Praktický lékař pro dospělé
Orlí 141/9, Liberec

Co chcete to vám napíše, ani se neptá na co to potřebujete, avšak když jsem se ptal co mám dělat s problémy v oblasti pánve tak mě jen odkázal na specialistu. Proto bych spíše nedoporučil, jestli nechcete jenom zbytečně mít lékaře na neschopenku do práce .

Měl by svého pacienta znát a když ho pošle ke specialistovi, měl by se zajímat o výsledek. Zavedená medikace způsobila karambol. Otékání nohou. Diagnóza: napuchlé nohy jsou příčně ploché a proto je třeba zakoupit balónky do bot!!! Zavedená medikace, ACE inhibitorů na léčbu hypertenze způsobovala alergické reakce, kterým se tělo všemožně bránilo .... a spousta jiných příhod, které zmizely současně s panem Rezkem.

V jednání není špatný, ale nad léky, které mi předepsal, v lékárně jen kroutili hlavou. Spíš bych šel jinam.

Už pár let mám kartu u Pana Rezka.Injekce jako odběr krve suprovej to mu jde!!!Jinak on sám neřeší nic ,jen odkáže k dalším specialistům!On ani o svém pacientovy neví nic ,nic nepíše do karty,takže pokaždé když příjdu připadám si tam jako poprvé!Veškerou dokumentaci kterou dostanu od lékařů mám Já,takže on je jen prostředníkem mích potíží!V kartě jsem čistá jako dítě boží.Super.Právě hledám lékaře.

U MUDr. Rezka jsem registrována již 2 roky. Když se u mě vyskytl specifický zdravotní problém, ihned mě odeslal na speciální vyšetření. Není však příliš výřečný a pak tedy ani pořádně nevysvětlí o co se jedná... Pravdou je, že se u něj v čekárně nečeká a že si vyslechne názor pacienta a tomu, jak se cítí a co sám navrhuje přizpůsobuje léčbu. Pravdou ale je, že nevím, jestli u něj zůstat. Postrádám komunikaci a "vysvětlování" toho, co se děje.

Tenhle pan doktor je opravdu dobrý specialista. Velice dobře a brzy pozná dg a pokud si není jistý, nebo podle výsledků varující-pošle ke specialistům nebo do nemocnice. A tam je problém. V nemocnici pacienta ne vždy ochotně přijmou a pokud není místo,pošlou pacienta zpět a to je věčný kolotoč mezi lékařem a nemocnicí. Je ochotný napsat léky a to, že nerad vykecává je pro čekající pacienty jen dobré. Méně pro toho, kdo si chce popovídat o svých potížích. Pozná a jedná-jeho hodnocení.

ochotný poradí

Tento pan doktor je pro mě jako pro pacienta ¨to nejlepší co mě mohlo v mém důchodovém věku potkat. Rozhodný vždy správně určí postup léčby,kdykoliv se na něho obrátím s mými problémy co se zdraví týče mohu jen velice děkovat, že mám takového ošetřujícího lékaře.

Má víc kladů než záporů.

S panem doktorem jsem spokojen, vždy se trefil do správné diagnózy, i když mne vždy překvapila jeho rychlost. Pokud se ale ptáte, vždy ochotně informuje. Jsme také spokojen, že nikdy dlouho nečekám.