Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Rybova 5, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nejúžasnější pan doktor, vždy příjemný a hlavně při vyšetření ohleduplný a jemný. Vše vysvětluje a zajímá se. Krom ordinačních hodin (v Opavě pouze 3 dny v týdnu), mi vše vyhovovalo. Systém objednávání super, nikdy žádné čekání, kabinky před vstupem, žádné vyslékání až v ordinaci. Jednorázová zrcátka. Opravdu nejluxusnější ordinace a čekárna, kterou jsem zažila. Když jsem chtěla dočasně vysadit HA, pan doktor mě varoval, ale žádné hádání neproběhlo. Sestřička také profesionální. Nemám co vytknout.

I
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog Zdravotní problémy.

Velice dobrý přístup k pacientovi,jak sestřička tak pan doktor.Chci jim ještě jednou poděkovat a popřát ať mají jenom spokojené pacienty.DĚKUJI.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Pan doktor mě vyšetřoval a dělal zákrok, když jsem potratila. Byl velice milý a vstřícný - což je v takové situaci pro ženu opravdu důležité. Jinak ho neznám, ale tímhle na mě udělal dobrý dojem (narozdíl bohužel od jednoho jeho kolegy, který se choval dost arogantně).


A
Ověřený profil

Velice příjemný pán doktor,hezké chování vyšetření i s proslovem,jak a co je v pořádku.Sestřička,milá ,hodná. Děkuji ,,


Ověřený profil

Výborný lékař,milý,příjemný,ochotný s úsměvem na tváři.Jen doporučuji.Dnes jsem u něj byla po 10letech,šla jsem tam s obavami,ale úplně zbytečně.Přivítal mě s klidem,usměvem a povzbujicími slovy.Jestli někdo ještě váhá,tak můžu jen říct,že nemá,pán doktor je skvělý,hodný a milý pán a návštěva u něj mě uklidnila.Je to PÁN DOKTOR!!!!


M
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila od 15 let. Z počátku byl fajn, vtipkoval vyslechl, nasadil hned HA, ale později se něco změnilo. Poté co jsem ve 20 letech odmítla užívání HA- tak jsem si vyslechla nemilý proslov o tom, že určitě otěhotním, že pak přijdu s brekem. Dnes- rok po vysazení HA- nemenstruuji, nemám ovulaci- čili žádné dítě (podle pana doktora normální jev- který nijak neřešil). Po změně lékaře se dovídám, že trpím PCOS. Nevím zda to mohl pan doktor Nevlud zjistit nebo ne, ale vím jedno- kdyby se to neřešilo i nadále- mé šance na vlastní dítě by byly značně snížené. Každému vyhovuje jiný lékař- já vím jistě to, že tento člověk není má krevní skupina a jako lékaři mu nevěřím. M.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřený profil

Dobrý den,k panu doktorovi chodím asi 24 let,mám tři děti,nebudu se tady rozepisovat,protože za ta léta bylo toho moc kdy se se mnou opravdu natrápil,jen chci říct,že je to dobrý člověk a dobrý lékař a nikdy bych ho neměnila!


P

Jsem opravdu velmi spokojená, pan doktor je velmi ochotný, pomohl, když bylo nejhůř. Cením si jej i jeho profesionální sestřičky a děkuji za péči - přes 10let.


Když to tady čtu, připadá mi podivné, jak se názory na pana doktora liší. Je mi líto pacientek, které zažily problémy, ale ani doktor není bůh a někdy není v jeho moci něčemu zabránit. Při mých vyšetřeních je pan doktor vždy milý, pohodový a pečlivý. Sestřička bývala mrzutá, ale poslední rok je naprosto pohodová, takže já si stěžovat nemůžu a doufám, že k tomu nebudu mít ani důvod v budoucnosti.


Pan doktor je arogantní a problémových pacientek se rád zbavuje,nechce tyto pacientky řešit a raději je předá jiným lékařům,třeba v nemocnici. To je i jeden z důvodů ,proč od něho pacientky odchází. Z odborných kruhů vím bezpečně, že je odborně podprůměrný, což pacientka jako laik nepozná.Nedoporučuji tedy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu