MDDr.

Vladimír Štván verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Denticio clinic PrahaSlužby: Akutní bolest zubu

Přístup pana doktora i sestřičky je k nezaplacení. Všem doporučuji! Díky nim jsem zjistila, že návštěva zubaře může být i příjemný zážitek

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Viktoria Shymkova
    Viktoria Shymkova
    Generála Janouška 844/18, Praha
    Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou… Více

Maryana Kovalchuk
    Maryana Kovalchuk
    Průběžná 633/89, Praha
    Paní doktorku všem velice doporučuji! Je moc šikovná, s lidským přístupem, stejně tak i sestřička. Během tří návštěv… Více

Volodymyr Kachmar
    Volodymyr Kachmar
    Šustova 1930/2, Praha
    K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou… Více

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Serhii Marikutsa
    Serhii Marikutsa
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    V Holešovičkách 1154/33, Praha
    Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Naší filosofií je, že každý pacient si zaslouží maximální péči, proto o Vás budou pečovat vždy zkušení specialisté, kteří pracují s nejmodernějšími materiály a vybavením.
      Naše pobočky se nacházejí ve zcela nově zrekonstruovaných prostorách v Pardubicích a v centru hlavního města Prahy na Petrském náměstí.
      Proč si tedy vybrat právě nás?

Profesionalita a kvalita – To jsou pro nás hodnoty, na kterých si zakládáme. Proto o Vás bude vždy pečovat tým profesionálů, který bude používat nejmodernější materiály a vybavení. Myslíme si, že návštěva zubního lékaře by neměla být nepříjemným zážitkem. Klientům nabízíme příjemné prostředí, vlídné a šetrné zacházení.
      Individuální přistup – komunikace mezi lékařem a pacientem je velmi důležitá pro vytvoření důvěry. Vždy se snažíme pečlivě vysvětlit, co děláme a proč to děláme. Pacient je informován o stavu jeho chrupu, o variantách plánované léčby a také o výši hrazené péče.
      Flexibilita – snažíme se přizpůsobit časovému harmonogramu pacientů a zkrátit tím čekací lhůty na minimum
      Kvalita bez kompromisů – Vy si zasloužíte to nejlepší. Vždy se budeme snažit pacientům nabídnout maximální péči, proto je náš tým průběžně proškolován a jsou používány nejmodernější materiály.
      Budeme pečlivě dbát na to, abyste byli maximálně spokojeni se všemi našimi službami.
      Těšíme se na Vás!

Fotokompozitní výplň od 800 kč
    Náhrada ztraceného zubu
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Počet názorů: 24

• 22
    • 0
    • 2
    • L
      Umístění: Denticio Clinic PardubiceSlužby: preventivní prohlídky

Ze začátku jsem byla nadšená, milá sestra, milý pan doktor. Po několika návštěvách, při kterých mi pan doktor doporučil převrtat původní plomby a zaplatila jsem spoustu peněz jsem byla dost zklamaná. Pan doktor mi najednou chtěl vrtat zub, o kterém mi předtím řekl, že je v pořádku a byl velmi nepříjemný, agresivní, necitlivý. Když jsem ho upozornila na to, že všechny úkony byly bolestivé a nepříjemné a že ho nepoznávám, sestra se chápavě usmála a pan doktor mlčel. Takhle si tedy přístup lékaře nepředstavuji a jsem velmi zklamaná. K panu doktorovi už nikdy nepůjdu.

• Umístění: Denticio clinic PrahaSlužby: Akutní bolest zubu

• R
      Umístění: Denticio Clinic Pardubice

Každá návštěva kliniky Denticio je pro mě svátkem. Pan doktor je profík, klinika má špičkové vybavení, zákroky nebolí... Za mě je to nejlepší zubař v Pardubicích.
      Samozřejmě nestará se nejenom o mě, ale i o celou naši rodinu, tzn. včetně našeho 3-letého syna.
      Kdo nerad chodí k zubaři, tak doporučuji navštívit Denticio ...
      P.S. Samozřejmě vše platí i o sestřičce... je boží!!!

• S

+ komunikace
      + akceptovatelný objednací lhůty
      + používá rukavice
      + neúčtuje si fluoridaci krčků
      - Dělal mi dvě korunky. Pod oběma čouhá dentin a jedna má i po roce pořád zduřenou a na čištění bolavou dáseň, nejspíš že je užší než dentinovej základ zubu pod dásní.
      - Půl hodiny mi tahal stoličku a půl hodiny jsem u toho řvala bolestí, protože to nedokázal dostatečně (nebo správně) opíchnout.
      - před třemi lety mi vrtal a zaplomboval zub, dneska mi ho jiná zubařka vyvrtala znova, protože mě bolel, a pod plombou byl prý kaz

• P
      Umístění: Denticio Clinic Pardubice

K panu doktorovi i k paní doktorce chodím již přes 2 roky a jsem velmi spokojená. Velmi milý přístup všech v ordinaci (lékaři, sestřičky). Ošetřené zuby jsou bez dalších potíží a vypadají moc pěkně.

• Názor přidán dne 18.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Musim jen doporucit! Pani doktorka strasne hodna a hlavne citliva. Dnes jsem tam byla poprve a delala me celej zub.Hodina a pul na kresle byla opravdu umorna, ale diky skvelemu pristupu k pacientovi se to dalo velice dobre zvladnout. DOPORUCUJI a musim podotknout, ze mam opravdu fobii ze zubaru.

• P

Prozatim ma nejlepsi zkusenost.Dekuji panu doktorovi a spolecne i jeho asistence za prijemne jednani a pomoc.Petr D.

• Z

Návštěva v Pražské ordinaci na Petrském náměstí vždy na sjednaný čas. Je vidět, že vybavování ordinace je prozatím v běhu, nicméně i tak je součástí preventivní prohlídky RTG podezřelých míst. Co se ošetření týče, prozatím proběhla pouze extrakce osmičky. Celý zákrok bez problémů za 15 minut. Jediný drobný kaz na kráse je, že pan doktor neprovádí dentální hygienu, kterou minulá lékařka standardně udělala na konci preventivní prohlídky.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosta spokojenost. Pan doktor ma velmi prijemne vystupovani. Velmi jemne a precizni osetreni. Jeste me ceka jedna navsteva pro dokonceni opravy zubu, ale jiz nyni mohu v ramci moznosti hodnotit jako prijemnou zkusenost. Navic osobni doporuceni se shodovalo s hodnocenimi pana doktora zde.
      Monika Maresova