Praktický lékař gynekolog
Sokolská tř. 49, Ostrava

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Bohužel jsem tuto diskusi zaznamenala až v těchto dnech, a myslím, že bych k ní měla připojit pár řádků. Byla jsem pacientkou dr. Vaščešena přes 30 let. Absolvovala jsem u něj několik desítek preventivních i léčebných vyšetření a dva menší zákroky - všechny provedl šetrně, ohleduplně a profesionálně. Pokud jsem měla potíže, se znalostí věci je posoudil a promptně řešil. Ano, byl to samorost - věděla jsem, že se se mnou nebude vybavovat. Ale co bylo pro léčbu důležité, mi vždycky řekl a na všechny mé otázky odpověděl. Byl zkušený, pečlivý a důsledný - jako pacientka jsem se u něj po všechna ta léta cítila naprosto v bezpečí. Je mi opravdu líto, že jsem mu nikdy neřekla, jak velmi si jeho péče cením. Dnes si musím najít jiného lékaře - nikoli proto, že bych od něj chtěla odejít, ale protože on opustil nás. Alespoň touto cestou bych chtěla panu Vaščešenovi poděkovat. A kdyby to bylo možné, řekla bych mu, že na něj vždycky budu vzpomínat jako na výborného doktora.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nepříjemný doktor..arogantní..pokaždé jsem mela strach se ho na něco zeptat... v těhotenství mi nedělal skoro vůbec ultrazvuk když jsem chtěla fotku miminka byl to problém protože musel namačkat pár čudliků.. a když mi teda udělal ultrazvuk malou mi vůbec neukázal.. nic mi k tomu neřekl..moje těhotenství skončilo bohužel špatně..už jsem ho nechtěla vidět na kontrole po 6ti nedělí... jsem rada ze jsem přešla a panu Vaščešenovi se milé těhulky a snažilky raději vyhýbejte..P

Mírně skeptický lékař ale po pochopení celé situace velmi vstřícný a objektivní.
Tento lékař není typ chlácholícího doktora, který nechce ztratit pacienta....
Není dochvilný, není vyumělkovaný a neúpřimný, je svůj, jako takový říká vždy věci na rovinu , občas lehce zatne do živého.
Taky není z těch chlácholivých typů, a to je velké plus pro lékaře a nejen. Mudr.Vaščešena, že říkají , co vidí, co si myslí o problému....zdravotním.

Chodím k dr.už asi 8 rokem a konečně jsem našla odvahu v průběhu druhého těhotenství odejít ,je to arogantní doktor,který odpovídá velmi zvláštně a někdy až neochotně ..mám teď v druhém tehu nemocenskou,kterou mi vystavil jeho záskok na základě mého povolání a po návratu dr.Vaščešen ,kdy jsem ho poprosila po měsíci o vycházky, ať můžu se svým synem ven a hlavně vyzvedávat a odvádět do školky ,mi dělal velké problémy a byl dost hrubý ..to byla poslední kapka ..sestřičku pí.Jendřejkovou má ale velmi zlatou a to je jeho poslední záchrana ,vždy byla milá, vstřícná a řeší plno věcí za něj ..

Souhlasím se všemi negativními názory.K panu doktorovi nechodím přes deset let,ale ještě nyní se rozklepu při vzpomínce na jeho neurvalé vyšetření.Byl hrubý, bezcitný,vyšetřoval stylem, když jsi ženská, musíš všechno vydržet.Hrozné 2 roky.Našla jsem si jiného gynekologa.

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat panu MUDr. Zd.Vaščešenovi za jeho zodpovědnou zdrav.péči.Je to zkušený,rozvážný a klidný lékař.Vždy mému problému naslouchal a léčbu vedl správně.Poděkování patří i jeho zdrav.sestře,paní Simoně Jendřejkové,mimo jiné i pro citlivé vnímání pacientky.

Dobrý den

Y

K panu Dr. chodím už 9 let od svých 15ti,během té dobyjsem si na něj už zvykla,vyšetření mi zas tak hrubé nepříjdou,ale opravdu nic nevysvětlí,neřekne,po 7letech a to jsem se to nedozvěděla ani od něj,ale otevřela jsem si svou kartu,jsem se dozvěděla,že mám HPV virus a to až poté co se mi narodil syn,který jednou bude přenašečem tohoto viru,který u žen časem způsobuje rak. děl. čípku. Na sestřičku jsem si dlouho nemohla zvyknout,ale nakonec jsem zjistila,že je zlatá,vždy když vyjdu z ordinace,tak s ní konzultuji,co ji doporučil doktor. ... myslím,že ani zařízení pro nastávající maminky je chabé,z těhotensvtí mám akorát jeden snímek malého a víc nic.

Byla jsem u tohoto pana doktora asi 5 let. Když jsem otěhotněla neudělal mi ani jeden ultrazvuk a tak jsem k němu chodila když měl zástup, tak jedině jsem se něco dozvěděla a taky jsem konečně viděla svoje miminko. Pan doktor mi dělel jednou biopsii a jednou mi něco "pálil" vevnitř. Vůbec nic mi k tomu neřekl ale prý to nakonec bylo v pořádku. Ordinační doba příšerná. Začínal tak kolem půl desáté, pak měl po hodině pauzu na kávičku a poslední pacientku bral myslím že o půl dvanácté. No prostě děs a hrůza. Neochota, nelidský přístup. Teď se rozhoduji mezi dvěma gynekology a na oba jsem zatím slyšela a četla jen ty nejlepší preference. Ale myslím že všichni budou lepší než tenhle necita.

Pana doktora jsem navštěvovala asi tři roky, jeho přístup byl vždy strašný ale nechtělo se mi měnit lékaře. Ale pak jsem již nemohla jeho arogantní a egoistické chování snést tak jsem odešla. Jsem velmi ráda že jsem tento krok udělala. Rozhodně tohoto lékaře ostatním ženám NEDOPORUČUJI!