiného doktora. Tohle mi nestojí za to

Paní doktorka je profesionál a na pravém místě a s letitou praxí. Pocházím z malého městečka, kde si rodiče nevybírali dětského lékaře pro své děti a maminky neprobíraly, v které porodnici budou rodit a byli jsme rádi, že tam nablízku vůbec jsou. Nejsem zvyklá remcat, ale řešit to, co je důležité. Chápu, co tady maminky chtěly zmínit. Vím, že paní doktorka od Vás chce slyšet stručně, jasně a výstižně důležité údaje. Podle toho jsem se také zařídila a nikdy nebyl problém, nikdy nebyla arogantní a nikdy nekřičela. Informace od ní byly také naprosto jasné a vyčerpávající a nikdy se nestalo, že by mě nenechala doříci něco podstatného. Nevyměnili bychom ji ani za nic. Není to kámoška na pokec, je to především výborný pediatr. Děkujeme.

K paní doktorce jsem chodila s dcerkou od jejího narození zhruba rok, pak jsme se bohužel přestěhovali. Paní doktorka je velmi milá, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, naopak téměř jsem se k ní těšila, protože návštěva u ní byla vždy velmi příjemná. K dobrému pocitu dětí určitě přispívá i pohádkové prostředí její čekárny.

K paní doktorce jsem s dcerou chodila cca 15 let. Vždy jsem byla spokojená jak s odborností tak i s lidským přístupem jak k mé dceři jako pacientce tak i ke mě. Ordinaci paní doktorky můžu jen doporučit. Určitě je také důležité upozornit, že paní doktorka má příjemnou a hodnou sestřičku. Bohužel dcera je již dospělá a musela lékaře změnit.
Kateřina Marvanová

Paní doktorka je, jak už tu zaznělo, velmi erudovaná, ale s některými rodiči má zřejmě komunikační problémy. Já osobně bych v žádném případě neměnil a i po změně adresy k ní s dětmi stále dojíždíme. A co jsem vypozoroval, děláme správně (to co nám přijde běžné, tak jinde úplně běžné není - CRP, důkladná a přesná vyšetření atd...)

K paní doktorce jsem chodila před 22 lety necelý rok. Byla jsem v té době novopečenou maminkou dvojčat. Paní doktorka byla velice nepříjemná, arogantní a vždy jsem se dozvěděla, že prakticky všechno dělám špatně. Děti byly naštěstí zdravé, jednalo se pouze o prevenci, můžu hodnotit pouze přístup a komunikaci. A ta byla katastrofální. Překvapilo mě, že i po těch letech se paní doktorka nezměnila. My jsme tenkrát paní doktorku změnili.

S paní doktorkou jsme co do odbornosti nikdy problém neměli. Vše nám vyléčila a podle mne je pečlivá. Ale ta již všemi zmiňovaná komunikace!!!!!!!!!! Máte pocit, že s každou další otázkou ji nesmírně otravujete, většinou Vám ještě na začátku skočí do řeči a odvypráví si svůj monolog. Nehrozí, že byste se zeptali na tři rozdílné věci v průběhu jedné návštěvy. Ihned uvidíte na tváři paní doktorky vzrůstající neochotu a potřebu vzít již dalšího pacienta. To mne hodně znepokojovalo a zbytečně stresovalo dopředu. S předepisováním léků dělá paní doktorka velké drahoty, vždy kontroluje jestli Vám to náhodou nepředepsala před půl rokem (tudíž to musíte mít stále ještě doma a předepisovat to tedy nebude!!!!). Jdete vždy sice přesně načas na řadu (zároveň, ale nesmíte přijít o 5 min později), ale také tomu odpovídá minimum informací, které od paní doktorky dostanete. Paní doktorku nedoporučuji!

K paní doktorce jsem chodila celých 19 let a musím jen chválit. Stejně tak i sestřičku. Odbornice, vstřícná, svá. Doporučuju!

K paní doktorce Střídové chodíme s dcerou už 11 let. Možná je pečlivá, ale osobní přístup je velice nepříjemný. Je překotná, nervózní a dokonce drzá. Sestřička je její opak. Je milá a příjemná. Právě hledáme jiného pediatra.

Paní doktorku bych nikomu nedoporučila.
Je pravda, že nám nikdy nic nezanedbala, ale přístup paní doktorky je pro maminku s prvním dítemem opravdu odstrašující. Její monology, kdy se nemáte šanci dostat ke slovu, hysterická, diktátorská, cholerická a chladná povaha není nic, co by se hodilo k malým dětem a dětem celkově. Paní doktorku jsme změnili a jsem za to ráda.