PL pro děti a dorost, alergolog
Socháňova 25/1221, Praha

Umístění: PL pro děti a dorost, alergolog Jiný

Chodíme k paní doktorce se synem na alergologii/imunologii již asi třetím rokem a poslední zkušenost byla tou poslední kapkou k rozhodnutí o změně. Stále je povinost nosit roušky uvnitř budov - měli jsme ji tedy i my, narozdíl od doktorky a sestry. V ordinaci zabedníno a vrchol všeho bylo, když paní doktorka synovi roušku neurvale stáhla s tím, že tohle už nosit nepotřebuje.
Jinak jen musím potvrdit zkušenosti ostatních: neustále otevřené dveře, soukromí pacienta se nectí; vejdete dovnitř na pozvání "tak další", ale vlastně nevíte, jestli vás vůbec vzali na vědomí, jelikož se nadále sestra s doktorkou vybavují o jiných věcech. takový přístup jsem nikde jinde nezažila.
Ty tři roky jsem to trpěla, jelikož synovi celkem zabíral lék, kerý mu paní doktorka předepisovala, ale tohle už paní doktorka přepískla.

K paní doktorce jsem chodila se synem. Když mu dělala testy na alergologii, vysloveně si užívala jak syn plakal, a očividně mu testovací jehličky do ruky tlačila vší silou schválně. Je to jediná doktorka které se syn bál . Další mínus u paní doktorky je že nemá oddělenou dobu pro nemocné děti a pro alergiky. Takže když jsme přišly na alergo na pouhou kontrolu a předepsání léků, čekali jsme v čekárně narvané nemocnýma dětmi...a čas objednání??? Paní doktorka asi ani nemá zdání o co se jedná. Když jsem se snažila se setřičkou slušně domluvit, třeba i na jiném termínu vysmála se mi do obličeje a protáčela oči.... OPRAVDU NEDOPORUČUJU!!!

Nesouhlasím se všemi názory.Paní doktorka byla moje pediatrička od mých 5 let...teď mi je 36 let.Vždy bez problémů vyřešila,vyléčila a pomohla.Stejně tak i u mého bratra. Teď má v péči moje dvě dcery,jednu i na alergo a také si nestěžuji.Ano povídá si o všem možném...ale zároveň léčí a pomůže.V životě na mé dcery nezvyšovala nesmslyně hlas,ani jim stroze neříkala kam to lezeš,co řveš apod.A to obě byly hysterické až hrůza ! Dveře otevřené jsou to skoro pokaždé,to je pravda,ale myslím si,že zavřít si je můžeme všichni a nebo na to upozornit,že je nám to nepříjemné. Sestra je vstřícná a vždy dcery spacifikovala...nikdy neměly modřiny a to se s ní doslova praly. Možná se vyptává více než je nutné,ale zase na druhou stranu,když mě zná 31 let,tak je to z její strany zvědavost,zná moje rodiče,bratra a i naše osudy...tak se prostě optá.Kdo jí nechce odpovídat,přece nemusí...A to že se u ní čeká třeba i 30 - 60 min,tak tedy nevím jak ostaní,ale já čekám skoro vždy u každého lékaře i když jsem objednána. Člověk si na to tak nějak už zvyknul.Pro mě je důležité,že nikdy nic nezanedbla,pomohla a vyřešila.Dotkorka je velmi dobrá a setra také!

U

Paní doktorku navštěvuji kvůli alergiím a mám jen dobré zkušenosti. Když nějaký lék nezabral, ihned vytáhla jiný, kteří si pacienti s podobnými zkušenostmi chválí. I když prášky zabírají, snaží se s alergií bojovat dále a diskutuje další možné nové produkty. Pacienty si pamatuje a povídá si s nimi nejen o zdravotních problémech. Někdo to může brát jako mínus, já to beru jako plus. Pokud někomu vadí otevřené dveře, doporučuji je zavřít. Je to zarážející, ale opravdu je možné dveře zavřít. A sestřička je také velmi milá a vstřícná.

