Psychiatrická a psychoterapeutická praxe s.r.o.
Na Pankráci 999/40, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Výborná lékařka, skvělý člověk.

Doporučuji!!

Mohu srovnávat a hodnotím jako zkušenou lékařku s nadhledem, jednu z nejlepších. Udělá, co je pro pacienta právě nejlepší na místě - rychle a aby to bylo co nejefektivnější. A dobrý člověk.

Na paní doktorce hodnotím velmi pozitivně, že nenutí léky ale hlavně pomáhá i rozhovorem.

Zkušená lékařka, navíc ČLOVĚK s nadhledem, nemanipuluje pacienty, snaží se vyhovět a být vstřícná, vždy vybírá alternativu, která je pro pacienta nejschůdnější a rychlá. Je velkorysá a dokáže se povznést nad "neposlušné".

Empatická, chápavá, nemanipuluje

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti již mnoho let.Je to nejen odbornice na lidské duše, ale i velice vstřícný a milý člověk

Nejlepší lékařka lidských duší.

Paní doktorka je přístupná svým pacientům, navíc je odborník ze sexuologie. Doporučuji se u ní objednat.Novák