Zdenek Schwan, chirurg Ostrava

MUDr. Zdenek Schwan

Chirurg Více

21 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 34, Ostrava
Poliklinika Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

O
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrava Jiný

Skvělý přístup pana doktora k pacientovi, vše vysvětlil. Díky jeho lidskému přístupu jsem se zbavila strachu a po několika zákrocích byl můj zdravotní problém vyřešen. Děkuji jemu i setřičkám a doporučuji všem.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrava odstranění hemoroidů

Byl jsem maximálně spokojen; pan doktor i sestra jsou velmi příjemní a maximálně vstřícní lidé; vše mi bylo podrobně vysvětleno, jednotlivé zákroky jsem absolvoval vždy ráno, před odchodem do zaměstnání; ani jedinkrát se nestalo, že by mě brali byť o pár minut později (chodil jsem na 07.00 hod.), takže jsem vše stíhal bez vysvětlování v práci, atd. Všem, kteří mají stejné potíže, jaké jsem měl já, pana doktora vřele doporučuji...Trápil jsem se s tímto nepříjemným onemocněním po mnoho let, a nyní, po absolvování cca. 8mi léčebných záktroků u něj (cca. po 20 minutách) jsem zcela zdráv; navíc zde není riziko recidivy, což je fantastické. Ještě jednou tisíceré díky, pane doktore Schwane :-) :-) :-) Lumír Vicherek


Ověřeny pacient

Ševčíková
Pan doktor je obětavý a vstřícný lékař. Už při vstupu do ordinace zjistíte, že je tady pro Vás. Se zájmem si Vás vyslechne, podá srozumitelné vysvětlení a snaží se vám pomoct, a to není obvyklé u všech lékařů. Proto Vám pane doktore moc děkuji za váš lidský přístup k nám pacientům. Velice si Vás vážím.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mě během 4 návštěv zbavil nepříjemných zdravotních problémů, které mě trápily víc jak 30 let a se kterými jsem se bála někam jít. On i jeho sestřička jsou skvělý tým, kterému jsem moc vděčná a moc děkuji za ošetření, kvalitní, profesionální a přitom lidský přístup !!!


B
Ověřeny pacient

Super lékař + setřička, milé jednání ,kvalitní péče ,profesionální a lidský přístup!!!Doporučuji všem


Ověřeny pacient

Tak s takovým doktorem jako je pan Schwan jsem se ještě nesetkala.Velmi ochotný,příjemný,a hlavně lidský lékař.Profesionální přístup!!!!Všem doporučuji!!!!


N
Ověřeny pacient

Velmi příjemné prostředí. V čekárně se zbytečně nečeká. Sestřička i pan doktor jsou velice milý a ošetření je také velice kvalitní.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor vystupuje profesionálně, ale také "lidsky" a dle, kdo se dobře cítí u svého lékaře, léčí se lépe a rychleji. To snad vystihuje vše. Doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Po operaci ve Fakultní nemocnici se rána po drenu nechtěla zhojit.Po třech návštěvách ordinace doktora Zdenka Schwana se rána zacelila.


S
Ověřeny pacient

Vykloubený prst mi pan doktor Schwan nejdříve vrátil zpět do kloubu (skoro bez bolesti!!), za pár týdnů mi sundal sádru, dal mi spoustu tipů a triků k rehabilitaci, předepsal ortézu a postaral se o mě prostě na jedničku! Výborný doktor se zkušenostmi!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti