Psychiatrická ambulance
Karlovo náměstí 7/325, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka Janková je úžasný člověk. Moc mi pomáhá už několik let. Díky ní jsem vše zvládla ve svých těžkých chvílích života, kdy mi bylo hodně zle.
Je to člověk, který říká pravdu a umí vždy poradit a pomoci. Kdykoliv mi pomohla. Doporučila jsem ji i jiným lidem, kteří potřebovali pomoc. Všichni byli moc paní doktorce vděční. Ochotná, milá, pozitivní , prostě fajn. Doporučuji....

Umístění: Psychiatrická ambulance Psychologické problémy s komunikací a sebevědomím

Za celé sezení jsem ani jednou neslyšel radu, která by byla spojená s probíraným tématem.
Na konci mi paní doktorka řekla, že mi předepíše lék, který je určen na nedostatek motivace. Trvala na užívání, stoprocentně mi prý pomůže.
Lék jsem si pro jistotu prozkoumal před návštěvou lékárny a zjistil, že je určen na léčbu těžké deprese.
Chtěla pouze prodat, ne mi pomoci.
Cítil jsem absolutní nezájem.

Nikdy více!

Umístění: Psychiatrická ambulance Deprese úzkosti

K paní doktorce jsem chodila téměř 10 let. Po čtyřech letech se mi vrátila deprese a úzkosti. Mám  dvě malé děti. Než jsem se zhroutila, díky velkým návalům úzkostí, jsem paní doktorkce volala a říkala, že místo 0.5mg jsem si během dne musela navýšit dávku na 1.5mg alprazolamu, abych byla schopná fungovat. Řekla, že závislé neléčí a že je mám přestat okamžitě brát. Nikdy jsem se se závislostí neléčila. Léky jsem měla předepsané poprvé. Říkala jsem jí, že jemi tak špatně, že skočím z okna. Odpověď tak teda skočte mi vzala dech. Rozjela jem se na psychichatrii na Karlák,  kde mě na tři týdny hospitalizovali. Doporučili mi změnu lékaře a řekli mi, že závislá nejsem. Nedoporučuji. Paní doktorka je milá a flexibilní. Je mi líto, že jí opouštím, ale v mém případě opravdu neodhalada závažnost mého stavu. Ztratila jsem k ní důvěru. To je má zkušenost.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka Janková je skvělý lékař a také člověk. Po mé hospitalizaci v Bohnicích po tragické smrti manžela, se mě ujala a velmi mi pomáhá svým profesionálním i lidským přístupem. Vždy mi vysvětlí, co dělá a proč. Vyslechne všechny mé připomínky a snaží se a dodává optimismus. Neměnila bych. Gabriela

V péči paní doktorky jsem se po letech dostal do psychiatrické léčebny Bohnice.
Mění jeden lék za druhým (případně kombinace léků) bez dostatečné pauzy mezi nimy, věří v nadpřirozené síly, homeopatika a v to, že zmáčknutím malíčku zastavíte panický atak. Je schopna vám dát na výběr mezi léky X, Y a Z i když o těch lécích naprosto nic nevíte, stejně trvá na tom, aby jste si vybrali.
Naprosto neposlouchá, co jí pacient říká o účincích léků a když se to neshoduje s tím, co si někde přečetla, tak vám nevěří a přesvědčuje vás, že to tak není nebo vás prostě ignoruje. I když máte hodně silně úzkosti, tak zapomeňte na to, že by vám napsala nějaký benzodiazepin. Nechá vás trpět a bude vám u toho říkat, že drogami neléčí. Říká, že nemá ráda diagnózy a testy, asi proto, že se řídí vnitřním pocitem.
Nechápu, tak může mít tento lékař tak vysoké hodnocení.

K paní doktorce docházím asi 5 let, je velmi milá, člověka dokáže povzbudit, pokaždé má dobrou náladu, většinou lidé odcházejí z její ordinace s úsměvem.

Když jsem k paní doktorce chodila, byla jsem velmi spokojená, vyslechla mě i jako psycholog. Má velice lidský přístup. Pak jsem si ale myslela, že mě neumí najít vhodné léky, i když zkoušela různé, tak jsem odešla, asi jsem prohloupila.

Lékař - člověk a nebojím se říci něco jako dobrá víla, ke které člověk jde načerpat optimismus a chuť do života. Mám jí moc rád.

Jan Novotný

Jsem matka syna, který pracuje v Praze a dostal se do nesnází. V té době jsem mu sháněla lékaře po celé Praze a to nejsem místní. Našla jsem tuto lékařku a jsem strašně moc ráda, že existuje. Můj syn k ní dochází již delší dobu a vždy má velmi dobrý pocit a je spokojen. Paní doktorka je velmi chápavá a opravdu si udělá na svého pacienta čas a když nejste objednaní a něco potřebujete snaží se vám opravdu pomoci. Touto cestou ji moc za všechno děkuji protože nám pomohla z nejtěžšího ven. Moc doporučuji. K.V.

Přidávám se k pozitivnímu hodnocení. Velmi dobrá lékařka s nastavením !do budoucnosti" a jak pozitivně ovlivnit vlastní vývoj. Pomáhá mi strukturovat další kroky, reaguje na změny, které se u mne odehrávají a jsem velmi ráda, že jsem v její péči. Děkuji Vám velmi.