Privátní chirurgická ambulance
Svatoplukova 14, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor mi odoperoval znamínko, které bylo blízko tetování a byl naprosto úžasný, nechápu dodnes jak se mu podařilo nepoškodit delfíní ploutvičku a jak mohlo z tak velkého znamínka zůstat minimální jizvička s perfektními stehy.........a jak byl milý a profesionální on i jeho personál. Pane doktore ještě jednou díky. Pokud bych někdy něco potřebovala z oblasti chirurgie tak se obracím hned na Vás. Veronika Minaříková

Pan primar Ziegelbauer patri ke stale spicce ceskoslovenske chirurgie.neprehlednutelna je jeho dokonala traumatologicka cinnost v ramci sportovni mediciny, ale mel jsem tu cest s panem primarem nekolik let uzce spolupracovat na poli onkologicke mediciny a je to jeden ze dvou onkochirurgu (vedle senatora Prof. Jana Zaloudika ,CSc), od ktereho bych se nechal okamzite operovat. Byl jsem pritomen mnohokrate pri kontrolach jim operovanych onkologickych pacientu, kterym vratil svoji peci a obrovskym vseobecnym medicinskym povedomim rade pacientu zdravi.
MUDr, Dr.med. V. Jordan

Jeho vysoce profesionální , přitom lidský přístup vytváří vždy velmi dobrý kontakt mezi ním a pacientem. Vždy,když jsem potřeboval já nebo má manželka jeho pomoc, nikdy neodmítl . Za svou osobu můžu prohlásit, že pokud bych měl úraz a nutně pořeboval odbornou pomoc chirurga , tak si bez váhání lehnu na operační stůl pod ruce MUDr.Ziegelbauera.

Mě ošetřoval po amputaci dolní končetiny ještě ve vojenské nemocnici,byl sem velice spokojen s jeho přístupem k pacientum za což mu moc děkuji.

Několik let jsem měl problémy pravou rukou. Absolvoval jsem mnoho vyšetření i různých způsobů léčby u více lékařů s konstatování, že si na bolest a přetrvávající problémy mám zvyknout. Po léčbě u pana MUDr. Zieglbauera, již mohu ruku opět plnohodnotně používat. Dle mého názoru je to opravdový odborník . Jeho vstupování a přístup k pacientovy jsou na špičkové úrovni, stejně jako přístup personálu v jeho ordinaci. Řadim Šuba

Skvělý lékař a znamenitý odborník! Děkuji a doporučuji

Pan doktor je odborník na slovo vzatý a já jsem velice spokojená. DOPORUČUJI!

Výborný,sympatický,příjemný

nejlepší lékař jakého jsem poznal, jeho vystupování je vždy profesionální a takové jaké bych si u lékařú představoval

z vlastních zkušeností,je to nejobětavější a nejprofesionálnější lékař jakého jsem kdy poznala.