Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Poliklinika Ostrava
Tyršova 34, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Poliklinika Ostrava Jiný

Tímto bych rád poděkoval panu doktorovi a sestřičce za vlídnost a hlavně pomoc s mými zdravotními problémy, kterých mě zbavil a vyléčil mě. Pane doktore moc Vám děkuji, jsem Vám vděčný.

K
Umístění: Poliklinika Ostrava Jiný

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat p doktorovi Mudr. Zdeňkovi Schwanovi a sestřičce za skvělou péči a pomoc. Po vyšetření v nemocnici nebyl žádný nález, a pan doktor ihned diagnostikoval problém. Empatický a profesionální přístup. Velmi si vážím pomoci a přeji mnoho spokojených pacientů.

O
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Ostrava Jiný

Skvělý přístup pana doktora k pacientovi, vše vysvětlil. Díky jeho lidskému přístupu jsem se zbavila strachu a po několika zákrocích byl můj zdravotní problém vyřešen. Děkuji jemu i setřičkám a doporučuji všem.


L
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Ostrava odstranění hemoroidů

Byl jsem maximálně spokojen; pan doktor i sestra jsou velmi příjemní a maximálně vstřícní lidé; vše mi bylo podrobně vysvětleno, jednotlivé zákroky jsem absolvoval vždy ráno, před odchodem do zaměstnání; ani jedinkrát se nestalo, že by mě brali byť o pár minut později (chodil jsem na 07.00 hod.), takže jsem vše stíhal bez vysvětlování v práci, atd. Všem, kteří mají stejné potíže, jaké jsem měl já, pana doktora vřele doporučuji...Trápil jsem se s tímto nepříjemným onemocněním po mnoho let, a nyní, po absolvování cca. 8mi léčebných záktroků u něj (cca. po 20 minutách) jsem zcela zdráv; navíc zde není riziko recidivy, což je fantastické. Ještě jednou tisíceré díky, pane doktore Schwane :-) :-) :-) Lumír Vicherek


Ověřený profil

Ševčíková
Pan doktor je obětavý a vstřícný lékař. Už při vstupu do ordinace zjistíte, že je tady pro Vás. Se zájmem si Vás vyslechne, podá srozumitelné vysvětlení a snaží se vám pomoct, a to není obvyklé u všech lékařů. Proto Vám pane doktore moc děkuji za váš lidský přístup k nám pacientům. Velice si Vás vážím.


T
Ověřený profil

Pan doktor mě během 4 návštěv zbavil nepříjemných zdravotních problémů, které mě trápily víc jak 30 let a se kterými jsem se bála někam jít. On i jeho sestřička jsou skvělý tým, kterému jsem moc vděčná a moc děkuji za ošetření, kvalitní, profesionální a přitom lidský přístup !!!


B
Ověřený profil

Super lékař + setřička, milé jednání ,kvalitní péče ,profesionální a lidský přístup!!!Doporučuji všem


Ověřený profil

Tak s takovým doktorem jako je pan Schwan jsem se ještě nesetkala.Velmi ochotný,příjemný,a hlavně lidský lékař.Profesionální přístup!!!!Všem doporučuji!!!!


N
Ověřený profil

Velmi příjemné prostředí. V čekárně se zbytečně nečeká. Sestřička i pan doktor jsou velice milý a ošetření je také velice kvalitní.


J
Ověřený profil

Pan doktor vystupuje profesionálně, ale také "lidsky" a dle, kdo se dobře cítí u svého lékaře, léčí se lépe a rychleji. To snad vystihuje vše. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti