Praktická lékařka, homeopat
Pražská 16, Brno

Paní doktorka bývala dobrá, ale to už je opravdu minulost. Když jsem k ní před deseti lety začala chodit, tak mi opravdu pomohla, ale v posledních letech se mi několikrát stalo, že mi nepomohla vůbec a nechala mě trpět. Několikrát mi řekla, ať si nakreslím obrázek a tím byla s léčbou hotová a dokonce se mi stalo, že mi dala léky, které mi ublížily. Ordinační hodiny jí také nic neříkají a věčně má dovolenou. Nepořádek a špína, kterou má v čekárně i ordinaci je jen "třešní na dortu". Odcházím k jinému lékaři a paní doktorku Řípovou nedoporučuji!

Paní doktorka je velmi naslouchavá, vstřícná, milá, ochotná. S ordinační dobou si ale hlavu neláme - několikrát se mi stalo, že přišla pozdě, klidně i o půl hodiny. V ordinaci opravdu nepořádek, především v kartách a to by správný doktor mít rozhodně neměl.

Velmi pečlivá, hledá příčinu nemocí a snaží se je odstranit. Nedává automaticky léky, aby nemoc potlačily, ale snaží se nemoc kompletně odstranit.

Paní doktorka je vzácný člověk, jestli má binec v kartách, to je její věc. Léčí tak, že vyléčí! Jdu tam se zdravotním problémem ne jako kontrolor, jak má ordinaci načančanou..! A po profesionální stránce dělá víc, než má za povinnost!

zabývá se příčinou nemoci, ne pouze jejími následky...laskavá, trpělivá

Paní doktorka je velice zajimavá osoba až zvlaštní . Trošku profesionality by jí prospělo. Na druhou stranu je velice pečlivá a nic nenechá jen tak bejt. Trošku pořádku by taky nevadilo vypadá, že má v kartách atd... docela bordýlek .

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná, povzbudí, přístup k pacientům perfektní. Chodím k ní léta a jsem maximálně spokojená.Léčí tak, že se nemoci nevrací!!

Velice příjemná a ochotná paní doktorka,empatická, dokáže pohladit po duši, vyslechne, poradí,je ochotná kdykoliv navštívit pacienty doma,i ve svém volnu, nikdy neodmítne pomoc.Chodíme k ní celá naše rodina,i mnoho našich známých,všichni si ji chválí.