MUDr. Zdeňka Melmuková

Zubař · Více o specializacích

Česká Lípa 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdeňka Melmuková
Praktický zubní lékař

Purkyňova 1849, Česká Lípa 47001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K paní zubařce jsme společně s mamkou chodily dlouho řadu let. Za poslední roky se paní zubařka velice zhoršila. Nekomunikuje, péče o zuby je zcela nedostatečná. Mamce během roku vytrhla 3 zuby, dále ji během půl roku z ničeho nic našla dva kazy - plomby dává amalgamové i na přední zuby, nejsou pečlivě udělané. Po každém vytržení záněty, obrovské bolesti celé čelisti. Mamka je po úrazu, paní zubařka na to ale nebrala ohled a mamce vyhodila čelistní kloub. Po stížnostech na bolesti zubů tvrdila, že zubu nic není - přesto nasadila antibiotika, což nedává smysl. Když nezabraly, jedinou možností pro ni bylo vytržení, nesnažila se zuby nijak zachránit. Mně také několik let tvrdila, že mám zuby v pořádku, avšak po změně zubaře jsem se dozvěděla o několika hlubokých kazech. A to dělala rentgen pomocí destiček a ještě ode mě i vyžadovala rentgen z ortodoncie, který, jak sama při další prohlídce přiznala, ani neviděla. Sestra také nepříjemná. Opravdu nedoporučujeme!!

     • Praktický zubní lékař  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • .. dlouhá objednací doba - 2 měsíce běžně, zdr.sestra často nepříjemná, p.doktorka rychlá, ale málo precizní při nadstandartních výkonech..

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem s paní Zubařkou velmi spokojen. Profesionální přístup na úrovni, slušné jednání, dobré vybavení ordinace a v neposlední řadě milá sestřička ;)

     •  • 

  • Profesionální,šikovná,ochotná,příjemná.Já moc děkuji.Škoda,že takových je málo.

     •  • 

  • Velmi příjemná, profesionální a trpělivá. Navíc má pořádek v chodu ordinace, takže nemusíte čekaz tři hodiny na zákrok

     •  • 

  • K paní doktorce sice nechodím,ale byla jediná,kdo ochotně vzal mého přítele, který se zamnou přistěhoval a ted o ní mluví opravdu jen v dobrém a vůbec se nebojí k zubaři chodit,což by uvítali mnozí z Nás.

     •  • 

  • Velice ochotná,příjemná,šikovná a hlavně rychlá super zubařka.Veškeré zákroky jsou opravdu profesionální,mohu jen chválit.

     •  • 

  • P

    u paní doktorky nejsem moc dlouho ale při každé kontrole mám pocit ža každý zoubek perfektně zkontroluje a dělá maximum.je milá ke mě i k synovi,jen ta objednávací doba se vždy prodlouží o hodinu..ale raději si počkám na kvalitu

     •  • 

  • M

    velmi ochotna prijemna

     •  • 

  • nechodím k ní sice dlouho ale párkrát jsem tam už byla a vždy spokojenost jen se moc nedodržuje objednávací čas

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu