Zubní ordinace poliklinika Sokolov

Za mně hovoří moji pacienty

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je skvělý. Zákroky jsou u něj bezbolestné. Je velice pečlivý a empatický. Děkuji mu za záchranu zubu. Ačkoliv už jsem nedoufala, že se zub podaří zachránit, pan doktor udělal maximum a zadařilo se. Přeji mu vše dobré. A jednoznačně doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov Jiný

Ráda jsem k panu doktoru chodila,byl šetrný,milý a snažil se vždy aby to co nejméně bolelo,ale po posledním telefonu,kdy jsem se se chtěla objednat,jelikož se mi rozpadl zub (můj vlastní)a sestřička mě odbyla tím ze volno mají až v únoru a poslala mě na pohotovost (kde mimochodem mi můj zub nějak neopravi,jen dočasně pomůžou a stejně se zase rozpadne) tak už jsem jiného názoru.To přeci nemusím mít svého zubaře a mužů chodit jen na pohotovosti,kde mi ty zuby "tak nějak"opraví.Na jednu stranu chápu,ze toho mám moc,ale na druhou stranu,proč si toho bere tolik?Jiny zubari mají hranici a řeknou stop stav,ale tento jede do vyčerpání.

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov zubní vyšetření

Jsem pacientkou pana doktora již několik let a chodím k němu beze strachu a s úsměvem. Vždy se snaží, aby byl zákrok pokud možno bezbolestný. Před několika dny mi trhal osmičku. Ačkoli to byl náročný zákrok, neměla jsem ani na chvíli pocit, že bych se měla bát. Druhý den ráno mi pan doktor dokonce zavolal a ptal se jak se cítím. Velmi oceňuji tento nadstandardní a empatický přístup.
Jediné, co mohu vytknout je extrémní pracovní nasazení a z toho pramenící únava, která je na něm znát a nedá se myslím si dlouho vydržet. Byla jsem svědkem toho, že se vzdal i pauzy na oběd, aby mohl ošetřit pacienty, kterých měl plnou čekárnu.
Přeji mu proto hodně zdraví a sil a DĚKUJI..

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov ošetření zubního kazu

Chodím k panu doktorovi už Xlet. Neuvěřitelně profesionální, trpělivý a pečlivý lékař. A jako bonus? Velmi dobrý člověk. Až díky němu a jeho přístupu jsem se zbavila neskutečné fóbie ze zubařů, dnes už chodím bezestrachu a dokonce i s úsměvem. Vždy najde nejlepší řešení na váš problém. S akutním problémem vás nikdy neodmítne i když má čekárnu těžce přeplněnou. Ale rozhodně nezavře "zub v zánětu" plombou jen aby jsme byli spokojení a za jednu návštěvu hotový. Je to profesionál, který takové chyby prostě nedělá. Ceny jsou víc než přijatelné, protože záleží jen na nás jak daleko problémy necháme zajít. Pokud dodržujeme prevenci a staráte se o svoje zuby jak nejlíp umíme, tak až tehdy máme možnost pana doktota vidět 2x ročně. Nejlepší zubař za můj život, je doslova dar z nebes a já jsem šťastná, že sem jeho pacientem. S nynější sestřičkou tvoří tým snů.

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov Jiný

K panu zubari chodim dlouho a můžu říct, ze se znacne zhoršil, s jakýmkoli akutním problémem vás po vyšetření pošle na opravení, čištění apod. až zase za půl roku (vlastně ho vidíte dvakrát v roce jako pacient, o detailní hygieně jsem dlouho neslyšela) , žádná starost a ohled k druhým, peníze peníze peníze Ceny mě nedráždí asi tolik jako to, jaký pan zubař ma k lidem přístup. Aby tu nebyly jen negativa tak ano kdysi jsem k němu ráda chodila, práce byla bezbolestná a byl dosti komunikativní, kdysi..

Vladyslav Moldovian

Dobrý den .Ano,máme dlouhé čekací lhůty ,ale nikdy nepošlu člověka z akutním problémem ,resp. s zánětem pryč .Vždy dam termín na definitivní úpravu až ten stav bude kompenzovány .Dentální hygienu máme na patře a vždy nabízí co nejbližší termíny .Děkujeme Váš zubařsky tým

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov dětská stomatologie

Pan zubař je veselý, milý a ochotný. Na kontroly chodíme většinou obě s dcerou (5 let) a vše to skvěle zvládá. Jako velké plus je i rychlost a dochvilnost. Do ordinace jsem zapsala i další členy rodiny.
Určitě doporučujeme.

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov zubní korunky

Skvělý člověk a lékař. Jsem moc ráda, že mám tu čest využívat jeho služeb. Je velice pečlivý, jemný, příjemný. Žádný z jeho zákroků nebyli bolestivé a vždy skvěle odvedené. Za mě obrovská 1*.

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov extrakce zubu

Skvělý lékař, empatický, pacient se cítí příjemně i když je u zubaře . Moc děkujeme za péči o babičku.

Ž
Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov ošetření zubního kazu

Je velice šikovný a hlavně necítila jsem žádnou bolest 100% jsem rada za jsem se k panu doktorovi dostala

Umístění: Zubní ordinace poliklinika Sokolov ošetření zubního kazu

je to první zubař, kterého se nebojím, super práce, perfektní přístup, řešení najde vždy.... za mě je to MISTR ZUBAŘ