Praktická lékařka
Palackého třída 137, Brno

Byla jsem zaregistrovaná již u několika praktických lékařů, ale paní doktorka Menšíková je to nejlepší, co mě kdy mohlo potkat. Vždy milá, obětavá, lidská, profesionální, vyslechne a pořádně vyšetří. Po 20 letech mi zjistila různými vyšetřeními, proč jsem pořád nemocná - přechodila jsem infekční mononukleózu - a už se dala tento můj vážný stav dlouhodobě léčit. Tohoto nebylo schopno několik lékařů, u nichž jsem byla za těch 20 let zaregistrována. Děkuji osudu, že jsem se nakonec po letech dostala k ní a na 100% jí věřím a vážím si ji. ES

Paní doktorky si cením pro osobní, ale přesto plně profesionální přístup(dokáže i pěkně vynadat). To, že si mě pamatuje jménem (nejsem tam pravidelným návštěvníkem) mi potvrzuje pocit, že pro ni nejsem kartou v kartotéce. Osobně nechodím rád po doktorech, ale ní se tak nějak těším:)

S paní doktorkou Z. Menšíkovou jsme absolutně spokojeni, má profesionální a při tom velmi lidský přístup ke každému pacientovi, dokáže rychle a spolehlivě diagnostikovat a pomoci k rychlému navrácení zdraví. Určitě nepatří k lékařům, kteří potřebují pacienty stále léčit, ale právě k těm, kteří chtějí uzdravovat. Kéž by takovýchto lékařů bylo co nejvíce! Přejeme paní doktorce i její zdravotní sestřičce pevné zdraví a spokojené pacienty.

Paní doktorka je jedna z mála obvodních lékařů, které jejich pacienti opravdu zajímají. Zná je, komunikuje s nimi, neodbývá je a pamatuje si. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, tak mně i mé dceři dokázala pomoci. Je to člověk na svém místě.

Paní doktorka dokáže vždy pomoci, i když se jedná o komplikovanější zdravotní problém. Velmi příjemná a zkušená. Jedna z mála lékařů, které 100% věřím.

Vždy perfektní a profesionální přístup, občasně zaplněna čekárna,to však lékař neovlivní....
...jinak naprostá spokojenost!!!

Velice kvlalitní lékařka, zkušená, ochotná a příjemná

Velmi dobrá příjemná lékařka.

je to nejlepší lékařka, kterou jsem poznala! Je ochotna poradit a pomoci i když už k ní nepatřím jako k závodní!

Se svojí zdravotní sestřičkou, Marií M., tvoří dokonalý tým, vždy připravený pomoci a poradit, často i nad rámec svých povinností. Bohužel, hodně pacientů si toho neváží. Chovají se vůči těmto dámám nevhodně, mnohdy až vulgárně a velmi často zneužívají jejich služeb a ochoty kdykoliv pomoci...
Přejeme paní doktorce i její sestřičce v ordinaci hodně štěstí, mnoho spokojených pacientů a co nejméně hulvátů...
Z. a J. :-)