Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Křídlovická 55, Brno
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší Pí.doktorka je to Top léčba zmizí velmi rychle například chřipka tak 3-5 dní velmi dobrý Já ji mám ráda moc!!!


Š
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Je pravda, že paní doktorka je usměvavá, věnuje čas rozhovoru s pacientem.
Mrzí mě ale, že jsem k ní přišla v necelých 19 letech jako mladý a nezkušený člověk a takřka jsem měla pocit, že jsem přijela s nepořízenou. Jsem osoba s tělesným postižením a zdálo se mi, že paní doktorka vzdala moji léčbu hned v začátku, odradilo ji to, že jsem měla tlustou kartu. Jednou jsem si stěžovala na bolesti hrudníku a odcházela jsem s Oxazepamem.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka Jiný

K paní doktorce chodím už moc dlouho a nevyměnila bych vždy mně vše vysvětlila a poslechla mé zdravotní problémy.Je to odbornice a vždy její léčba byla správná.


:
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Chodím k paní MUDr. Drápalové již opravdu mnoho let a nemohu její péči nikterak ani v nejmenším nic vytknout, ani co se týká odbornosti, ani co se týká lidského přístupu. Jsem velmi spokojen :) .


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Dobrý den.. paní Doktorka je velmi ochotná a moc skvělá lékařka ,vždycky když za ní dojdu do ordinace ,tak se na ní těším a jsem moc rád ,že jí mám,děkuji moc .přeji hezký den. M.Šafář


Ověřeny pacient

Nezajímá se o anamnézu, nedělá podrobnější diagnostiku, nehledá příčiny zdravotních problémů. Nepoznala chronickou boreliozu, posílala mě na zbytečná vyšetření na kardiologii a rentgen páteře, na kterých by se nikdy nic nenašlo. Podle klinických příznaků a anamnézy bylo i mě jako laikovi jasné, že se jedná o infekční problém a měl jsem být odeslán na infekční s podezřením na boreliozu, případně další koinfekce.

Jestli vám stačí lékař, který se na vás usmívá a jako stroj předepisuje symptomatické prášky na tlumení příznaků nemocí, pak mohu tuto lékařku doporučit.

Pokud hledáte lékaře, který vám sestaví podrobnou anamnézu, udělá podrobnější krevní testy a stanoví léčbu co nejblíž příčině, běžte raději jinam. Nicméně pokud je vaším problémem chronická infekce, budete dobrého lékaře asi hledat dost těžce, protože tento problém státní zdravotnictví ignoruje. V takovém případě si najděte na internetu soukromé medicínské centrum v Praze, kde lékaři chronické infekce nebagatelizují a řeší.


H
Ověřeny pacient

MUDr. Drápalová je skvělá lékařka jak po stránce odborné, tak i po té lidské. Vždy příjemná, ochotná, velmi zodpovědná. Znám ji léta, stará se nejen o mě , ale též o moji matku. Nikdy mi neodmítla pomoci, přijde za pacientem i osobně, když je to zapotřebí. Paní doktorko, vřelý dík za vše a vydržte to s námi. Ne vždy je to s pacienty jednoduché, a i lékař je pouze člověk a ne robot.
Hana Aujeská


H
Ověřeny pacient

Mám jenom slova díků a chvály za naprosto profesionální a lidský přístup paní doktorky a celého jejího kolektivu. Hladilova


Ověřeny pacient

Paní Drápalová a celý její tým sester patří ke vzoru našeho zdravotnictví. Patří k těm lékařům,kteří rozumí své páci,pomohou v nouzi a udělají vše pro zcela obyčejné lidi. Děkuji vám za vše,co jste pro mě,mojí paní udělala a pomohla. Takových odborníků v medicíně by mělo být víc. Jsme rádi,že jste nám vždy plně pomohla a vždy jste nemoci od nás odehnala. Děkujeme i sestrám,kteří se k lidem chovají velice pěkně a radou pomáhají. Je toho moc,co by se sem mělo napsat,ale snad jen slovo,děkujeme paní doktorko Drápalová......manželé Andrea a Pavel F.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší, nejsvědomitější paní doktorka!!! Jenom čekací doba je trochu delší, ale vyplatí se to. Velice doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti