FN Motol
V úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: FN Motol Jiný

Milý doktor co mi vše trpělivě vysvětlil. Několikrát se mě zeptal zda je vše v pořádku. Doporučuji a děkuji za operaci

Umístění: FN Motol Jiný

U mě vše taky v pořádku.Osobně si na doktora Mudr Fíka nemohu stěžovat.Miroslav H.

Umístění: FN Motol Jiný

Četl jsem názory pacientů na MUDr. Fíka a musím nesouhlasit. Pan MUDr. Fík na mě působil velice profesionálním dojem. Vše od diagnózy po léčbu mi pečlivě vysvětlil. Neměl jsem s ním nejmenší problém. Kajzr

Umístění: jiné místo Pooperační komplikace (septoplastika)

Nikdy se už nechci setkat s doktorem, jako je tento. Jak už tady zmínili ostatní, naprosto neprofesionální přístup. Udělal ze mě totálního hypochondra, který se nedokáže smířit s normální bolestí po operaci. Bylo naprosto jasné, že mám akutní zánět dutin. Měla jsem příšerné bolesti. Nemohla jsem spát ani jíst, jak mě bolely i zuby. Začal vykládat, že to k tomu prostě patří, a že je to normální. Přitom mě bolela pouze jedna strana obličeje a druhá byla naprosto v pořádku. Dal mi sice antibiotika, ale řekl, že pouze preventivně. Ihned po nasazení antibiotik se mi začal zánět uvolňovat a bolest ustoupila. Nedokážu představit, že bych ty antibiotika nedostala.

Umístění: FN Motol

Katastrofa!! Trapi mě bolení,a pocit něčeho v krku,a sázela na orl,ze me vyšetří.Tento doktor,by měl skončit!! Jeho jednání k pacientům je strašný,a dokonce mi řekl,že žádné další orl.navštěvovat nemusim,že to spravi voda a cecko :(že mi nikdo nepomůže.Jedeme tedy na další orl,nechci nic podcenit.

Nejhorší doktor, kterého jsem kdy potkala. Na pohotovost ORL jsem jela s akutní kožní infekcí (která už byla 2 dny léčena antibiotiky), ke které se večer přidaly vysoké horečky a nevolnost. Po znechuceném pozdravu přišla od pana doktora otázka, co si myslím, že on s tím tak může dělat. Na hnisavé místo (cca 4x4cm) na obličeji se podíval a řekl, že to nic není, že s tím nic dělat nebude, ránu zalepil a chtěl napsat ještě jedny antibiotika. Po zmínění, že po široké škále antibiotik to můj žaludek přestává zvládat a snesu akorát ty, které jsou max na 3 dny a v té době je již brala, mě doslova seřval jako malé dítě. Dostala jsem přednášku o tom, že přesně nevím která antibiotika mi dělají problémy (asi jsem měla vypsat celý seznam xy léků, který je k dispozici v lékárně, když je mi zle po všem...) a že se jim v životě stejně nevyhnu a budu jich brát ještě tisíce. Neměla jsem k tomu co říct a rozbrečela se už v ordinaci, čímž jsem mu jeho EGO jistě ještě zvýšila. Horečku přes 39 jsem měla řešit Paralenem a čekat až se kožní hnis vstřebá. Další den jsem odcházela z normální chirurgie po zákroku se 7 stehy. Nechápu jak někdo mohl vůbec umožnit takovému člověku léčit lidi. Hodil by se tak na patologii, kde hlavně nemusí s nikým jednat.

Pan doktor neprijemny jiz ze zacatku ze me na pohotovosti udelal hypochondra s obycejnou rymou a dal si dost zalezet na prednasce o tom jak nekteri lide jsou nemocni a jiny pouze "nemocni" a poslal me se slzama v ocich domu. Dva dny na to jsem skoncila s antibiotikama na zanet nosohltanu a anginu. Moc dekuji.

Kdyby pan doktor nebyl "líný" a udělal mi rentgen - nemusela jsem teď řešit úraz nosu na plastice. Je nejen velmi nepříjemný a neochotný, ale považuje zlomený nos za pouze pohmožděný.. Na co rentgen, žejo..

Tento lékař stále nepochopil, že je tu pro pacienty a on je tu pro to, aby jim konal službu. Naprosto neprofesionální přístup a nekvalitní ošetření. Neinformování pacienta o tom, co bude dělat, nešetrný. Je jen důkazem toho, že úroveň lékařů v FN Motol šla velice dolů. Více už raději nebudu komentovat....