Sokolská tř. 49, Ostrava
Praktický lékař gynekolog (mapa)

2.5

Chodím k dr.už asi 8 rokem a konečně jsem našla odvahu v průběhu druhého těhotenství odejít ,je to arogantní doktor,který odpovídá velmi zvláštně a někdy až neochotně ..mám teď v druhém tehu nemocenskou,kterou mi vystavil jeho záskok na základě mého povolání a po návratu dr.Vaščešen ,kdy jsem ho poprosila po měsíci o vycházky, ať můžu se svým synem ven a hlavně vyzvedávat a odvádět do školky ,mi dělal velké problémy a byl dost hrubý ..to byla poslední kapka ..sestřičku pí.Jendřejkovou má ale velmi zlatou a to je jeho poslední záchrana ,vždy byla milá, vstřícná a řeší plno věcí za něj ..

Souhlasím se všemi negativními názory.K panu doktorovi nechodím přes deset let,ale ještě nyní se rozklepu při vzpomínce na jeho neurvalé vyšetření.Byl hrubý, bezcitný,vyšetřoval stylem, když jsi ženská, musíš všechno vydržet.Hrozné 2 roky.Našla jsem si jiného gynekologa.

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat panu MUDr. Zd.Vaščešenovi za jeho zodpovědnou zdrav.péči.Je to zkušený,rozvážný a klidný lékař.Vždy mému problému naslouchal a léčbu vedl správně.Poděkování patří i jeho zdrav.sestře,paní Simoně Jendřejkové,mimo jiné i pro citlivé vnímání pacientky.

Dobrý den

Y

K panu Dr. chodím už 9 let od svých 15ti,během té dobyjsem si na něj už zvykla,vyšetření mi zas tak hrubé nepříjdou,ale opravdu nic nevysvětlí,neřekne,po 7letech a to jsem se to nedozvěděla ani od něj,ale otevřela jsem si svou kartu,jsem se dozvěděla,že mám HPV virus a to až poté co se mi narodil syn,který jednou bude přenašečem tohoto viru,který u žen časem způsobuje rak. děl. čípku. Na sestřičku jsem si dlouho nemohla zvyknout,ale nakonec jsem zjistila,že je zlatá,vždy když vyjdu z ordinace,tak s ní konzultuji,co ji doporučil doktor. ... myslím,že ani zařízení pro nastávající maminky je chabé,z těhotensvtí mám akorát jeden snímek malého a víc nic.

Byla jsem u tohoto pana doktora asi 5 let. Když jsem otěhotněla neudělal mi ani jeden ultrazvuk a tak jsem k němu chodila když měl zástup, tak jedině jsem se něco dozvěděla a taky jsem konečně viděla svoje miminko. Pan doktor mi dělel jednou biopsii a jednou mi něco "pálil" vevnitř. Vůbec nic mi k tomu neřekl ale prý to nakonec bylo v pořádku. Ordinační doba příšerná. Začínal tak kolem půl desáté, pak měl po hodině pauzu na kávičku a poslední pacientku bral myslím že o půl dvanácté. No prostě děs a hrůza. Neochota, nelidský přístup. Teď se rozhoduji mezi dvěma gynekology a na oba jsem zatím slyšela a četla jen ty nejlepší preference. Ale myslím že všichni budou lepší než tenhle necita.

Pana doktora jsem navštěvovala asi tři roky, jeho přístup byl vždy strašný ale nechtělo se mi měnit lékaře. Ale pak jsem již nemohla jeho arogantní a egoistické chování snést tak jsem odešla. Jsem velmi ráda že jsem tento krok udělala. Rozhodně tohoto lékaře ostatním ženám NEDOPORUČUJI!

S tímto doktorem jsem měla celkově spíš negativní zkušenost od opravdu pozdních příchodů,nešetrného vyšetření, apod.Opravdovým hřebíkem do rakve však byl zážitek, který mě čekal asi v 17 letech, kdy jsem onemocněla mykózou zevn.pohl.orgánů a léčba neprobíhala zrovna efektivně.Opět zdůrazňuji, že mi bylo pouhých 17 let a již podle mého vzhledu by do mě asi nikdo neřekl, že žiju nějakým promiskuitním způsobem života.Při prohlídce na mě doktor vypálil, že teda uděláme testy na syfilis.No, málem jsem tam sebou sekla.On se na mě ani nepodíval a poslal mě obléct.Až sestra projevila velkou dávku empatie a nechala mě na chvíli lehnout na lehátko.

K MUDr. Vaščešenovi chodím už 7 let, byl to můj první gynekolog. Nemůžu než souhlasit se všemi pacientkami, které s ním mají negativní zkušenost. Na jakoukoliv otázku mi odpovídal stroze, nedokázal vysvětlit problém. Při dotazu na vhodnost očkování proti rakovině děložního čípku (bylo mi 25 let) mi řekl, že mě klidně naočkuje, ale že už jsem na to stará a že na to už ve světě zemřelo několik pacientek, tak že to záleží jen na mě. Další dotaz ohledně vhodnosti genetických testů před početím z důvodu partnerovy cukrovky mi je suše sdělil, že naše dítě cukrovku tak jako tak bude mít, dříve nebo později, a proto že jsou jakákoliv genetická vyšetření zcela zbytečná. To už byl poslední impulz k tomu hledat si nového lékaře... Jak už bylo zmíněno v předešlých příspěvcích je pan doktor surový a neochotný. Obě sestry jsou také velmi nepříjemné. V čekárně se čeká i několik hodin. Rozhodně bych tohoto lékaře nedoporučila. Přecházím jinam. Jen doufám, že se s ním nesetkám jednou u porodu.

Já si na dr.Vaščešena nemůžu stěžovat,naopak !Chodím k němu 12 let,už z doby,kdy ordinoval na Fifejdách a nechápu tato hodnocení,před ním jsem měla 2 gynekology,z toho 1 ženu a ta byla surová a vyšetření bolestivá,komunikace nulová.Byla jsem šťastná,když jsem k němu přešla,je vždy profesionální a má milý přístup,obě těhotenství v pohodě,vše mi vysvětlí a poradí.Je sice málomluvnější povaha,ale když se zeptám,dostanu 100% vysvětlení.Nemůžu si v žádném případě stěžovat.Vyšetření citlivá,ví,že se bojím,tak je vše pomalé a klidné.Mladší sestřička je skvělá,objedná vás po telefonu,nikdo nemusí čekat,ta důchodkyně na výpomoc je protivná,to je pravda,stará škola.Prevenci u mně rozhodně nezanedbávají,na požádání vyšetří prsa,na mamograf mě poslali okamžitě po dotazu,v rodině máme rakovnu dělohy,takže si na nezájem stěžovat nemůžu.V porodnici jsem na něj bohužel narazila jen jednou,před porodem,pak mu končila služba,i tak jsem byla ráda,že ho vidím,až na jednoho mladého lékaře byli všichni jak před 20 lety,strozí,suroví a nepříjemní.
Takže já jsem s tímto lékařem spokojená a mohu ho doporučit.