Zdenek Schwan, chirurg Ostrava

MUDr. Zdenek Schwan

Chirurg

21 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 34, Ostrava
Poliklinika Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

O
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrava Jiný

Skvělý přístup pana doktora k pacientovi, vše vysvětlil. Díky jeho lidskému přístupu jsem se zbavila strachu a po několika zákrocích byl můj zdravotní problém vyřešen. Děkuji jemu i setřičkám a doporučuji všem.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrava odstranění hemoroidů

Byl jsem maximálně spokojen; pan doktor i sestra jsou velmi příjemní a maximálně vstřícní lidé; vše mi bylo podrobně vysvětleno, jednotlivé zákroky jsem absolvoval vždy ráno, před odchodem do zaměstnání; ani jedinkrát se nestalo, že by mě brali byť o pár minut později (chodil jsem na 07.00 hod.), takže jsem vše stíhal bez vysvětlování v práci, atd. Všem, kteří mají stejné potíže, jaké jsem měl já, pana doktora vřele doporučuji...Trápil jsem se s tímto nepříjemným onemocněním po mnoho let, a nyní, po absolvování cca. 8mi léčebných záktroků u něj (cca. po 20 minutách) jsem zcela zdráv; navíc zde není riziko recidivy, což je fantastické. Ještě jednou tisíceré díky, pane doktore Schwane :-) :-) :-) Lumír Vicherek


Ověřeny pacient

Ševčíková
Pan doktor je obětavý a vstřícný lékař. Už při vstupu do ordinace zjistíte, že je tady pro Vás. Se zájmem si Vás vyslechne, podá srozumitelné vysvětlení a snaží se vám pomoct, a to není obvyklé u všech lékařů. Proto Vám pane doktore moc děkuji za váš lidský přístup k nám pacientům. Velice si Vás vážím.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mě během 4 návštěv zbavil nepříjemných zdravotních problémů, které mě trápily víc jak 30 let a se kterými jsem se bála někam jít. On i jeho sestřička jsou skvělý tým, kterému jsem moc vděčná a moc děkuji za ošetření, kvalitní, profesionální a přitom lidský přístup !!!


B
Ověřeny pacient

Super lékař + setřička, milé jednání ,kvalitní péče ,profesionální a lidský přístup!!!Doporučuji všem


Ověřeny pacient

Tak s takovým doktorem jako je pan Schwan jsem se ještě nesetkala.Velmi ochotný,příjemný,a hlavně lidský lékař.Profesionální přístup!!!!Všem doporučuji!!!!


N
Ověřeny pacient

Velmi příjemné prostředí. V čekárně se zbytečně nečeká. Sestřička i pan doktor jsou velice milý a ošetření je také velice kvalitní.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor vystupuje profesionálně, ale také "lidsky" a dle, kdo se dobře cítí u svého lékaře, léčí se lépe a rychleji. To snad vystihuje vše. Doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Po operaci ve Fakultní nemocnici se rána po drenu nechtěla zhojit.Po třech návštěvách ordinace doktora Zdenka Schwana se rána zacelila.


S
Ověřeny pacient

Vykloubený prst mi pan doktor Schwan nejdříve vrátil zpět do kloubu (skoro bez bolesti!!), za pár týdnů mi sundal sádru, dal mi spoustu tipů a triků k rehabilitaci, předepsal ortézu a postaral se o mě prostě na jedničku! Výborný doktor se zkušenostmi!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti