Rybova 5, Opava
Praktický lékař gynekolog (mapa)

Umístění: jiné místo

Pan doktor mě vyšetřoval a dělal zákrok, když jsem potratila. Byl velice milý a vstřícný - což je v takové situaci pro ženu opravdu důležité. Jinak ho neznám, ale tímhle na mě udělal dobrý dojem (narozdíl bohužel od jednoho jeho kolegy, který se choval dost arogantně).

Velice příjemný pán doktor,hezké chování vyšetření i s proslovem,jak a co je v pořádku.Sestřička,milá ,hodná. Děkuji ,,

Výborný lékař,milý,příjemný,ochotný s úsměvem na tváři.Jen doporučuji.Dnes jsem u něj byla po 10letech,šla jsem tam s obavami,ale úplně zbytečně.Přivítal mě s klidem,usměvem a povzbujicími slovy.Jestli někdo ještě váhá,tak můžu jen říct,že nemá,pán doktor je skvělý,hodný a milý pán a návštěva u něj mě uklidnila.Je to PÁN DOKTOR!!!!

K panu doktorovi jsem chodila od 15 let. Z počátku byl fajn, vtipkoval vyslechl, nasadil hned HA, ale později se něco změnilo. Poté co jsem ve 20 letech odmítla užívání HA- tak jsem si vyslechla nemilý proslov o tom, že určitě otěhotním, že pak přijdu s brekem. Dnes- rok po vysazení HA- nemenstruuji, nemám ovulaci- čili žádné dítě (podle pana doktora normální jev- který nijak neřešil). Po změně lékaře se dovídám, že trpím PCOS. Nevím zda to mohl pan doktor Nevlud zjistit nebo ne, ale vím jedno- kdyby se to neřešilo i nadále- mé šance na vlastní dítě by byly značně snížené. Každému vyhovuje jiný lékař- já vím jistě to, že tento člověk není má krevní skupina a jako lékaři mu nevěřím. M.

G

Dobrý den,k panu doktorovi chodím asi 24 let,mám tři děti,nebudu se tady rozepisovat,protože za ta léta bylo toho moc kdy se se mnou opravdu natrápil,jen chci říct,že je to dobrý člověk a dobrý lékař a nikdy bych ho neměnila!

Jsem opravdu velmi spokojená, pan doktor je velmi ochotný, pomohl, když bylo nejhůř. Cením si jej i jeho profesionální sestřičky a děkuji za péči - přes 10let.

Když to tady čtu, připadá mi podivné, jak se názory na pana doktora liší. Je mi líto pacientek, které zažily problémy, ale ani doktor není bůh a někdy není v jeho moci něčemu zabránit. Při mých vyšetřeních je pan doktor vždy milý, pohodový a pečlivý. Sestřička bývala mrzutá, ale poslední rok je naprosto pohodová, takže já si stěžovat nemůžu a doufám, že k tomu nebudu mít ani důvod v budoucnosti.

Pan doktor je arogantní a problémových pacientek se rád zbavuje,nechce tyto pacientky řešit a raději je předá jiným lékařům,třeba v nemocnici. To je i jeden z důvodů ,proč od něho pacientky odchází. Z odborných kruhů vím bezpečně, že je odborně podprůměrný, což pacientka jako laik nepozná.Nedoporučuji tedy.

velmi příjemný, sympatický a vždy s dobrou náladou

Pan doktor je nejlepší!!! Chodím k němu již 10let a jsem moc spokojená. A sestřička je taky super!!! Nikdy bych neměnila.