Právě jsem se vrátila ze svým 3 letým synem od paní "doktorky". A jsem v šoku snad více než on... Kromně již zminovaných otevřených dveří , že vím snad o všech všechno tak přístup a hlavně udržování nějaké hygieny ??? V čekárně špinavé zaprašené chrastítka pro mimina, v ordinaci chaos, prach a špína...zaprášené hračky, po zemi pošta,letáky papíry. Na stole poházené kartičky pacientů paní doktorka se ani nezvedla :( a když malýmu začala brát krev bez rukavic a poté začala krev přelévat do jiných zkumavek tak jsem byla hotova... prostě šílené...a jsem ráda že to není náš praktický lékař ...určitě nedoporučuji...

Paní doktorka je vstřícná, co se týče léčby, ale jinak když sedíte u dveří, je slyšet, jak se paní zajímá i o jiné věci, než o problém pacienta. Vlastně se vybavuje. A probírá 15 až 20 minut blbosti s pacientem, kde pacient byl na dovolený, a co tam dělal, a co jeho známosti, příbuzný. Takže jí je prakticky jedno, že je čekárna plná lidí. Jste objednaní na 9:30? nene půjdete v 10:15..protože doktorka musí probírat důležité věci s pacientem.
Krom toho, občas mi přijde asociální, když mají otevřené dveře a probírají před celou čekárnou problémy. Mít nějaké soukromí? Vůbec. Když jsem se snažil zavřít dveře.. po 2 minutách je zase sestra otevřela, že šla ven z ordinace sebrat kartičky na alergo pacientům a zase byli otevřené. Příšerné! Ale jinak nemám problém.
Jen jednou se mi stalo, že mi řekla Borůvková, že mám žluté bělmo, že mám asi zvýšenej Bilirubín v těle. Ale Hrubešová nepoznala nic. Ale jinak až na tyhlety věci pohoda :)

Chodím k paní doktorce se synem, vždy mě dokázala uklidnit, když se jednalo o zdraví dítěte. Je to dobrý odborník, se kterým se sice nedá moc diskutovat o alternativní léčbě, ale chodí na různá školení, a tak přenáší nejnovější trendy v léčení i do své ordinace. S dětmi to umí, dokáže zaujmout i histerické dítě.

Naprosto souhlasím s negativními hodnoceními paní doktorky Hrubešové. Velice hrubá, neochotná, s nedostačujícími znalostmi. Přiznala se, že o potravinových alergiích vůbec nic neví a že ani nemá čas o tom něco studovat, nic jiného by prý ani nedělala. Dost překvapující, když má na dveřích napsáno alergologie. O jejím přístupu a dalších výrocích se tu nebudu rozepisovat, je to skutečně smutné. Jen pro ty, kdo máte problém a jste "trochu složitější případ" této doktorce se z dálky vyhnete. Ušetříte čas a energii.

Paní dokrotku jsem navštívila s tehdy 4 letou dcerkou.Přístup k dětem je u paní doktorky na bodu mrazu !! Při alergologických testech,které jak víme spočívají na nakápnutí alergické látky a pak píchnutí jehlou,aby se látka vstřebala naší malou dcerku neustále častovala slovy "neřvi,kdo ti co dělá?",co řveš?kam to lezeš?"...Těch testů dělala najednou asi 12,takže pro dítě určitě nic příjemného.Během vyšetření si vyřizovala soukromé hovory a dělala,že tam vůbec nejsme.Však si počkáme ne?Přesně jak říkali předchozí nespokojení pacienti nějaké vyjádření o tom,jak to tedy celé dopadlo a jakým způsobem bude léčba pokračovat jsme si mohli nechat jen zdát.Absolutně neempatický přístup k pacientům mě dojal zvlášťkdyž má někdo na dveřích napsáno DĚTSKÝ alergolog.Paní doktorka je typická komunistická lékařka se vším všudy.Pokud mohu doporučit BĚŽTE URČITĚ JINAM i když jsou čekací doby dlouhé.Paní doktorce doporučuji odchod do důchodu,zjevně už jí ta práce za ty roky přestala bavit.
Soukromí a otevřené dveře?? Ano non stop,ještě,že paní doktorka není gynekoložka,asi by kolemjdoucí nechala nakouknout se slovy "však co,stejně to mají všechny stejný,ne?" Bára

Chodila jsem k paní doktorce od malička až do 20let, a nikdy jsem si nemohla stěžovat...je sice trošičku hlučnější, ale velmi šikovná!!!A jako alergoložka je úplně nej!!!!