Pediatr, alergolog
Bechyňova 3, Praha

Umístění: Pediatr, alergolog Jiný

Paní doktorka je tou nejúžasnější osobou, co znám. Nic jí nechybí, je to specialistka, pomohla mi jak, když jsem měl alergii, tak později s jinými neduhy, jsem moc rád, že mám takovou doktorku. Určitě doporučuji.

Paní doktorka je opravdu pečlivá a velký profesionál. Vždy se k ní těším, protože nás umí povzbudit, pomoct a to nad rámec pracovní doby. Nikdy se mi nestalo, že by tam nebyla...to se dělo zřejmě v minulosti, kdy sama zápasila s nemocí.

K paní doktorce jsem přešla od jiné lékařky, když byly synovi necelé 4 roky, byl vytrvale nemocný, stále na antibiotikách, dusil se, měl ekzém ... Naprosto profesionální a komplexní péčí ho během let zbavila všech problémů - vždy našla vhodné a účinné řešení a navíc k tomu dokázala i pracovat s námi rodiči, vysvětlit, uklidnit, nasměrovat ... Nikdy neváhala zajít i nad rámec svých povinností. Čekání v přeplněné čekárně jí ráda odpustím, protože tak lidského, odborně zdatného a schopného pediatra a alergologa člověk jen tak nevidí. Díky ní vyrostl ze zdravotně problémového dítěte zdravý člověk.

Výborná doktorka, milá, ochotná, zkušená. Rovněž sestřička je sympatická. Vybavená ordinace. Díky jejím kvalitám je mnohdy narvaná čekárna, takže se někdy dlouho čeká, ale stojí to za to. Doporučuji.

Pani doktorka Podrazilova je skvela.Nemuzu na ni rict jedine spatne slovo. Jedine s cim jsem VELMI nespokojena je, ze uz tak skoro neni. Vzdycky kdyz tam prijdu tak je tam nekdo jiny. Kdybych to vedela predem tak bych chodila k nekomu doporucenemu ale kdyz sverujete dite nekomu koho vubec neznate a je to spatny pocit. To jedine bych si prala zmenit.

Ráda bych se vyjádřila k paní doktorce Podrazilové. Chodila jsem k ní se svými dvěmi holčičkami, dokud jsme bydleli v Praze. V roce 2008 jsme se z prahy odstěhovali. Dnes už mám děti tři, jiného dětského lékaře, se kterým jsme velice spokojení, ale nikdy nepřestanu vzpomínatna paní doktorku a sestřičku. Po Praze se mi nestýská, po paní doktorce ano. Díky.

Já jsem moc spokojená, ale nevíte někdo kam paní doktorka zmizela? vždycky tam mám zástup.. s tím jsem teda moc spokojená taky, ale mám skoro strach se zeptat sestřičky, nevím jestli se jí něco nestalo :(

Lékařka ktera si bohužel neumí zorganizovat svoji praci tak jako jine lekařky u kterých kdyz se objednam čekam maximalne 15 minut coz naprosto chapu. Paní doktorka i sestricka si rádi povídaji a nestresují se plnou čekarnou. Na druhou stranu ale musím řící že je to profik ve sve praci a nam vzdy pomohla a byla moc mila. Snazim se tam odtamtud vzdy co nejrychleji zdekovat abych nebrzdila lidi v cekarne. 2 hodiny čekání je vzdy na prášky...

Velmi dobrá, erudovaná, obětavá lékařka, s citem pro potřeby dětských pacientů.

Skutečně nejlepší na P6