Praktický lékař pro dospělé
Heřmánková 114, Liberec

Je tomu již dva roky co mé manželce diagnostikoval a měsíc léčil virózu. Poté na její žádost ji poslal RTG plic. Bylo již pozdě, rakovina mi během následujících dvou měsíců mou nejmilovanější vzala navždy.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor mi diagnostikoval recidivu uskřípnutého mezižeberního nervu, jeho snaha o fyzické napravení vedla ještě k větší bolesti a jeho konstatování, že to tedy takto nejde... Na dotaz a prosbu o opíchnutí postiženého místa mi bylo řečeno "mohl bych vám propíchnout plíce". Takže jsem byla ráda, že jsem odešla, nikdy více.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je skvělý odborník,má velké znalosti i v jiných sprec.oborech v ortopedii,urologii,vyřeší i všechny kožní problémy.
Je ochotný pomoc i mimo ordinační hodiny.Jsem mu vděčná za záchranu života,kdy okamžitě poznal urosepsi a nasadil správnou léčbu.
Je vždy příjemný,ochotný a pečlivý.
Dlouholetá pacientka.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nechci nijak hodnotit jeho znalosti. Ty budou asi super. Někdy z něho mám dobý pocit, ale jindy zase ne.

Přijde mi, že si mě vůbec nevyslechne. Vůbec mě nenechá nenechá dolmuvit, přeruší mě a hned určuje diagnozu. Místo toho, aby si mě vyslechl, co se mi stalo, jak to začalo, jaké jsou všechny symptomy, tak mě velice často přeruší a nenechá mě domluvit.

Ochota, vstřícnost, vlídný lidský přístup i k nelékařským problémům, žádné zbytečně kontroly v průběhu léčby, žádné dlouhé vysedávání v příjemné čekárně, žádné předbíhání "známých"....po zkušenostech u jiný h praktických a závodních lékař7 naprostá spokojenost.....

Neuvěřitelný přístup bez jakéhokoli zájmu. Za zdvořilým pozlátkem je naprostá lhostejnost hraničící s nedbalostí.

K panu doktorovi chodím 20 let a jsem maximálně spokojená. Skvělý diagnostik, ochotný, vstřícný. Neměnila bych. A nikdy mu nepřestanu být vděčná za to, co udělal pro naši maminku, která, bohužel, nebyla jeho pacientka. A pro nespokojence - proč chodíte k lékaři, kterého kritizujete a pomalu z něho děláte Mengeleho? Není nic jednoduššího než jít o dům dál!
Iva Hoffmannová

Každá bolest je od páteře a vše se léčí odblokováním v ordinaci.Ani jedna pořádná kontrola v průběhu 15 let,vypadate dobře tak jste zdravá ...Nechtějte vědět, co všechno mi zanedbal!!! K odbornému lékaři nikdy žádné doporučení, dokud nezkolabujete...atd...

JE TO LÉKAŘ JAK MÁ BÝT - ZEJMÉNA S PŘIHLÉDNUTÍM NA PSICHYCKOU STRÁNKU PACIENTA

Pan doktor je velice schopný odborník.Má velký přehled ve všech oborech všeobecného lékařství. Jako lékař,ale jako obyčejný pacient dokáže pochopit problémy nemocného člověka,dokáže pochopit,povzbudit a bez zbytečných komplikací pomůže překonat potíže,způsobené nemocí pacienta.Já osobně si takto představuji přístup k nemocnému,kterému pomůže v jeho nemoci úspěšně zvládat jeho problémy.