Klin.psycholog pro děti,dorost a dosp.
Budečská 33, Praha 2, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pani doktorka je velmi lidska a umi naslouchat a vzbudit ve vas pocit, ze zvladnete vsechno, co bude treba. Nezahlcuje Vas nesmysly a spise nasloucha, usmiva se a velmi trefne shrnuje, jak situaci popisete. Na zaklade toho se cloveku casto rozsviti a pochopi, ze cesta, kterou jde je jen jeho a ze rozhodnuti, ktera dela jsou take jen jeho a je treba za ne prevzit plnou zodpovednost. Asi bych rekla, ze velmi dobre umi navest cloveka do jeho stredu tak, aby lepe videl, kudy vede cesta. Nerekne Vam "musite opustit partnera", ale "vite, vas vztah by mohl byt uspokojivy, ale za techto a techto podminek" a dal necha vas jednat dle vaseho nejlepsiho vedomi a svedomi. Znam ji uz 14 let, a chodim k ni proste jen tu a tam, jednou za rok, dva roky, kdyz uz si jo nevim rady nebo mam potrebu neutralniho naslouchajiciho ucha. Protoze to je to, co Vladimira opravdu mistrne umi. Naslouchat zucastnene a naplno. A to jak dospelym, tak detem. I z nespolupracujicich deti jsou behem chvilky andilci, kteri s ni povidaji a reknou ji sve nejvetsi bolesti, treba mimodek, casto behem prvniho sezeni. Doporucuji z celeho srdce.

Nikdy jsem nepochopila, co ma se mnou v planu. neresila, co jsem potrebovala, jen blbosti, ktery se bud vyresily samotny (skola, ta mi navic zadny problemy nedelala) nebo naprosty blbosti (spina za nehtama). Kdyz jsem se zminila s necim, co me trapi nebo by mohlo byt skutecne pricinou mych depresi, tak se tomu nikdy nevenovala. Ja bych tam teda uz nikdy nesla.

Zbožňuji tu ženu. Za svůj život jsem vystřídala mnoho psychologů, a bylo mi souzeno, aby moje cesta skončila právě tady. U té nejlepší psycholožky na světě. Nechá si vás u sebe dvě hodiny, naslouchá jako jedno velké ucho a dodá vám pocit, že vaše problémy existují, že je třeba je řešit a především - že na to máte je řešit. Její slavná věta "To za vás nikdo nerozhodne." mě provází den za dnem a myslím si, že jsem díky ní udělala řádku velmi dobrých rozhodnutí, kterých ani v nejmenším nelituji. Jinými slova - poradila, ale vše jsem si rozhodla sama. Díky ní jsem se naučila žít si život tak, abych nelitovala. Mám ráda ten okamžik, kdy odložil brýle na stůl, proplete si prsty na rukou a usměje se na vás přes stůl. V jejích očích se leskne porozumnění. A i sebevíc beznadějná situace se u toho stolu mění v nadějnou.

K paní doktorce chodím už skoro rok- za tu dobu nejen, že mi velmi pomohla s mými problémy, ale byla mi i velkou oporou v době, kdy jsem měla pocit, že kolem sebe nemám nikoho, kdo by o mě stál. Sezení u ní jsou velmi příjemná a vždy, když si nevím rady, pomůže mi najít směr. Kromě toho má také skvělý smysl pro humor a je ochotná přistoupit i na různá netradiční řešení problémů. Tuto psycholožku mohu jen doporučit, opravdu ji na svých klientech záleží.

Paní doktorka je velmi dobrá,mé mu synovy velmi pomáhá a výsledky jsou znát.Vřele ji doporučije.

K paní doktorce již chodím 11 let , ve všem mi vždy dokázala poradit a pomoct .
Naslouhcá člověku , je velice vstřícná .
Doporučuji

Musím souhlasit s názory uvedenými přede mnou. Paní doktorka je skvělá, strašně dceři pomohla, když jsme za ní s dcerou začaly docházet, nikdo mi, kromě ní nevěřil, že by měla dcera nějaké problémy. Neuvěřitelný lidský a citlivý přístup,vřele ji doporučuji všem, je prostě báječná :o).

paní doktorka je skvělá, má velmi lidský přístup, je citlivá a dokáže výborně pomoct. vyzná se ve svém řemeslu velmi dobře, stačí jí jenom pár velmi dobře mířených otázek a najde odpověď na váš problém, byť v místech, kde byste to opravdu nečekali.

Pani doktoru Fořtovou doporučuji, je to člověk s velkým Č.