MOJE AMBULANCE Brno Business Park
Londýnské náměstí 6, Brno

Moje praktická lékařka již nebyla ve své ordinaci, tudíž jsem zkusila požádat ve vedlejší ordinaci, zdálo by mě mohli vyšetřit. Velmi milá sestra vše zařídila. Ovšem, když jsem se dostala k paní doktorce, tak se mnou paní doktorka jednala jako s malým dítětem. Vyšetřovala mě přes stůl, tudíž jsem se jí snažila pomoct a stoupla si, aby se mi vůbec mohla podívat do krku kvůli vzdálenosti mezi mnou a jí. V tu chvíli mi paní doktorka velmi arogatně začala vysvětlovat, zdali mi někdo řekl ať si stoupnu, že co si jako myslím atd...Měla jsem velké bolesti čelistí (zánět dutin). Paní doktorka mi řekla "že když tedy myslím, že mám zánět dutin, tak co ona s tím má dělat, že ona neví, tak že mě teda musí poslat na rentgen, když si to tedy já myslím". Můj předpoklad se potvrdil, zánět dutin. Celková návštěva byla velmi nepříjemná!

Umístění: MOJE AMBULANCE Brno Business Park Jiný

Jeden z nejhorších lékařů vůbec.Doufám, že s touto lékařkou se již nikde nesetkám.

Nejvíc arogantní člověk, jakého jsem potkal. Při každé návštěvě mi přijde, jako bych paní doktorku Plachou obtěžoval. Nepodívá se vám pomalu ani do očí a jedná povýšeně. Absolutně nedoporučuji. Takový člověk, bez špetky empatie, by tuto profesi vůbec neměl dělat. Navíc ta nepříjemná paní není ani schopná udělat vyšetření tak, jak by měla. Při bolestech ucha se kontrolují uši obě. To ví každý průměrně vzdělaný člověk. Ještě, že jsem se nenechal odbýt a trval jsem na vyšetření na ORL, kde její praktiky vůbec nechápali.
Často k lékaři nechodím a po pár návštěvách jsem to neřešil, ale po té poslední jsem nabyl dojmu, že bude lepší přejít jinam.

Objednala jsem na Mediclic k praktickému lékaři. Chtěla jsem se zaregistrovat za jinou doktorkou, ale byla mi přidelena právě doktorka Plachá

Paní doktorka je neochotná, povýšena a vždy když k ní musím, zejména kvůli papírům, tak si připadám jako největší simulant. K doktorce chodím uz 3 možná 4 rokem a doufala jsem, ze se její přístup změní. Bohužel tomu tak nebylo, nepomohla mi s žádným z mých problémů a naopak jsem měla pocit, že ji obtěžuji.

Na polikliniku si nemohu stěžovat. Sestry i dispečink je velmi vstřícný, jen budu změnit paní doktorku. Nemohu ji doporučit.

Neochotná, nepříjemná. Argumentujhe spoustou práce a administrativy. Velmi slušnou žádost o vystavení návrhu na lázně pro imobilního otce po totální endoprotéze, podpořenou bonboniérou, okomentovala slovy, že to chce každej a jsem asi sto osmdesátá. Po týdnu pořád formulář nevyplněný a na telefonický dotaz mi práskla s telefonem. Pryč od ní!!!

I visited this doctor to get migraine medications. She doesn't really know anything about supportive treatment, and has no knowledge of migraines at all. I also had a feeling like a bother her, and she dislikes me. She called some people from the pharmacy to ask what they think about my request. In the end, this is what she recommended - to go to the pharmacy and ask them for their opinion. When I commented that I don't speak Czech, she said - thay all speak english...That's it. Oh, and also the doctor was googling everything before responding my questions.

K pani doktorce chodim leta..je jen jina povaha...mam takovou sestru...vsichni nesrsi vtipama ...me vzdy vyslechla a odeslala kam jsem potrebovala...nikdy mne nehnala ke dverim brzo....ja tam chodim rada....

Přidávám se ke všem negativním názorům...poté, co mě dost odbyli na infekčním oddělení v nemocnici, jsem se po třech dnech šílených průjmů a bolestí dostal k této - slušně řečeno amatérce, protože moje lékařka zrovna nebyla k dispozici...ani se na mě nepodívala, už vůbec neprohmatala břicho ani neprovedla žádné další vyšetření, poslala mě domů asi po minutě, kdy něco ťukala do PC, přičemž mi ani nepředepsala žádné léky...takže o několik hodin později jsem se už musel nechat převézt na pohotovost, kde mi konečně provedli náležitá vyšetření...k této jedovaté ženě už nikdy!!! a jak psal někdo pode mnou, v kombinaci s arogantní a zlou starší sestrou šílená kombinace!!

Chodím k této lékařce také velmi nerada ,při registraci mě k ní sestra zapsala ,zřejmě to zkouší u nových pacientů,ale také z nich dělají hned bývalé pacienty.Chladná,nekomunikativní lékařka ,jak už tady psali ostatní ,působí otráveně a neochotně.Takovou lékařku jsem nikdy ještě neměla ,takže nemám pocit ,že bych si změnou pomohla.Sestry hodnotím velmi dobře až na jednu starší sestru ,která je někdy nevraživá a podrážděná ,jsem ráda ,když mám štěstí a neslouží právě ona, protože v kombinaci s lékařkou to je dost pádný důvodný odejít hned.Vůbec se divím ,že tam takový typ lékařky se ,kterou je tolik pacientů nespokojeno ,drží.Tomu nerozumím a na v prosinci pošlou dotazník na spokojenost pacientů .

Paní doktorku jsem měla jako záskok za svou doktorku a doufám, že už se s ní nepotkám. Má velmi arogantní a povýšený přístup, což je u lékařů podle mě nepřípustné. Velmi se ztotožňuji s názory, které tu již psali ostatní. Mám také velmi špatnou zkušenost - po týdnu vysokých horeček a bolesti v krku s výrazným začervenámín mě dnes řekla, že mám nastolit klidový režim. Sotva mě prohlédla, nevěnovala pozornost mému vysvětlování, ani se mi nepodívala do očí. Tuto lékařku v žádném případě nemohu doporučit!