Adresa

Praktická lékařka
Palackého třída 137, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Byla jsem zaregistrovaná již u několika praktických lékařů, ale paní doktorka Menšíková je to nejlepší, co mě kdy mohlo potkat. Vždy milá, obětavá, lidská, profesionální, vyslechne a pořádně vyšetří. Po 20 letech mi zjistila různými vyšetřeními, proč jsem pořád nemocná - přechodila jsem infekční mononukleózu - a už se dala tento můj vážný stav dlouhodobě léčit. Tohoto nebylo schopno několik lékařů, u nichž jsem byla za těch 20 let zaregistrována. Děkuji osudu, že jsem se nakonec po letech dostala k ní a na 100% jí věřím a vážím si ji. ES

J
Ověřený profil

Paní doktorky si cením pro osobní, ale přesto plně profesionální přístup(dokáže i pěkně vynadat). To, že si mě pamatuje jménem (nejsem tam pravidelným návštěvníkem) mi potvrzuje pocit, že pro ni nejsem kartou v kartotéce. Osobně nechodím rád po doktorech, ale ní se tak nějak těším:)

E
Ověřený profil

S paní doktorkou Z. Menšíkovou jsme absolutně spokojeni, má profesionální a při tom velmi lidský přístup ke každému pacientovi, dokáže rychle a spolehlivě diagnostikovat a pomoci k rychlému navrácení zdraví. Určitě nepatří k lékařům, kteří potřebují pacienty stále léčit, ale právě k těm, kteří chtějí uzdravovat. Kéž by takovýchto lékařů bylo co nejvíce! Přejeme paní doktorce i její zdravotní sestřičce pevné zdraví a spokojené pacienty.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je jedna z mála obvodních lékařů, které jejich pacienti opravdu zajímají. Zná je, komunikuje s nimi, neodbývá je a pamatuje si. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, tak mně i mé dceři dokázala pomoci. Je to člověk na svém místě.


M
Ověřený profil

Paní doktorka dokáže vždy pomoci, i když se jedná o komplikovanější zdravotní problém. Velmi příjemná a zkušená. Jedna z mála lékařů, které 100% věřím.


Vždy perfektní a profesionální přístup, občasně zaplněna čekárna,to však lékař neovlivní....
...jinak naprostá spokojenost!!!


Velice kvlalitní lékařka, zkušená, ochotná a příjemná


Velmi dobrá příjemná lékařka.


je to nejlepší lékařka, kterou jsem poznala! Je ochotna poradit a pomoci i když už k ní nepatřím jako k závodní!


Ověřený profil

Se svojí zdravotní sestřičkou, Marií M., tvoří dokonalý tým, vždy připravený pomoci a poradit, často i nad rámec svých povinností. Bohužel, hodně pacientů si toho neváží. Chovají se vůči těmto dámám nevhodně, mnohdy až vulgárně a velmi často zneužívají jejich služeb a ochoty kdykoliv pomoci...
Přejeme paní doktorce i její sestřičce v ordinaci hodně štěstí, mnoho spokojených pacientů a co nejméně hulvátů...
Z. a J. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu